Προς το περιεχόμενο

Formula 1


alexdelpiero

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Γκροζάν κάνει πολλά λάθη γενικά, αλλά όχι σ'αυτη τη περίπτωση πιστεύω. Η τιμωρία πέφτει όταν ένας εκ των δυο αποκτά πλεονέκτημα βγαίνοντας εκτός. Αυτο που είδα (και ξαναείδα) ήταν το μονοθέσιο της Λοτους στο ίδιο ύψος με την Φερράρι του Μάσσα πριν την είσοδο, να έχουν μια ελάχιστη επαφή και ο Γάλλος σχεδόν να βγαίνει έξω. Που να στρίψει; Γνώμη μου είναι εξαιρετική προσπέραση, και κανονική, από την άποψη ότι δεν κρίθηκε σε κάποιο όφελος να βγει εκτός, ήταν ήδη οριακά μπροστά, είχε άψογα περάσματα στις 2 & 3, και ο Φελίπε επέλεξε εσωτερική.

 

Το "κανένα όφελος" στην τριπλη χρήση DRS δεν στέκει. Επίσης δεν είναι ο πρώτος αγώνας που συμβαίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 245
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο Χάμιλτον στην pole

Αύριο όλοι στην ΔΤ 14:00 αρχίζει η εκπομπή και 15:00 ο αγώνας σε live μετάδοση.

 

Sent from my MT11i using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Επιτέλους μπας και πάρει (λέμε τώρα) κανά καλύτερο μονοθέσιο. Κοίτα να δεις πάλι ferrari θα είμαι μετά από τόσα χρόνια. Iceman Champion 2014 ρεεεεεεεεε!!!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ο Φέτελ θα πάρει το 4ο συνεχόμενο μην το ψάχνετε...

Με τέτοιο μονοθέσιο όπως σμρ ο μόνος αντίπαλος του ειναι το χρονόμετρο και ο εαυτός του...

 

Sent from my MT11i using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα όλα τα κακά στον Γουέμπερ όμως... Ο Φέττελ πίεζε στον αγώνα, του Γουέμπερ σπάει το κιβώτιο. Πάλι όλη η γκαντεμιά στον Γουέμπερ; Γαμώ τα αναψυκτικά μου, ο Iceman θα γελάει με τον γερμαναρά του χρόνου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...