Προς το περιεχόμενο

router με traffic control


joker99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το πρωτο μου ρουτερ ηταν το  thomson 530 και μετα το σκυλι 585v6 οπου ειχα παντα και ενα ολοκαινουργιο φυλαγμενο στην ακρη,εχω ακομα ενα βεβαια.το ρουτερ δεν ηξερε τι παει να πει disconnect.με το TG703 ειχα θεματα ισως ηθελε firmware.

το draytek με το νεο firmware μεχρι στιγμης ειναι ολα οκ.

Επεξ/σία από joker99
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το πρωτο μου ρουτερ ηταν το  thomson 530 και μετα το σκυλι 585v6 οπου ειχα παντα και ενα ολοκαινουργιο φυλαγμενο στην ακρη,εχω ακομα ενα βεβαια.το ρουτερ δεν ηξερε τι παει να πει disconnect.με το TG703 ειχα θεματα ισως ηθελε firmware.

το draytek με το νεο firmware μεχρι στιγκης ειναι ολα οκ.

τα παλια τα thomson που καποια δεν ηταν και wireless δεν εκαναν Reboots τοσο ευκολα οσο τα νεα.σε πολλα thomsonναι θες firmware για να παιξεις καλυτερα απλα το κακο ειναι οτι δεν βρισκεις ευκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

επαναφερω το θεμα με την εξης ερωτηση:

μπορω στο εν λογο ρουτερ να εχω προσβασει στο μενου του απο μακρια?δλδ απο αλλη συνδεση ιντερνετ και υπολογιστη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνηθως στα περισσοτερα ρουτερ ναι μπορεις να ορισεις Remote management ειτε στην 80 ειτε σε αλλη πορτα.απλα καλο θα ηταν αφου το φτιαξεις να το δοκιμασει καποιος αλλος απεξω η να βαλεις εσυ proxy για να δεις αν παιζει διοτι αν το δοκιμασεις ετσι απλα απο μεσα χτυπωντας την wan ip δεν θα βγουν ευκολα συμπερασματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ το δοκιμασα απο αλλη γραμμη και παιζει μια χαρα,απλα απο default δεν ειναι επιλεγμενο να παιζει.

ναι συνηθως στα περισσοτερα ρουτερ ειναι κλειστο το remote>και ναι ειτε να βαζεις proxy ειτε δοκιμαζεις απο αλλο δικτυο για να εισαι σιγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...