Προς το περιεχόμενο

Δυνατό αποσμητικό.


Koritsi_Gia_PC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κάποια αποσμητικά  γραφουν 48h και όχι 24h ktlp
το πιο δυνατό είναι το stick gillette arctic ice (παλιά ήταν clear gel αλλα το αλλάξανε)

http://images-its.chemistdirect.co.uk/Gillette-Arctic-Ice-Deodorant-Clear-Gel-1256.jpg?o=9u$6cd8Lj1qrmOY@29fEGG6Pu6wj&V=rbcX

 

4 μέρες camping κάθε μέρα μπάνιο στη θάλασσα και ακόμα μύριζε, δεν ξεκόλλαγε από πάνω μου!

μιλάμε για το stick όμως και όχι για τις άλλες εκδοχές.

 

ps: το sanex είναι γτπ σε διάρκεια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικά είναι σαν να αλείφεις κόλλα, κλείνουν εντελώς τους πόρους, δε θυμάμαι τη μάρκα.. με τα οποία μεν δε μυρίζει τίποτα, αλλά πρέπει να είναι τέρμα ανθυγιεινά.

 

Τελικά έχω καταλήξει σε noxzema shower fresh (καλύτερο από το pilot) το δεξί:

 

 

Noxzema_deodorant_Roll_on.jpg

 

 

 

 

και για πιο έντονες καταστάσεις sanex dermo extra control

 

 

sanex-dermo-extra-control-anti-perspiran

 

 

 

Τα sanex γενικά γαμάνε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα να ξυρίσει τις μασχάλες του..

 

Η αν δεν θέλει τελείως ας τις κουρέψει με μια μηχανή.Εγώ τις έχω μονίμως γύρω στα 3 χιλιοστά..

Μετά και με ένα απλό deodorant body spray δεν θα έχει πρόβλημα..

 

Εγώ χρησιμοποιώ το STR8 unlimited

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και του Lidl ειναι πολυ καλα.. μυριζουν για 2 μερες τουλαχιστον, και με ωραιο αρωμα..
Τα εχει δοκιμασει κανεις?

 

263114347.jpg

http://de-pic2.ciao.com/de/263114347.jpg

Επεξ/σία από Swimmer21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα του Lidl παιδια ειναι the bomb!!!

Απο ανθρωπο πoυ χρονια χρησιμοποιει noxzema.....ειπα να δοκιμασω το Cien men Sport (αφραγκιες γαρ) απο τα Lidl με 2 ευρω............

Το εβαλα Τριτη πρωι πριν παω στην δουλεια  και  Πεμπτη βραδυ και 3 ντουζ μετα ακομα μυριζει επανω μου.............

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι το πεταξα..........τι καρκινος και μαλακιες.....απο αυτο ουτε κατσαριδες δεν επιζουν!!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι το noxzema, εγώ παραδόξως βολεύομαι με το γυναικείο, που δεν ξέρω αν είναι γυναικείο, πάντως είναι ροζ.

Ίσως ο άλτερ μου παίζει κάποιο υποσυνείδητο παιχνίδι σε αυτή την επιλογή, δεν ξέρω.  :huh:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ Nivea χρησιμοποιώ αλλά το καλύτερο που έχω δοκιμάσει (σε διάρκεια) είναι ένα της Vichy. Παίζει πάνω από 7-8 ευρώ όμως.

ph00504.jpg

 

επισης πολυ καλο αλλα με φαινεται λιγο περιεργο στη μυρωδια. Κατα καιρους τα βγαζει "προσφορα" και αυτα η vichy αλλα οντως ειναι πανακριβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Old spice σαν αυτο που ειπανε πριν στην ασπρη συσκευασια, αλλα δε μπορω να το βρω πουθενα. Τωρα παιρνω αυτα στην κοκκινη συσκευασια, τα οποια ειναι εξισου καλα. Εχω δοκιμασει kilimanjaro kai whitewater, πολυ ωραια και τα δυο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...