Προς το περιεχόμενο

Δυνατό αποσμητικό.


Koritsi_Gia_PC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια απο εδω ειχα διαβασει για old spice και ειχα παρει πριν καιρο ενα απο τον μασουτη αλλα δεν ηταν κρεμα, εβγαζε ενα ασπρο σαν κολλα ;  ποιο ειναι το καλυτερο ;  απο εδω ποιο θα επιλεγατε ; http://www.ebay.com/sch/i.html?_sacat=0&_from=R40&_nkw=Old+Spice+High+Endurance&_sop=15    αχχχ αυτα τα μεταφορικα....


αυτο εδω με συμφερει αλλα ειναι ειναι καλο ;    http://www.ebay.com/itm/Old-Spice-High-Endurance-Invisible-Solid-Original-3-Oz-/281244781918?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item417b7ecd5e

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 92
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εδωσα οδηγίες στον αδελφό μου που παει αμερική για να μου φερει το old spice high endurance.

 

Για να δούμε τί θα φέρει και αν θα είναι ίδιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Και τώρα είμαι στο γραφείο και βρωμάω.

Kαλύτερα να βρωμάς παρά να πάθεις καρκίνο από κολώνιες και δυνατά αποσμητικά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια επειδη εχω τρελα με το συγκεκριμενο αποςμητικο οπως και εσεις,θα σας πω τα εξης πραγματα.1ον δεν σταματησε ουτε γιατι ηταν καρκινογονο ουτε για καποιο αλλο περιεργο λογο.Απλα την εισαγωγη την ειχε Λαυρεντιαδης και για τους γνωστους λογους σταματησε.2ον μπορειτε να παραγγειλετε απο το ebau.co.uk μπολικα απο αυτα(κατα προτιμηση παιρνω 9αδες με πολυ χαμηλα μεταφορικα συνηθως ( 1-2£ )Το μονο απο τα Ελληνικα που εχω βρει ειναι το Whitewater τα υπολοιπα ειναι αλλιως.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ στα ελληνική βλέπω original, whitewater, kilimanjaro

 

εσύ ποιο παίρνεις στις 9αδες γιατί τα χω μπερδέψει τόσα πολλά που είναι...

και αυτό που παίρνεις είναι το στικ χρώμα μπλέ που έχει και είναι ολοιδιο με το αυτό που βρίσκαμε κάποτε εδω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...