Προς το περιεχόμενο

Δυνατό αποσμητικό.


Koritsi_Gia_PC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελευταία δοκίμασα το tabac Deodorant natural spray και εκτός την ωραία μυρωδιά το προτίμησα που είναι σε γυάλινο μπουκάλι όπως τα διάφορα αρώματα.Δεν έχει το αέριο που έχουν τα σπρέυ και το ψεκάζω στο ρούχο για να αποφύγω όσο γίνεται την επαφή με δέρμα ή την εισπνοή.

Και θα παραμείνω σε αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να μην τα παω πολυ τ axe αλλα δεν ασπριζουν τις μπλουζες

τωρα απο θεμα διαρκειας nivea sprot 24h ειναι απ τα καλυτερα,βεβαια ειναι κ τι καθετε καλυτερα στο δερμα του καθενα και ποσο εφιδρωση εχει :@

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Όλες οι παραπάνω προτάσεις είναι πολύ καλές αλλά αν καμία από αυτές δεν δουλεύει μπορείς να δοκιμάσεις αποσμητικό χώρου. Εγώ πάντως ένα φεγγάρι χρησιμοποιούσα ένα που είχα αγοράσει για να ξεβρομίζει την τουαλέτα. Διαφορετικά μπορείς μετά το αποσμητικό να βάζεις και λίγο ταλκ από πάνω για πιο βελούδινη αίσθηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Πάντως για δυνατό αποσμητικό , χρησιμοποιώ το Old Spice εδώ και χρόνια.

Και μου φαίνεται ότι ξαναέρχεται στην Ελλάδα.

Το είχα δεί στο youtube - Old Spice Greece

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τον τελευταίο ένα χρόνο χρησιμοποιώ Nivea stress protect και σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένος. Εκτός ότι δεν τελειώνει τόσο γρήγορα όσο τα spray, συγγενικό μου πρόσωπο που δούλευε σε εργοστάσιο με κολόνιες, αποσμητικά κτλ μου έλεγε να μην χρησιμοποιώ spray γιατί βλάπτουν πολύ περισσότερο το δέρμα.

 

Το μεγάλο πρόβλημα στα roll on είναι ότι αφήνουν στάμπες αν βάλεις μεγάλη ποσότητα οπότε θέλει λίγο προσοχή, γιατί τα ρούχα μετά καθαρίζουν πολύ δύσκολα και σε κάποιες περιπτώσεις καθόλου. Ειδικά αυτά που είναι σαν κρέμα χρειάζεται πολύ μικρή ποσότητα και να το στεγνώσεις καλά πριν φορέσεις την μπλούζα.

 

Από spray εγώ έχω δοκιμάσει σχεδόν όλα τα axe και κατά καιρούς που βρίσκω 1+1 τσιμπάω κανένα. Φυσικά τα χρησιμοποιώ σαν άρωμα γιατί σαν αποσμητικό δεν έχουν μεγάλη διάρκεια (ούτε μισή μέρα και δεν ιδρώνω πολύ). Το Apollo και το Marine είναι τα αγαπημένα μου, όπως και το dark temptation που έπαιρνα παλαιότερα.

Γενικά καλά όλα αυτά που χρησιμοποιούμε αλλά να τα χρησιμοποιείτε με μέτρο γιατί όλα είναι τίγκα στα χημικά. Όσο λιγότερα βάζουμε πάνω μας, τόσο το καλύτερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πηγα και πηρα ενα old spice σε κοκκινη συσκευασία νομίζοντας οτι ειναι σαν το παλιό στην ασπρη που ηταν κρεμα και όχι κερί... Και το εψαξα και βρηκα αυτο το τοπικ και απογοητευτηκα οταν καταλάβα ότι εχει αποσυρθεί... Ηταν το καλύτερο που διαρκούσε πολυ... Κανένα κρεμοδη  σε λογικη τιμη να προτείνετε τωρα? 

Επεξ/σία από Miatakias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως δεν έσκασαν όλα μαζί στην αγορά τώρα που επανήρθαν. Τα πρώτα που είχαν βγει δεν έκλαναν μία, ούτε το Whitewater (ωραία μυρωδιά όμως), ούτε το άλλο που είναι διάφανο τζελ, ούτε το σκέτο. Το Bearglove κάνει πολύ καλή δουλειά και υποψιάζομαι σοβαρά πως η τελευταία προσθήκη, το Fresh πρέπει να είναι το ίδιο με το παλιό Pacific που ήταν το κορυφαίο αποσμητικό όλων των εποχών, το λένε όλοι στον Άγιο Σάββα.

Οπότε δοκίμασε ένα από τα δύο και μην απελπίζεσαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...