Προς το περιεχόμενο

Δυνατό αποσμητικό.


Koritsi_Gia_PC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια χαρά είναι το noxzema, εγώ παραδόξως βολεύομαι με το γυναικείο, που δεν ξέρω αν είναι γυναικείο, πάντως είναι ροζ.

Ίσως ο άλτερ μου παίζει κάποιο υποσυνείδητο παιχνίδι σε αυτή την επιλογή, δεν ξέρω. :huh:

Αυτό να το κοιτάξεις λίγο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύ απλό...και γω είχα αυτό το πρόβλημα...δεν είναι θέμα μάρκας...αν προσέξεις τα αποσμητικά πάνω γράφουν anti perspirant και antitranspirant...τα περισσότερα γράφουν η το ένα η το άλλο(το ένα είναι για να μην ιδρώνεις και το άλλο για να μην μυρίζει)πρέπει απλά να προσέξεις να τα γράφει και τα δύο...όχι μόνο το ένα...και τα δύο...έχει μεγάλη διάφορα...!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Old spice

Noxzema

Τελευταίο το Nivea του lucifer. (Πλάκα πλάκα μου δημιουργεί δύσπνοια, βρωμοκοπάει όλο το σπίτι και δεν είναι να πάει στα μάτια αν φορά καείς φακούς.). Εχω βολευτεί πάντως με το αντίστοιχο Roll-on της Nivea.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Έκανε κλείσιμο ο xpapias. Ευχαριστώ για την κουβέντα παίδες, με υπερκαλύψατε.

Έφαγα σκάλωμα με το περιβόητο Old Spice που έχει τελειώσει. Να είναι τόσο δυνατό; Αυτό θα ήθελε.

Αν λοιπόν δεν βρεθεί αυτό, πάω από Noxzema πλευρά.

Κούρεμα αμασχάλης πάντως δε παίζει να πρότεινα, γιατί απ' όσο ξέρω γίνεστε χειρότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nivea είχα δοκιμάσει πέρισυ το καλοκαίρι.....κρατούσαν καλά αλλά μου άφησαν λεκέδες....έκλαψα 3 λακοστάκια τζάμπα.Για την ώρα axe χώρις να έχει την καλύτερη διάρκεια αλλά χωρίς στάμπες τουλάχιστον

Πρεπει ναναι διαφανο το υγρο διαφορετικα αφηνει σταμπες εγω χρησιμοποιω το sanex sensitive 0% alcohol...ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

noxzema pilot οτι καλυτερο κυκλοφορει κατ εμε.

old spice που ειναι σε στικ και το κανεις κλικ και βγαινει σαν την αλοιφη ειναι επισης ισχυροτατο

μακρυα απο ανδρικα αποσμητικα nivea δε κανουν ουτε για το χειμωνα

 

Τα αποσμητικα τα συνηθιζει κυριως η χλωριδα της μασχαλης μας οποτε μετα απο καποιες εβδομαδες χρησης τουλαχιστον εγω εχω την εντυπωση οτι χανουν σε διαρκεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Εδώ και χρόνια χρησιμοποιούσα το old spice roll-on (high endurance pacific ή κάπως έτσι). Πλέον το έχω χάσει από την αγορά και έχω τρελαθεί. :P

 

Δεν έχω έντονο πρόβλημα οσμής αλλά ιδρώνω πολύ εύκολα και φαίνεται άσχημο στις μπλούζες. Τον τελευταίο μήνα έχω δοκιμάσει το Nivea for men Cool Kick 48h (anti-transpirant) το οποίο δεν μου μείωσε καθόλου τον ιδρώτα και το dove men +care invisible dry 48h (anti-perspirant και anti-transpirant) το οποίο πέρα από την όμορφη μυρωδιά δεν μείωσε καθόλου τον ιδρώτα.

 

Θα δοκιμάσω κάποιο σοβαρό αλοιφώδες roll-on όπως ήταν το old spice να δω αν θα έχει τα ίδια αποτελέσματα. Το μόνο αρνητικό του συγκεκριμένου είναι ότι με τον καιρό άφηνε λευκές στάμπες κάτω από τα ρούχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Antiperspirant+antitranspirant...οποιαδήποτε μάρκα...μόνο έτσι γίνεται δουλειά

 

Εγώ δεν είδα καμία διάφορα.

Επεξ/σία από Questioner
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους ψάχνετε old spice (εγώ προτιμώ το pure sport και όχι το pacific) θα βρείτε στον Μασούτη. Εγώ τουλάχιστον μέχρι ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ από εκεί παίρνω.

 

Η τελευταία πρόταση είναι συντακτικά ανάπηρη, μην δίνετε σημασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...