Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

και οποιος θελει,ας κανει μια προσπαθεια.top systems:ξανα οι μνημες---->

Kingston HyperX PnP Memory, 16GB : 2 x 8 GB, DIMM 240-pin, DDR3, 1600 MHz / PC3-12800 €55,73+ μεταφορικα

 

 

Είχα ενημέρωση απο το κατάστημα (τους έστειλα mail).Μου είπαν οτι έγιναν πολύ περισσότερες παραγγελίες απο το stock του προμηθευτή οπότε θα πέσουν άκυρα.Κάποιοι μπορεί να παραλάβουν.Θα ενημερώσουν τη Δευτέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aξίζει η αγορα του ouya android console στα 69 ευρω? http://www.e-shop.gr/ouya-android-gaming-console-p-PSX.00596 απο 139 λέει το eshop αν και το θυμάμαι παλιότερα σε προσφορα στα 99 ευρω. αξίζει για αγορα για λιγο σερφαρισμα στην tv και σαν media player?και που και που κανενα παιχνίδι?καπου διαβασα οτι αναγνωριζει και τα χειριστηρια του ps3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aξίζει η αγορα του ouya android console στα 69 ευρω? http://www.e-shop.gr/ouya-android-gaming-console-p-PSX.00596 απο 139 λέει το eshop αν και το θυμάμαι παλιότερα σε προσφορα στα 99 ευρω. αξίζει για αγορα για λιγο σερφαρισμα στην tv και σαν media player?και που και που κανενα παιχνίδι?καπου διαβασα οτι αναγνωριζει και τα χειριστηρια του ps3

No Google Play Integration....θα πρεπει να κανεις Root your Ouya....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ORIGAUDIO ROCK-IT 3.0 PORTABLE VIBRATION SPEAKER (11.99 € crazysundays - http://www.e-shop.gr/origaudio-rock-it-30-portable-vibration-speaker-p-PER.576635?sid=1) λεει τιποτα, ή ειναι μια μπαρουφα και μιση; :P

 

 

 

οφφτοπικ:

Και πως δουλευει, δεν το καταλαβαινω :P

Η ενταση που εξαγεται, εξαρταται απο την επιφανεια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς αν δέχεται άλλα χειριστήρια το ouya? Γιατί είναι πανάκριβο το δεύτερο, οπότε αν μπορούσες να συνδέσεις ένα με USB θα βόλευε παρα πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς αν δέχεται άλλα χειριστήρια το ouya? Γιατί είναι πανάκριβο το δεύτερο, οπότε αν μπορούσες να συνδέσεις ένα με USB θα βόλευε παρα πολύ.

Καπου διαβασα οτι δεχεται του ps3 αλλσ δεν ειμαι σιγουρος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://www.e-shop.gr/innovator-d711hc-pg-7-hd-dual-core-15ghz-8gb-android-42-black-p-PER.903126?sid=1
 
Αυτό εδώ για entry level tablet τι λέει?
Λέει έχει κατευθείαν υποστήριξη google play οπότε γλυτώνεις και την ιστορία με flashaρισματα, ψάξιμο rom κτλ
 
Τιμή 48,5€

  • Οθόνη: 7" capacitive, multi-touch με ανάλυση 1024 x 600.
  • Επεξεργαστής: ALLWINNER A23 Dual core, Cortex-A7 στα 1.5 GHz.
  • Κάρτα γραφικών:ARM Mali-400MP2.
  • Μνήμη: 512 MB RAM.
  • Εσωτερική μνήμη: 8 GB flash memory (η πραγματική διαθέσιμη για το χρήστη μνήμη είναι μικρότερη λόγω λειτουργικού).
  • Εξωτερική μνήμη: MicroSD Card έως και 32 GB.

innovator d711hc pg-7-hd-dual-core-15ghz-8gb-android-42-black

Επεξ/σία από matrixxx
ονομα προιοντος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς αν δέχεται άλλα χειριστήρια το ouya? Γιατί είναι πανάκριβο το δεύτερο, οπότε αν μπορούσες να συνδέσεις ένα με USB θα βόλευε παρα πολύ.

 

νομιζω οτι και το χειριστηριο του ouya δουλευει στο ps3 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-shop.gr/innovator-d711hc-pg-7-hd-dual-core-15ghz-8gb-android-42-black-p-PER.903126?sid=1

 

Αυτό εδώ για entry level tablet τι λέει?

Λέει έχει κατευθείαν υποστήριξη google play οπότε γλυτώνεις και την ιστορία με flashaρισματα, ψάξιμο rom κτλ

 

Τιμή 48,5€

  • Οθόνη: 7" capacitive, multi-touch με ανάλυση 1024 x 600.
  • Επεξεργαστής: ALLWINNER A23 Dual core, Cortex-A7 στα 1.5 GHz.
  • Κάρτα γραφικών:ARM Mali-400MP2.
  • Μνήμη: 512 MB RAM.
  • Εσωτερική μνήμη: 8 GB flash memory (η πραγματική διαθέσιμη για το χρήστη μνήμη είναι μικρότερη λόγω λειτουργικού).
  • Εξωτερική μνήμη: MicroSD Card έως και 32 GB.

innovator d711hc pg-7-hd-dual-core-15ghz-8gb-android-42-black

 

Για μένα ξεκάθαρα όχι. Τα 512ΜΒ RAM είναι ο ανασταλτικός παράγοντας.. Έχω κι επώνυμα και εκ Ευρώπης "κινέζικο" και δε θα κολλούσα στα άλλα, αλλά αυτό είναι πολύ βασικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

και οποιος θελει,ας κανει μια προσπαθεια.top systems:ξανα οι μνημες---->

Kingston HyperX PnP Memory, 16GB : 2 x 8 GB, DIMM 240-pin, DDR3, 1600 MHz / PC3-12800 €55,73+ μεταφορικα

 

 

 

Είχα ενημέρωση απο το κατάστημα (τους έστειλα mail).Μου είπαν οτι έγιναν πολύ περισσότερες παραγγελίες απο το stock του προμηθευτή οπότε θα πέσουν άκυρα.Κάποιοι μπορεί να παραλάβουν.Θα ενημερώσουν τη Δευτέρα.

 

Έχετε κανένα νέο? Η κατάσταση της παραγγελίας μου είναι μονίμως "Awaiting payment" και δεν ξέρω τι σημαίνει αυτό (έχω βάλει παραλαβή από το κατάστημα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρε τηλεφωνο,πριν στην ακυρωσουν!


 

 

 

και τωρα κατι για δυνατους κρυπτογραφους :-D

GoPro Hero 2014

* Διαθέσιμη για προαπαραγγελία *
 
* Θα τηρηθει σειρά προτεραιότητας *
απο το κατάστημα Onboardcamera(το γνωριζει καποιος,ειναι αξιοπιστο;  ) ;)
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...