Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για κάποιο λόγο δε με αφήνει να κάνω επεξεργασία το προηγούμενο οπότε το γράφω εδώ. psu enermax semi modular 750w eshop 48.73 ενώ στο σκρούτζ στα 160 περίπου.

http://www.e-shop.gr/enermax-epm750awt-platimax-pc-power-supply-750w-p-PER.663593

 

εριξα ένα κομμάτι... καιρό τώρα θέλω να ξεφορτώθω το τροφοδοτικό το Haldol απο το ομονυμο κουτι που ειχαμε παρει προσφορά το σετ στα 16€ (ώρες ώρες αρνείται να ξεκινήσει το σύστημα και κανει 4-5 φορές προσπαθεια και θεωρώ οτι ειναι απο το τροφοδοτικό όπως το βλέπω)

 

Ερώτηση πρακτικής φύσης: Τα 750W ειναι peak απο οτι καταλαβαίνω, για ενα pc που τρώει 150-200W θα καταναλώσει τα 200, ορθόν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

για κάποιο λόγο δε με αφήνει να κάνω επεξεργασία το προηγούμενο οπότε το γράφω εδώ. psu enermax semi modular 750w eshop 48.73 ενώ στο σκρούτζ στα 160 περίπου.

http://www.e-shop.gr/enermax-epm750awt-platimax-pc-power-supply-750w-p-PER.663593

αντε παλι.................σε χρεωνω ενα και εγω. :P

 

 

μην ντρεπεσαι ;) ,ανοιξε το θεμα...............ιδια φαινονται στα χαρακτηριστικα

http://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/3006033_-platimax-750w-enermax.html

http://www.bestprice.gr/item/2152412443/platimax-enermax-750w-modular-epm750awt.html

 

http://www.ceneo.pl/14518152

619.00 PLN = 147.686 EUR

 

ΥΓ.απο τυπογραφικα λαθη πχ να λειπει το 1 απο μπροστα......τι γινεται στο εν λογο μαγαζι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το άνοιξα.
το να είναι τυπογραφικό και να λείπει το 1 απο μπροστά είναι πολύ πιθανό γιατί στο pc1 το έχει στα 152, και αν κάνω λάθος είναι  ουσιαστικά το ίδιο κατάστημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το να είναι τυπογραφικό και να λείπει το 1 απο μπροστά είναι πολύ πιθανό γιατί στο pc1 το έχει στα 152, και αν κάνω λάθος είναι  ουσιαστικά το ίδιο κατάστημα.

Είναι το πιο πιθανο σεναριο αυτό.

 

Επίσης θεωρώ απίθανο να εκτελεστούν παραγγελίες άλλα ποτέ δεν ξέρεις.........!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι το πιο πιθανο σεναριο αυτό.

 

Επίσης θεωρώ απίθανο να εκτελεστούν παραγγελίες άλλα ποτέ δεν ξέρεις.........!

 

απο πρόσφατη συμπεριφορά που μου ετυχε μεσα στην εβδομάδα απο το εν λόγω μαγαζάκι με καλυψη εγγυησης δε περιμένω και πολλά και ουτε και θα ξαναασχοληθώ σοβαρα μαζί τους (μπήκε στο ίδιο καζανι πλέον με το ebw και το public για εμενα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εριξα ένα κομμάτι... καιρό τώρα θέλω να ξεφορτώθω το τροφοδοτικό το Haldol απο το ομονυμο κουτι που ειχαμε παρει προσφορά το σετ στα 16€ (ώρες ώρες αρνείται να ξεκινήσει το σύστημα και κανει 4-5 φορές προσπαθεια και θεωρώ οτι ειναι απο το τροφοδοτικό όπως το βλέπω)

 

Ερώτηση πρακτικής φύσης: Τα 750W ειναι peak απο οτι καταλαβαίνω, για ενα pc που τρώει 150-200W θα καταναλώσει τα 200, ορθόν;

.Κουτι και τροφοδοτικο hantol και μητρικη gigabyte της προσφορας με τα 12 ευρω.

Δεν ξερω αν εχουμε το ιδιο προβλημα, μερικες φορες παταω το power , ανοιγει κλεινει για 3-4 φορες και μετα παιρνει μπροστα

μπουταρει και μπαινει στα windows.

Αν δωσουν το enermax στα 47 ευρω ειναι τρελη ευκαιρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτήσω, σχετικά με το κουπόνι. πως το ενεργοποιώ στο public? μου λεει στο μήνυμα πως ότι μου "εξασφαλισαν εκπτωτικό κουπόνι 10%" αλλά δε μου λέει κωδικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.Κουτι και τροφοδοτικο hantol και μητρικη gigabyte της προσφορας με τα 12 ευρω.

Δεν ξερω αν εχουμε το ιδιο προβλημα, μερικες φορες παταω το power , ανοιγει κλεινει για 3-4 φορες και μετα παιρνει μπροστα

μπουταρει και μπαινει στα windows.

Αν δωσουν το enermax στα 47 ευρω ειναι τρελη ευκαιρια.

 

πολυ σωστός σύντροφε... πιθανολογώ λοιπόν οτι μάλλον ειναι απο το τροφοδοτικό μιας και ενα παλιότερο μουλτιράμα πισι μου εκανε σχεδόν το ίδιο (με 1-2 φορες ανοιγμα-κλεισιμο) και μετα απο αλλαγη τροφοδοτικού έστρωσε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3G/4G Wireless Router TP-Link TL-MR3420 - 300Mbps  19€

καποιος δε το ξαναεψαχνε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτήσω, σχετικά με το κουπόνι. πως το ενεργοποιώ στο public? μου λεει στο μήνυμα πως ότι μου "εξασφαλισαν εκπτωτικό κουπόνι 10%" αλλά δε μου λέει κωδικό.

στην επομενη παραγγελια σου ....θα φαινεται στο λογαριασμο η εκπτωση του κουπονιου.........δεν χρειαζεται κωδικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ σωστός σύντροφε... πιθανολογώ λοιπόν οτι μάλλον ειναι απο το τροφοδοτικό μιας και ενα παλιότερο μουλτιράμα πισι μου εκανε σχεδόν το ίδιο (με 1-2 φορες ανοιγμα-κλεισιμο) και μετα απο αλλαγη τροφοδοτικού έστρωσε...

Σιγουρα φταιει το τροφοδοτικο.Οταν εβαλα αλλο τροφοδοτικο δεν ειχα προβλημα.

Οποτε καλο ειναι, κατσει δεν κατσει το enermax, να αλλαξουμε το hantol πριν μας λαχταρισει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...