Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν κανει για pc............ειναι κλειδωμενες για ΗΡ server!(και ισως bulk)

Server και... "unbuffered"? Εισαι σιγουρος? Γενικα παντως πριν λιγο καιρο που εψαχνα (και σε μεταχειρισμενες) επαιζαν/παιζουν πολυ καλυτερες τιμες (χοντρικα -50%!) σε μνημες για σερβερ απο οτι σε νορμαλ... Ετσι κι αλλιως αν ειχε/εχει 5 ευρω μεταφορικα δεν αξιζει με τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Server και... "unbuffered"? Εισαι σιγουρος? Γενικα παντως πριν λιγο καιρο που εψαχνα (και σε μεταχειρισμενες) επαιζαν/παιζουν πολυ καλυτερες τιμες (χοντρικα -50%!) σε μνημες για σερβερ απο οτι σε νορμαλ... Ετσι κι αλλιως αν ειχε/εχει 5 ευρω μεταφορικα δεν αξιζει με τιποτα.

ναι,ειμαι σιγουρος ................προ μηνων ειχε βγαλει 4αρα σε τιμη καλη στην ιδια κατηγορια .

Με πηραν τηλεφωνο και μου το διευκρινησαν οι ιδιοι αυτο,υστερα απο την παραγγελια μου.Οπως εχει και αυτη την παλια HP 512MB Single Rank PC2-6400 DDR2 στα 3,71€ +το ταλιρο

http://www.mgmanager.gr/hp_512mb_unbuffered_pc26400_1x512mb_ddr2_memory_kit_450258b21/el/pid/492/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν καποιος αλλος το εχει σκεφτει αλλα βρηκα αυτο εδω 

 

http://www.ebay.com/itm/Hot-Mini-Vehicle-Motorcycle-Bike-GPS-GSM-GPRS-Real-Time-Tracker-Monitor-Tracking-/271419553691?pt=US_Tracking_Devices&hash=item3f31ddb79b

 

περνει καρτα sim .Εχει δοκιμασει κανεις?Το θελω για την μηχανη μου.Επειδη δεν το εχω και πολυ, με sim δικια μας ,ελλαδα, παιζει?Συνδεεται πανω στην μπαταρια της μηχανης?

 

Αν ξερεις καποιος ας μας πει.

 

thx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχουν σχετικά θέματα στην κατηγορία GPS.. ναι παιζουν στην ελλαδα αλλα παιζουν σε αυτα τα ειδη πολλοί κλώνοι (κυρίως μη λειτουργικοί) και εμενα μου έτυχαν 2 στη σειρά πριν 3 μήνες (στο μοντελο TK102 που ειναι το πλεον γνωστό/αντεγραμμένο).

 

Αυτό δε το έχω δοκιμάσει ακόμα αλλα οσα εχω βαλει σε αμαξια ήταν σούπερ (προσωπικά εχω το TK103). Ναι συνδέεται όπως λες πάνω στην μπαταρία Και κάποια άλλα εχουν και άλλες δυνατότητες όπως να κοβουν παροχή ρεύματος ή να κλείνουν την βενζιναντλία με ενα sms σε περιπτωση κλοπής.

 

(ξυνομαι να παραγγείλω τώρα ενα για να το δοκιμάσω και αυτό...)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα μονο την θεση να εντοπιζει ,τωρα ολα τα αλλα να κοβει ρευματα κτλ δεν τα εμπειστευομαι.Για 15 ευρω αν δεν κανει το πεταω :)Το πηρα εγω παντως και βλεπουμε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα μονο την θεση να εντοπιζει ,τωρα ολα τα αλλα να κοβει ρευματα κτλ δεν τα εμπειστευομαι.Για 15 ευρω αν δεν κανει το πεταω :)Το πηρα εγω παντως και βλεπουμε :)

 

 

Με ποιον τροπο λειτουργει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

^

Μεταφερθηκε εδώ το ποστ.

Μην φερνετε ψηλα τοπικ περσινα-προπέρσινα που αφορουσαν άλλο προιον,  άλλη κατηγορια (ΑΑΑ αντι για ΑΑ), άλλο κατάστημα, άλλη τιμη κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...