Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kingston Technology 16GB DDR3-1866 HyperX, DDR3, Notebook, 204-pin SO-DIMM 87.17€ +μεταφορικα

απο το ebw(παρτε ενα τηλεφωνο πρωτα να δειτε ,εαν παλι εννοουν το 1 τεμαχιο :mad:  )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kingston Technology 16GB DDR3-1866 HyperX, DDR3, Notebook, 204-pin SO-DIMM 87.17€ +μεταφορικα

απο το ebw(παρτε ενα τηλεφωνο πρωτα να δειτε ,εαν παλι εννοουν το 1 τεμαχιο :mad:  )

 

Για να δούμε ακόμα δεν στέγνωσε το μελάνι απο την προηγούμενη καταγγελία με τρώνε τα χέρια μου για δεύτερη  :devil:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν ειναι panasonic.......πεταμενα λεφτα τοτε και τα 11€

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Samsung UE46F6320 & 2 Ζευγάρια Γυαλιά 589 ευρω

 

 

  • Ίντσες: 46''
  • Ανάλυση : Full HD
  • Ρυθμός Ανανέωσης: 200Hz
  • Smart TV: Υποστηρίζεται
  • Τεχνολογία 3D : Υποστηρίζεται

 

http://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/126769-samsung-ue46f6320-&-2-%CE%B6%CE%B5%CF%85%CE%B3%CE%AC%CF%81%CE%B9%CE%B1-%CE%B3%CF%85%CE%B1%CE%BB%CE%B9%CE%AC

Επεξ/σία από nteminio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

και οποιος θελει,ας κανει μια προσπαθεια.top systems:ξανα οι μνημες---->

Kingston HyperX PnP Memory, 16GB : 2 x 8 GB, DIMM 240-pin, DDR3, 1600 MHz / PC3-12800 €55,73+ μεταφορικα

 

 

Επαναφέρω το post μετά από τόσες μέρες για να πω ένα ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστώ στο dobro, γιατι μόλις παρέλαβα το σετάκι που είχα βάλει παραγγελία.

Βγήκε περίπου 60€ μαζί με την αποστολή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαναφέρω το post μετά από τόσες μέρες για να πω ένα ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστώ στο dobro, γιατι μόλις παρέλαβα το σετάκι που είχα βάλει παραγγελία.

Βγήκε περίπου 60€ μαζί με την αποστολή.

Μήπως μπορείς να γράψεις τι αριθμό παραγγελίας είχες γιατί εγώ περιμένω ακόμα ενημέρωση;

@chicken32: Παρέλαβες κι εσύ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως μπορείς να γράψεις τι αριθμό παραγγελίας είχες γιατί εγώ περιμένω ακόμα ενημέρωση;

@chicken32: Παρέλαβες κι εσύ;

Δυστυχώς όχι, δεν είχα καταλάβει ότι θέλουν προπληρωμή και νόμιζα ότι μπορώ να πληρώσω στο κατάστημα. Έτσι δεν με έβαλαν στην σειρά για παραλαβή και τώρα ελπίζω μήπως κάποιος δεν τις θέλει  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς όχι, δεν είχα καταλάβει ότι θέλουν προπληρωμή και νόμιζα ότι μπορώ να πληρώσω στο κατάστημα. Έτσι δεν με έβαλαν στην σειρά για παραλαβή και τώρα ελπίζω μήπως κάποιος δεν τις θέλει  :devil:

Εγώ τους είχα πάρει τηλέφωνο και μου είχαν πει αυτά που είχε γράψει ο sir ImPeCaBlE:

 

Είχα ενημέρωση απο το κατάστημα (τους έστειλα mail).Μου είπαν οτι έγιναν πολύ περισσότερες παραγγελίες απο το stock του προμηθευτή οπότε θα πέσουν άκυρα.Κάποιοι μπορεί να παραλάβουν.Θα ενημερώσουν τη Δευτέρα.

Θεώρησα, λοιπόν, ότι πρόκειται για πρόφαση και ότι δε θα παραλάβει κανείς. Είχα κάνει δύο παραγγελίες, η μία με κατάθεση σε λογαριασμό -την οποία δεν έκανα μετά από αυτά που μου είπαν- και μία με πληρωμή στο κατάστημα. Έκανα τη δεύτερη παραγγελία για να μην αναγκαστώ να καταθέσω και μετά να ψάχνω να βρω τα χρήματά μου. Στο τηλέφωνο, λοιπόν, μου είπαν ότι θα με ενημερώσουν, κάτι που φυσικά δε συνέβη ποτέ. Δε μου ανέφεραν ποτέ ότι δεν μπορώ να πληρώσω στο κατάστημα ούτε ότι ακυρώθηκε κάποια παραγγελία. Γι' αυτό ρωτάω τον αριθμό της παραγγελίας που προωθήθηκε για να δω αν κρατούν έστω τα προσχήματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...