Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

SAGEMCOM D14T ασύρματο τηλέφωνο στα 11€, επόμενη τιμή στο Σκρουτζ στα 18

Το κοιταξα το πρωι μολις ελαβα το διαφημιστικο μειλ.

 

Περα από το ότι η τιμη του στο ιστορικο εχει παιξει από 11 και 14 ευρω στο παρελθον, από το ιδιο μαγαζι ακομα και σχεδόν ένα χρονο πριν (μοντελο 4ετιας), οι κριτικες είναι τέτοιες που ουτε στα 5 ευρω δεν θα το δοκιμαζα:

 

http://www.amazon.co.uk/Sagemcom-D14T-Single-Cordless-Telephone/dp/B00623NO20#customerReviews

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν τηρούν τη σειρά προτεραιότητας στις παραγγελίες, πάντως στην παραγγελία επέλεξα κατάθεση σε Πειραιώς. 

 

Εψαχνα από καιρό για καλή προσφορά σε 2x4GB  ή 1x8GB στα 1600 οπότε όταν είδα ότι με την προσφορά του dobro τα 16 giga βγαίνουν φθηνότερα από τις τιμές που κοίταζα για 8,  πήρα το "ρίσκο" να προχωρήσω άμεσα σε πληρωμή μεσω ebanking στέλνοντας το αποδεικτικό πληρωμής.

Τη Δευτέρα 29/10 επικοινώνησαν μαζί μου και μου είπαν ότι θα παραλάβω σε 7 περίπου εργάσιμες.

 

Off topic:

Και επειδή ο μαζοχισμός δεν κόβεται εύκολα την Τρίτη 30/9 βάζω και μία παραγγελία στο Πλαίσιο για τον i5 3570 στα 129€ (φυσικά με την αναμενόμενη εξέλιξη) και επιβεβαιώθηκε ο κανόνας για το Πλαίσιο:

"Καλύτερα παίξε τζοκερ που έχεις πιθανότητα να πάρεις κάτι". 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν τηρούν τη σειρά προτεραιότητας στις παραγγελίες, πάντως στην παραγγελία επέλεξα κατάθεση σε Πειραιώς. 

Σε κάθε περίπτωση, μήπως μπορείς να γράψεις τον αριθμό παραγγελίας για να ξέρω αν αξίζει έστω να τους πάρω τηλέφωνο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βρηκα επιτελους λαπτοπακι με FHD οθονη και σε budget τιμη.

 

Lenovo Z50-70 39,6 εκατοστά (15,6 ιντσών FHD TN) Notebook (Intel Core i3 4010U, 1.7GHz, 4GB RAM, 500GB σκληρό δίσκο, κάρτα γραφικών NVIDIA GeForce 840 2 GB, DOS)

 

Τι λετε? Αξιζει να το ανοιξω σε νεο θεματακι? Τελικη τιμη στα ~405 ευρω με ΦΠΑ και μεταφορικα. 

 

(Υπαρχει και ενα κατοσταρικο πανω με i5 και Hybrid δισκο)

 

Υποψην οτι εχει AZERTY keyboard. Καποιους τους ξενερωνει αρκετα αυτο :)

Επεξ/σία από Σαϊνόμπι
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη, αυτό λάθος, αυτό ήθελα να ποστάρω:

 

Asus Sabertooth z97

 

Τι λέτε; 85 λίρες έχει μεταφορικά σε όσα τεμάχια και να βάλεις

Την κριτικη την ειδες?

 

good motherboard but bad ram modules on board

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρηκα επιτελους λαπτοπακι με FHD οθονη και σε budget τιμη.

Tι "επιτελους" ρε συ 10 φορες το εχω ποσταρει αυτο στο παρον τοπικ...! :)

Αν καιγεσαι παρτο, αν θες ομως μπορεις να ανοιξεις το "ρανταρ" να το τσακωσεις την επομενη φορα που θα μπει σε "Angebot" (προσφορα λιγων ωρων) οπου προσφατα απο τα 399 (και οχι τα 379 που εχει τις τελευταιες βδομαδες) εμπαινε (μεχρι πριν κανα μηνα τουλαχιστον πολυ συχνα) στα 349 με 'προσαυξηση' μονο τα μεταφορικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσοχη, τα χαρακτηριστικα του αναγραφονται του μοντελου 2012!κατι βρομαει......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες να ρωτησω κατι !

ειμαι για αγορα κινητου με 6''αρα οθονη και για καποιο λογο εχω κολλησει σε αυτο

https://www.skroutz.gr/s/4627187/Asus-Fonepad-Note-6-ME560CG-16GB.html?from=account_favorites

καθε τοσο το βγαζει προσφορα το media market  στα 219 με θηκη προστασιας και ετοιμοπαραδοτο στην πορτα σου την επομενη χωρις μεταφορικα !  βεβαια με το που βγαινει η προσφορα μετα απο λιγες ωρες  την κατεβαζουν πεφτουν πανω σαν τα κορακια !  αν το ξαναβγαλουν να το παραγγειλω ? αξιζει σε αυτα τα λεφτα ? θενξ ..

σορρυ - αν το μηνυμα ειναι οφ σβηστε το και θα το ποσταρω αν ξαναβγει η προσφορα . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλλον στο "ψάχνω για" θα κόλλαγε περισσότερο.
Εμένα μου φαίνεται πως αξίζει. αν και εγώ θα κοίταζα και το 1320 (windows phone). Ζήτα αν θες απο τον ματριξ να στο μεταφέρει στο "ψάχνω για" για να πάρεις και άλλες απόψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι "επιτελους" ρε συ 10 φορες το εχω ποσταρει αυτο στο παρον τοπικ...! :)

Αν καιγεσαι παρτο, αν θες ομως μπορεις να ανοιξεις το "ρανταρ" να το τσακωσεις την επομενη φορα που θα μπει σε "Angebot" (προσφορα λιγων ωρων) οπου προσφατα απο τα 399 (και οχι τα 379 που εχει τις τελευταιες βδομαδες) εμπαινε (μεχρι πριν κανα μηνα τουλαχιστον πολυ συχνα) στα 349 με 'προσαυξηση' μονο τα μεταφορικα.

Δυστυχως μου ειναι κουραστικο να παρακολουθω το συγκεκριμενο τοπικ και χανω αρκετα καλα κομματια. Φιλος μου ενδιαφερεται για λαπτοπ (multimedia χρηση και να χει καλη οθονη). Ετσι το βρηκα ^_^ Πως και δεν το ανοιξες σε κανονικο thread? Νομιζω η FHD οθονη & η 840Μ το κανουν "αυτοματως" προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το ανοιγα γιατι ηταν για πολυ λιγο σε ισχυ η τιμη (3 ωρες τη μια φορα που το ποσταρα, 1 ωρα την επομενη κ.ο.κ....) ενω στα 399/379 (+μεταφορικα+δ.ΦΠΑ) δε θεωρησα οτι επρεπε να κανω θεμα αφου ειχε παιξει αρκετα φθηνοτερα.

Φυσικα και ειναι προσφορα, αν ειχες δει και τα δικα μου σχολια εδω εχω πει, "ο συνδιασμος i3, 840M +fHD δεν πρεπει να υπαρχει πουθενα αλλου οχι στα 400 ευρω αλλά και ... αρκετα παραπανω".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...