Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θυμάσαι τι ώρα πάτησες;
Πάντως για τα ποντικια πρέπει να υπήρχε απόθεμα καθώς πήρα 3 (πρώτη φορά που σε τέτοια περίπτωση παραγγέλνω πάνω απο 1 αλλά χρειαζομουν 2 και ένα για δώρο) και ένας φίλος μου πήρε αλλα 2 και υπήρχε ακόμη απόθεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωστα,ξεχασες το Logitech Mouse M100 - Ποντίκι - Μαύρο 1€

χα,χα...

 

Συγγνωμη αυτή η προσφορά υφίστατο όντως ή έγινε 1 ευρώ απ την στιγμή που εξαντλήθηκε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσο για το χθεσινο που εκανα παραγγελια τα 100 μετρα με 0,15 με πηραν τηλ και μου ειπαν οτι εννοειτε η τιμη ηταν λαθος και ηταν τιμη μετρου ;) και οποτε ακυρη η παραγγελια....αυτα!! τα γνωστα δηλαδη...το μονο που τους ειπα να προσεχετε τι τιμες βαζετε...και μου ζητησαν συγνωμη κτλπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έγινε, πήρα 3 ποντικάκια χθες κατα τις ~3.

 

 

Ρε θα μας τρελανουν αυτοι?Δηλαδη αν παω στο Public που ειναι 1 χμ. απο το σπιτι μου θα μου δωσουν το ποντικι με 1e?

 

Αν παρω τηλεφωνο και ρωτησω αν ισχυει?

 

Η αντικαταβολη εντος Αθηνων ειναι δωρεαν?

 

http://www.public.gr/tropoi-pliromis

 

Τιμες Σκρουτζ:

 

http://www.skroutz.gr/s/255572/Logitech-Mouse-M100.html?keyphrase=LOGITECH+M100

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωρινα εξαντλημενα λεει.

 

ειναι καλα τα ποντικακια αυτα ή τα πηρατε επειδη ειχαν 1 ευρω;

Τωρα συγνωμη αλλα ειναι σοβαρη ερωτηση αυτη :P

 

Logitech ποντικια με πολυ καλη εγγυηση και σε τιμη χωμα τι αλλο να θελει καποιος :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρωτησα για να παρω και γω 2 3 να βρισκονται αν τα βρω με 1 ευρω :ph34r:

 

 

2-3 η 23? :-D

 

Πηρα τηλεφωνο στα Public και ειπαν οτι ειναι εξαντλημενο.Ρωτησα αν δοθηκαν καποια τεμαχια στην τιμη του 1e και δεν γνωριζε αυτος που μιλησα και οτι δεν γινεται να το παραγγειλω ουτε ηλεκτρονικα αλλα ουτε να το παρω απο καταστημα.Ουτε γνωριζε αν ειναι τυπογραφικο λαθος.

 

Ε και του ειπα οτι θα πεσουν παραγγελιες και ο κοσμος ειναι δυσαρεστημενος οταν πεφτουν τα ακυρα.Και να τους το μεταφερει να το διορθωσουν.Ναι,το καταλαβαινω μου λεει...

 

Δεν ειχα προσεξει οτι εγραφε προσωρινα εξαντλημενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως καταλαβαινετε,εχει να πεσει ατελιωτο ακυρο απο το ομιλο Retail World.Μου θυμιζει την περιπτωση του καλοκαιριου,που ειχε ''χαλασει''  το συστηματα τους και εβγαζε παλια προϊοντα (πχ.τηλεοραση πλασμα) προς πωληση.Και με επακολουθο,το κλασικο κουπονι τους :X :X .

Κωστα, περιμενε ...,μην αγοραζεις ακομα τον επεξεργαστη.

Το αδερφακι του εκανε πιο τρελα χθες......Logitech Wireless Desktop MK710 Αγγλικό 9,90€,LC-Power LC1000 V2.3 Legion X2 69€

κτλ.

.........

Τα ακυρα υψωμενα στην ν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια πιστευετε οτι αυτη η τιμονιερα θα πεσει και αλλο εδω εχει 254 στο φθηνοτερο https://www.skroutz.gr/s/95661/Logitech-G27-Racing-Wheel.html?keyphrase=g27για πειτε αξιζει 270 απο κωτσοβολο-public???θεωρειτε προσφορα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΧΙ

θα πεσει και αλλο μεσα στα χριστουγεννα? γιατι και εγω σκεφτομαι πως δεν τα αξιζει αυτη η τιμονιερα τα 300 ουτε τα 260-270 τα 200-200 τα αξιζει ομως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...