Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

200ευρω για τιμονιερα??Για να παιξεις ποια παιχνιδια το The Crew???Καλυτερα να αναβαθμισει τον υπολογιστη του καποιος με αυτα τα χρηματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

200ευρω για τιμονιερα??Για να παιξεις ποια παιχνιδια το The Crew???Καλυτερα να αναβαθμισει τον υπολογιστη του καποιος με αυτα τα χρηματα.

και το the crew θα παιζω αλλα πιο πολυ θα παιζω gran turismo 6 και γενικα οτισηποτε simulator θελω κατι παραπανω απο την logitech dfgt που εχω και απλα ρωτησα αν υπαρχει το ενδεχομενο να την βρω 200-220

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα πει "υπαρχει περιπτωση";

Το εβαλε ο ντομπρο το λινκ, 219,64 ευρω ΤΕΛΙΚΗ για Ελλαδα (αν και ....πανακριβη, στα 196 μολις ευρω βγαινει απο το ιδιο λινκ η τελικη με αποστολη σε καποια αλλη χωρα, πχ Γερμανια).

ΥΓ. Κανονες φορουμ θα διαβασουμε καποια στιγμη ή μπα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 και αυτο ειναι πιθανο......αν εχεις υπομονη και επιμονη

Ενταξει ευχαριστω για τις απαντησεις ειδικα εαν πεσει 149 οπως ας πουμε πριν λιγο καιρο η logitech dfgt που ειχε πεσει στα 55€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τηλεφωνικο ακυρο για το ποντικι..........δεν παιζουμε κανενα τζοκερ,λεω εγω,πιο σιγουρο ειναι... :eek:

(λεω για σημερα....το 5 για τζοκερ)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορείτε να μου πείτε τι σας είπαν στο τηλέφωνο όταν σας κάλεσαν;

πρόβλημα στον προμηθευτή; κουπόνι δώρο; κατι αλλο;

λαθος συστηματος,προμηθευτης...κατεργημενη εκδοση.αντιπροταση αλλο ποντικι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ιδέα αν αξίζουν και δεν με πολυενδιαφερει βεβαια σαν προιον αφού έχω αλλα το eshop έχει βγάλει κάποιες οral b προσφορα http://www.e-shop.gr/ilektrikes-odontoboyrtses-l?table=HAP&category=%C7%CB%C5%CA%D4%D1%C9%CA%C5%D3+%CF%C4%CF%CD%D4%CF%C2%CF%D5%D1%D4%D3%C5%D3&filter-9864=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ιδέα αν αξίζουν και δεν με πολυενδιαφερει βεβαια σαν προιον αφού έχω αλλα το eshop έχει βγάλει κάποιες οral b προσφορα http://www.e-shop.gr/ilektrikes-odontoboyrtses-l?table=HAP&category=%C7%CB%C5%CA%D4%D1%C9%CA%C5%D3+%CF%C4%CF%CD%D4%CF%C2%CF%D5%D1%D4%D3%C5%D3&filter-9864=1

απλα πανάκριβες και σε σχεση με το σκρουτζ και με το αμαζον το οποιο (αγγλικο γερμανικο) εχουν ξεσκιστει να βαζουν lighting deals τις pro.

Δεν την λέω σε εσενα silmarien εννοειται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...