Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

2η Επικοινωνία Σχετικά με την Παραγγελία σας. Παρακαλούμε Επικοινωνήστε μαζί μας.

Αγαπητέ/Αγαπητή

 

 

Για τον λόγο ότι δεν καταφέραμε επίσης να επικοινωνήσουμε μαζί σας τηλεφωνικώς θα παρακαλούσαμε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο 2111038000 για να διευθετήσουμε κάποιες απαραίτητες εκκρεμότητες που έχουν προκύψει σχετικά με την παραγγελία σας.

 

Θα θέλαμε να γνωρίζετε πως η επικοινωνία μας είναι απαραίτητη για την συνέχεια της εκτέλεσης της παραγγελίας σας.

 

Φιλικά,

 

 

 

ξανα απο cosmodata για μπαταριες, λετε να τους επιτρέψω να μιλήσουν με την μεγαλειότητα μου;

 

τους βαριέμαι, νομίζω την απάντηση την ξέρουμε όπως και με τα 100 μέτρα καλώδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Wind έχει χριστουγεννιάτικες προσφορές εδώ: http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/kinita-amp-suskeues/hristougeniatika-dora-se-apisteutes-times/

 

Βασικά ενδιαφέρομαι για το Lumia 930. Το 599€ που λέει ως αρχική τιμή δεν ισχύει αλλά στα 299€ που είναι η τιμή προσφοράς είναι κατά 50€ φθηνότερο ακόμα και από τα άγνωστα καταστήματα στο skroutz. Αυτό που δεν είναι ξεκάθαρο (τουλάχιστον σε εμένα) είναι πως λειτουργούν οι δωροεπιταγές. Πληρώνεις 599€ και παίρνεις δωροεπιταγή 299€ να αγοράσεις κάτι άλλο ή υποτίθεται ότι η δωροεπιταγή ισχύει για όλους και αυτόματα και πληρώνουμε 299€;

 

Ξέρει κανείς με βεβαιότητα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Wind έχει χριστουγεννιάτικες προσφορές εδώ: http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/kinita-amp-suskeues/hristougeniatika-dora-se-apisteutes-times/

 

Βασικά ενδιαφέρομαι για το Lumia 930. Το 599€ που λέει ως αρχική τιμή δεν ισχύει αλλά στα 299€ που είναι η τιμή προσφοράς είναι κατά 50€ φθηνότερο ακόμα και από τα άγνωστα καταστήματα στο skroutz. Αυτό που δεν είναι ξεκάθαρο (τουλάχιστον σε εμένα) είναι πως λειτουργούν οι δωροεπιταγές. Πληρώνεις 599€ και παίρνεις δωροεπιταγή 299€ να αγοράσεις κάτι άλλο ή υποτίθεται ότι η δωροεπιταγή ισχύει για όλους και αυτόματα και πληρώνουμε 299€;

 

Ξέρει κανείς με βεβαιότητα;

 

Απ όσο κατάλαβα από ένα φυλλάδιο της wind που έχω εδώ σου αφαιρούν το ποσό της δωροεπιταγής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αν ενδιαφέρεται κάποιος μου φαίνεται καλη τιμη.

 

Στο μειλ μου βγάζει δωρεαν αποστολή αλλα ειμαι απο κίνητρο οπότε δε το τσέκαρα.

 

http://m.gearbest.com/smart-watches/pp_123314.html?utm_source=mail_api&utm_medium=mail&utm_campaign=regular.1215&email=b2t8cGF5bGlkaXNAaG90bWFpbC5jb218MTczMA==

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η "προσφορά της ημέρας" στο newsletter του Πλαισίου είναι σήμερα ένα Tablet IconQ 7" στα 44,90€ από 59,90€.

 

Είναι με 1GHz Dual Core Allwinner A23, 1GB RAM, 8GB storage, 7" 800x480, Android 4.4 (με Google Play Store).

 

Δε γνωρίζω από φθηνά android tablets και δεν ξέρω αν είναι όντως προσφορά ή όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η "προσφορά της ημέρας" στο newsletter του Πλαισίου είναι σήμερα ένα Tablet IconQ 7" στα 44,90€ από 59,90€.

 

Είναι με 1GHz Dual Core Allwinner A23, 1GB RAM, 8GB storage, 7" 800x480, Android 4.4 (με Google Play Store).

 

Δε γνωρίζω από φθηνά android tablets και δεν ξέρω αν είναι όντως προσφορά ή όχι.

 

για ultra low cost λυση ειναι καλό, δε μπορει να περιμενει κανεις πολλά... Η αναλυση του ειναι πολυ χαμηλή αλλα πλαισιο ειναι, πας το βλέπεις και αν σου κανει το παίρνεις!

 

Προσωπικά πηρα to F&U 9" του carrefour στα 40 με κουπονια και ειναι περιπου στα ιδια χαρ/κα οποτε για απολύτως βασικη χρήση το θεωρώ ικανοποιητικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanx.

 

Δε σκοπεύω να το πάρω. Αφ' ενός δεν το πολυχρειάζομαι, αφετέρου το φετινό budget έφυγε για SSD :) Απλώς μου ήρθε στο mail και είπα να το ποστάρω... :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος προλαβει το Payday 65% εκτωση!!!(απο Steam)

Στα 9,79€!!!

 

Site:  http://store.steampowered.com/app/218620/?l=greek

 

παρτε το!!! αξιζει τα λεφτα του!

καψτε τα pc :)

ξερω ξερω πως κανω ετσι :P εχουν βγει και αλλες εκτωσης αλλα το πιρα και αρχιζο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...