Προς το περιεχόμενο

Βρήκα κάτι που υποτίθεται οτι είναι προσφορά. Είναι; Αξίζει;


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχει αγορασει κανεις αυτο το μπλεντερ απο τα Lidl; Στα 22 ευρω ειναι... Αξιζει;

 

Είναι καλό, αλλά 22 ευρώ δε θα τα έδινα μόνο και μόνο γιατί το θεωρώ κοροϊδία από μεριάς Lidl.

Το είχαν βάλει τα Lidl σε εμάς στην Αγγλία πριν 4 μήνες ακριβώς το ίδιο στις 15 λίρες.

 

Θα μπορούσαν να το έχουν σε αντίστοιχη τιμή και στην Ελλάδα (18-19 ευρώ) οι Γερμαναράδες, αλλά βλέπεις νομίζουν και αυτοί και το ΙΚΕΑ ότι πουλάνε καραμέλες σε ιθαγενείς. Δεν είναι για τα 3-4 ευρώ, είναι για την κοροϊδία αν και είναι ένα ποσό της τάξης του 20% παραπάνω (σεβαστό και πάλι).

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Lidl κατάντησαν εδώ να είναι από τα ακριβότερα μαγαζιά. Τιμές εξωφρενικές 20%, 50% ή και 100% πιο πάνω απ΄ότι στη Γερμανία. Ακόμα και οι προσφορές που κάνουν κάθε  βδομάδα είναι ακριβότερες απ΄ότι εκεί!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το lidl απο βδομαδα θα φερει ενα πιεστικο.Ξερω οτι δεν ειναι το πιο δυνατο αλλα στα 3 χρονια εγγυηση κ με 55 ευρω παιζει κατι αλλο;

 

Αποστολή από το GT-I9082 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει αγορασει κανεις αυτο το μπλεντερ απο τα Lidl; Στα 22 ευρω ειναι... Αξιζει;

Το έχω αγοράσει. Από το ραβδομπλέντερ είμαι πολύ ευχαριστημένος. από τον αυγοδάρτη μέτρια. Όσον αφορά το "μούλτι" δεν αξίζει γιατί δεν χτυπάει καλά. Επειδή έχω και το ίδιο της mulinex η διαφορά είναι τεράστια.

Σε προσπάθεια να χτυπήσω παγωμένες φράουλες για να φτιάξω παγωτό το ένα στόμωνε και δεν τις πολτοποιούσε καν ενώ το επώνυμο τις έκανε κρέμα σε χρόνο μηδέν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το αγοράσαμε. Για ραβδομπλεντερ ειναι ικανοποιητικό.

Για μούλτι μου φανηκε πολυ απλο και λιγο προχειροπραμα (σε συγκριση βεβαια με το Kenwood το οποιο με 2 μαχαιρια μαμάει και δέρνει). Βαλαμε καροτα να πολτοποιηθούν και αμεσως το μπολ βαφτηκε ροζ-πορτοκαλι! :whistle:

Αυγοδάρτη δε δοκιμάσαμε.

Για χρηση 3/12 μηνες σε εξοχικό καλο ειναι μωρεεε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το lidl απο βδομαδα θα φερει ενα πιεστικο.Ξερω οτι δεν ειναι το πιο δυνατο αλλα στα 3 χρονια εγγυηση κ με 55 ευρω παιζει κατι αλλο;

 

Αποστολή από το GT-I9082 με τη χρήση Insomnia App

http://www.lidl-hellas.gr/cps/rde/xchg/lidl_gr/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=35945

1450W

100 Bar

 

Εχει κανείς κάποια άποψη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπερα,περασα μια βολτα απο τα media market και βρηκα το παρακατω στα 69 ευρω. Και οι υπολοιποι σκληροι στο 1tb κυμαινονται στα 69 οποτε δεν ξερω αν ειναι προσφορα για αυτο το ποσταρω εδω

 

μαλλον οχι απο ΄τι βλεπω

Επεξ/σία από Chris92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.lidl-hellas.gr/cps/rde/xchg/lidl_gr/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=35945

1450W

100 Bar

 

Εχει κανείς κάποια άποψη?

Τα  100 bar μάλλον είναι λίγα.  Έχω στα 110 bar,  nilfisk από amazon, και δεν μου φτάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-shop.gr/product?id=PER.902318&sid=1

 

 

για την ανάλυση που έχει με dual core αξίζει

τα 8αρια ειναι 10 ευρω μόνο φτηνότερα

Καλή cpu και ικανοποιητική ανάλυση, μικρή μπαταρία όμως....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...