Προς το περιεχόμενο

Η Marvel (ξανα)μοιράζει δωρεάν περισσότερα από 700 ψηφιακά τεύχη


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελληναρες...γκρινια για κατι που δεν τους ανηκει, αλλα το θεωρουν δικο τους επειδη.....απλα και μονο μπορουν να το κατεβασουν και απο αλλου ή γιατι ετσι γουσταρουν!! Αντι λοιπον να γραψουν ενα ευχαριστω μονο που δεν μαζευονται για να κανουν μαζικη διαμαρτυρια εξω απο τα κεντρικα της MARVEL.....

 

Ευχαριστω τον topic starter!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχει πάρει κανείς; Τι τύπος αρχείου είναι; Γιατί δεν τα βάζει σε ένα torrent να τα μοιράσει ο κόσμος;

Όλοι εσείς που γκρινιάζετε τι χαρίσατε τώρα τελευταία και σας φαίνεται μικρή η κίνηση της Marvel;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλαβα χθες email και μου δόθηκε η δυνατότητα να κατεβάσω 722 τεύχη Δωρεάν.
Χρόνο δεν έχω βρει να διαβάσω ούτε ένα.
Καλή πρόσφορά.

Ευχαριστώ το insomnia για την ενημέρωση!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχει πάρει κανείς; Τι τύπος αρχείου είναι; Γιατί δεν τα βάζει σε ένα torrent να τα μοιράσει ο κόσμος;

Όλοι εσείς που γκρινιάζετε τι χαρίσατε τώρα τελευταία και σας φαίνεται μικρή η κίνηση της Marvel;

Δεν σε αφηνει να τα κατεβασεις τα κομικς.απλα τα διαβαζεις  απο το σαιτ της μαρβελ.Εγω ετσι το κανω απο το πισι μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθε και μενα το mail. Περιττο να πω τα διαλεξα ολα, 700-τοσα κομικς ("δεν θα τα κουβαλησω στην πλατη" σκεφτηκα).

 

Δεν σε αφηνει να τα κατεβασεις τα κομικς.απλα τα διαβαζεις  απο το σαιτ της μαρβελ.Εγω ετσι το κανω απο το πισι μου.</p>

 

Πας και κατεβαζεις την εφαρμογη "Comics" απο τον προγραμματιστη Comixology, η οποια ΕΧΕΙ δυνατοτητα local download*.

 

Κλασσικα, θα σου ζητησει sign-in, μετα πας στο κουμπι κατω απο την touchscreen που εμφανιζει το μενου με τις εξτρα επιλογες -> settings -> restore purchases καλου κακου, και αρχιζεις το κατεβασμα.

Το κατεβασμα γινεται πατωντας εκει που λεει "featured" και αλλαζοντας το σε "purchases". Οτι κατεβαζεις παει στο My comics. Μεχρι στιγμης εχω κατεβασει δυο-τρια να χω για διαβασμα.

 

Το "τυρακι" δεν ξερω που το ειδανε μερικοι, αφου πρωτον τα ιδια #1 τευχη κανονικα πωλουνται εναντι αντιτιμου, και ξερεις οτι σε τετοιου ειδους κομικ υπαρχει το to be continued. Δεν ειναι "τυρακι", promotion ειναι. Για να σου δωσω να καταλαβεις, τυρακι ειναι εφαρμογες τυπου GT Racing Motor Academy που σου λενε "παιξε δωρεαν" και το παιχνιδι ειναι σχεδιασμενο να σε φερνει σε αδιεξοδο και να ζηταει microtransactions.

 

* απλα μην ρωτησετε που τα χωνει. Αν βρω αυτο και πως να φορτωνω κατεβασμενα απο το νετ θα ειμαι κομπλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...