Προς το περιεχόμενο

ταμειο ανεργειας (δικαιούμαι;)


theofanis20

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειναι δυνατον να εχω καταθεσει χαρτια απο 15 οκτωβριου και να μην μου εχει μπει ουτε η πρωτη ανεργια ουτε δωρο χριστουγεννων μεχρι πριν λιγο?

 

Απαραδεκτοι.

Περίεργο όντως! Κάτι γίνεται γιατί και σε μια φίλη έχει καθυστερήσει παραπάνω από το κανονικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειναι δυνατον να εχω καταθεσει χαρτια απο 15 οκτωβριου και να μην μου εχει μπει ουτε η πρωτη ανεργια ουτε δωρο χριστουγεννων μεχρι πριν λιγο?

 

Απαραδεκτοι.

μηπως εφαγες ακυρο φιλε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα ξεχάσει και εγώ αυτό το θρεντ ΛΟΛ

 

για την ιστορία το πήρα κανονικά το επίδομα, και σε εμένα είχε καθυστερήσει η έναρξη πληρωμών. Μην αγχώνεσαι άμα σου είπαν ότι θα το πάρεις, θα το πάρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως εφαγες ακυρο φιλε..

Δε νομιζω γιατί χθες δήλωσα παρουσία και μου λέει ο υπάλληλος πλήρωνεσε αύριο εχει βγει απόφαση

Λεφτά πουθενά όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Παιδιά χαίρεται, μια ερώτηση προς όσους λαμβάνουν ταμείο ανεργίας γιατί έχω μπερδευτεί.

Τη παρασκευή έληξε η σύμβαση ορισμένου χρόνου που είχα στην εταιρία όπου δούλευα και από 1/4/2017 είμαι πλέων άνεργος. Δικαιούμαι ταμείο ανεργίας ύστερα  από 8μιση μήνες εργασίας, από μέσα Ιουλίου ως 31/3/2017;

Έχω τσεκάρει το site του ΟΑΕΔ αλλά δεν έχω καταλάβει ξεκάθαρα πώς ακριβώς υπολογίζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομιζω γιατί χθες δήλωσα παρουσία και μου λέει ο υπάλληλος πλήρωνεσε αύριο εχει βγει απόφαση

Λεφτά πουθενά όμως.

Μπηκες στο σαιτ του οαεδ συνδεθηκες με τους κωδικούς σου να δεις οτι εγκριθηκε η αποφαση, αν μπηκαν λεφτα απο κει μπορεις να το δεις απο το πλαισιο των πληρωμων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως εμενα τελειωσε το ταμειο, 10 μηνες ηταν,   το καλο ειναι οτι θα μου δωσουν και το επιδωμα των 200Ε αλλα δουλεια δεν καταφερα να βρω ακομα τιποτα για την ιστορια λοιπον ειχα φυγει φανταρος με ειχαν δωσει τον πρωτο μηνα ολοκληρο και χαριστικα αλλον εναν μισο μηνα 250Ε δηλαδη γυρισα μετα τον ιουνιου του 2016 και ξανα εκανα αιτηση να ανοιξει εκανε εναν μηνα αλλα ενταξει ολα πηγαν καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά χαίρεται, μια ερώτηση προς όσους λαμβάνουν ταμείο ανεργίας γιατί έχω μπερδευτεί.

 

Τη παρασκευή έληξε η σύμβαση ορισμένου χρόνου που είχα στην εταιρία όπου δούλευα και από 1/4/2017 είμαι πλέων άνεργος. Δικαιούμαι ταμείο ανεργίας ύστερα  από 8μιση μήνες εργασίας, από μέσα Ιουλίου ως 31/3/2017;

 

Έχω τσεκάρει το site του ΟΑΕΔ αλλά δεν έχω καταλάβει ξεκάθαρα πώς ακριβώς υπολογίζεται.

Το 2017 φιλε δεν συμπληρωνεις 80 ενσημα για το επιδομα,λογικα δεν θα το δικαιουσαι δυστυχως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...