Προς το περιεχόμενο

UFO στη Λεωφόρο Ποσειδώνος (ΗD Video)


Swimmer21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 85
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ναι..απ'οτι ειδα το ποσταρες και στο metafysiko.gr ..οποτε μπορεις να περιμενεις και απο εκει καμια απαντηση μιας και αχολουνται περισσοτερο με τετοιου ειδους πραγματα. Οσο για την αυρα που λες ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ειναι η ιδεα και η ψυχολογια σου..πχ αν εισαι μονος τη νυχτα και "αγριεμενος" και σου πω οτι στη γωνια υπαρχει μια περιεργη σκια τοτε σχεδον σιγουρα το μυαλο σου θα δει κατι εκει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι..απ'οτι ειδα το ποσταρες και στο metafysiko.gr ..οποτε μπορεις να περιμενεις και απο εκει καμια απαντηση μιας και αχολουνται περισσοτερο με τετοιου ειδους πραγματα. Οσο για την αυρα που λες ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ειναι η ιδεα και η ψυχολογια σου..πχ αν εισαι μονος τη νυχτα και "αγριεμενος" και σου πω οτι στη γωνια υπαρχει μια περιεργη σκια τοτε σχεδον σιγουρα το μυαλο σου θα δει κατι εκει

 

Δεν εννοω κατι ψυχολογικο.. εννοω μια θολουρα οπως πχ βλεπεις το black light ή τα σπαστικα λευκα/μπλε LED τα χριστουγεννα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το ποσταρα στο reddit http://www.reddit.com/r/UFOs/comments/1cu1gj/ufo_in_athens_20042013_can_anyone_explain_what_i/ εκεί θα βλέπεις τα comments άμα πει κανείς τίποτα.

 

 

Ωραιος, σε ευχαριστω.. εκανα account και το ποσταρα και εγω αλλα δεν το βλεπω πουθενα.. θα κοιταω το δικο σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, ποιός πιστεύει στα UFO???? Είμαστε καλά; Προφανέστατα θα ήταν κανα αεροπλάνο (όχι επιβατικό) ή κάποιο ελικόπτερο ή όπως έγραψε κάποιος πριν, ο Διεθνής διαστημικός σταθμός. Αν ήθελαν να έρθουν να μας κατακτήσουν οι εξωγήινοι, θα το είχαν κάνει από καιρό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, ποιός πιστεύει στα UFO???? Είμαστε καλά; Προφανέστατα θα ήταν κανα αεροπλάνο (όχι επιβατικό) ή κάποιο ελικόπτερο ή όπως έγραψε κάποιος πριν, ο Διεθνής διαστημικός σταθμός. Αν ήθελαν να έρθουν να μας κατακτήσουν οι εξωγήινοι, θα το είχαν κάνει από καιρό!

 

Ειδες δηλαδη το 2ο βιντεο στο 1.35 - 1.45 και επιμενεις οτι ειναι αεροπλανο ή ο Διεθνης Διαστημικος Σταθμος..

 

Και δεν μιλησα για εξωγηινους και πρασινα ανθρωπακια.. ειπα και πριν οτι μπορει να ειναι ανθρωπινη κατασκευη.. οπως εγω δεν παω στο ενα ακρο, μην πας και εσυ.. στο οτι δηλαδη δεν ειναι τιποτα το αξιοπεριεργο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης απο αλλο forum το εχουν παρατηρησει παρα πολλα ατομα στην περιοχη του Φαληρου και Ποσειδωνος..

 

Εδώ και κάνα δίμηνο, παρατηρώ τακτικά από το Μπραχάμι ένα περίεργο φως να ίπταται σε κομμάτι του ουρανού που υπολογίζω ότι πρέπει να είναι πάνω από το Φάληρο. Το φως το έχω δει τουλάχιστον τέσσερις βραδιές απο τα τέλη του Ιούνη μέχρι σήμερα (λόγω διακοπών πηγαινοερχόμουν Αθήνα κ έτσι δεν ξέρω πόσες φορές μπορεί να έχει εμφανιστεί συνολικά), ενώ παρουσιάζει διάφορες συμπεριφορές πτήσης: άλλοτε μπορεί να ίπταται ακίνητο για αρκετή ώρα αλλάζοντας αργά χρώματα από ανοιχτό μπλε μέχρι σκούρο μωβ, ενώ άλλες φορές ανεβαίνει σε τεράστια ύψη (υπολογίζω τουλάχιστον 30-40 μέτρα από το έδαφος), ενώ χθες πηγαινοερχόταν σε ευθεία δεξιά κ αριστερά, με σταθερή πορεία. Όσες φορές το έχω πετύχει, το εντοπίζω γύρω στις 11 με 12 το βράδυ κ ύστερα από κάνα 40λεπτο πτήσης, εξαφανίζεται χωρίς να έχω προσέξει πορεία προσγείωσης.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, ποιός πιστεύει στα UFO???? Είμαστε καλά; Προφανέστατα θα ήταν κανα αεροπλάνο (όχι επιβατικό) ή κάποιο ελικόπτερο ή όπως έγραψε κάποιος πριν, ο Διεθνής διαστημικός σταθμός. Αν ήθελαν να έρθουν να μας κατακτήσουν οι εξωγήινοι, θα το είχαν κάνει από καιρό!

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Unidentified_flying_object

 

Υπάρχει λόγος που τα αποκαλούν unidentified.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω... η αυτονομια τους ποσο να ειναι? Εμεις το βλεπαμε για καμια ωρα, και μαλλον θα ηταν εκει περισσοτερο.. επισης οπως ειπα πιο πριν το ειδαμε και πανω απο τα κεφαλια μας να εξαφανιζεται και δεν ειδαμε τιποτα πχ μεταλλικο σκελετο, η το περιβλημα του χωρις το φως.. και εμφανιστηκε αποτομα μεσα σε 5 δευτερολεπτα πολυ μακρια..

 

Στην αρχη κιολας ηταν πανω απο την θαλασσα στην Ποσειδωνος, πολυ μακρια απο τα κτίρια.. δεν ξερω κατα ποσο θα μπορουσε καποιος να το καθοδηγησει.. ασε που ηταν απολυτα σταθερο, πολυ ψηλα αλλα και φαινοταν σαν μικρο αεροπλανο σε μεγεθος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...