Προς το περιεχόμενο

UFO στη Λεωφόρο Ποσειδώνος (ΗD Video)


Swimmer21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μπορώ να ξέρω τί ήτανε, ούτε κάνω περίεργες υποθέσεις του τύπου, ήρθαν τα UFOs και τα λοιπά. Θέλω να εκφράσω σε σοβαρό επίπεδο την άποψή μου. Πιστεύω ότι όντως κάτι συμβαινει εκεί πάνω που είτε δεν μπορούμε να το συλλάβουμε και το αποδίδουμε στα UFOs, είτε μας αφήνουν να πιστεύουμε όιτ είναι UFOs για να μην αποκαλυφθεί η αλήθεια. 

 

Ας επιχειρηματολογήσω. 

 

Σε έρευνα που διέταξαν τα δικαστήρια του Βόλου στην αεροπορία της Αγχιάλου και μάλιστα σε ερωτήσεις του Πρωτοδικείου προς υψηλόβαθμα στελέχη της 111 πτέρυγα μάχης Αγχιάλου (λίγα χιλιόμετρα έξω από το Βόλο) σχετικά με το τί είναι αυτά που κατά καιρούς παρατηρούνται πάνω από τα κεφάλια μας και φαίνεται σαν να αφηνουν κάτι υγρό πίσω, η έρευνα χαντακώθηκε και κανείς δεν έλαβε απάντηση. Το ίδιο και για ερωτήσεις σχετικά με αντικείμενα που έχουν παρατηρηθεί στον επαρχιακό ουρανό.

 

Άρα ναι κάτι συμβαίνει, που δνε θέλουν να το μάθουμε, άγνωστο γιατί.

 

Πηγή?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δειτε και αυτο..  ειναι ακριβως σαν αυτο που ειδα πριν 3 μερες!

 

Αν ειναι τηλεκατευθυνομενο γινεται στο 1.20-1.35 και στο 2.38-2.48 να διανυσει τοση αποσταση τοσο σταθερα και τοσο μακρια?

 

Επισης γινεται στο 4.17- 4.25 να παει τοσο ψηλα?

 

Δειτε στο 7.05 τι κανει και πως αντιδρα ο σκυλος..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο τέλος το χάνεις απο την κάμερα λόγο θέσης ή σβήνει τελείως; 

μήπως εχει σχέση με μετεωρολογικό μπαλόνι; 

Πάντως σαν τηλεκατευθυνόμενο αεροπλανάκι κινείτε..ειδικά εκεί που αναβοσβήνει τα φώτα σε κάτι τέτοιο με παραπέμπει..

πολύ περίεργο .. πότε το τράβηξες; και σε πια περιοχή; στην ίδια που τράβηξες και το πρώτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι απλα αν ειναι τηλεκατευθυνομενο και καλυπτεται ολο με LED η μπαταρια του δεν κραταει πανω απο 10 λεπτα.. επειδη το εψαξα και ρωτησα εναν που εχει παρομοιο.. και με μετατροπη κιολας καταφερε τα 10 λεπτα πτησης..

 

Επισης εγω θα φοβομουν να το πεταξω τοσο ψηλα και τοσο μακρια μην κλαιω τα λεφτακια μου.. και εκτος απο αυτο, το ιδιο αντικειμενο το εχουν δει Αθηνα σε πολλες περιοχες αλλα και Καλαματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κάναμε μια ερώτηση στο αστεροσκοπείο; αν και της Πεντέλης νομίζω δεν λειτουργεί πλέον..

Δεν μιλάμε απαραίτητα για Χ-FIles εξωγήινους molder και skally αλλά κάτι περίεργο και ανεξήγητο που κατα πάσα πιθανότητα θα οφείλετε στον ανθρώπινο παράγοντα. Μπορεί να είναι και κάποιο φυσικό φαινόμενο ..

 

Για τα φωτάκια που είχα δεί στην Πάρνηθα εκεί είχα καταλήξει οτι μάλλον πρόκειτε για κάποιο φυσικό φαινόμενο που προφανώς δεν γνωρίζω .

Βέβαια σε αυτη την ζωή τίποτα δεν αποκλείεται..και τίποτα δεν ειναι δεδομένο .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο τέλος το χάνεις απο την κάμερα λόγο θέσης ή σβήνει τελείως;

μήπως εχει σχέση με μετεωρολογικό μπαλόνι;

Πάντως σαν τηλεκατευθυνόμενο αεροπλανάκι κινείτε..ειδικά εκεί που αναβοσβήνει τα φώτα σε κάτι τέτοιο με παραπέμπει..

πολύ περίεργο .. πότε το τράβηξες; και σε πια περιοχή; στην ίδια που τράβηξες και το πρώτο;

Δεν το τραβηξα εγω, εγω τραβηξα τα 2 πρωτα στο αρχικο post.. απλα εψαξα μηπως καποιος αλλος εχει δει κατι παρομοιο και τελικα βρηκα το ιδιο.. μιλησα με το παλικαρι που το τραβηξε και στο τελος που παει πισω απο το κτιριο ξανασηκωνεται και εξαφανιζεται αργα αργα πιο ψηλα

 

Παντως θα παω με εναν φιλο μου σημερα παλι φαληρο μηπως δουμε κατι.. κι αν δουμε θα βαλω προγραμματακι απο το κινητο μου να δουμε καταρχην αν ειναι καποιος πλανητης ή δορυφορος.. και μετα θα προσπαθησουμε να παμε απο κατω του μηπως δουμε κανεναν να το πεταει ή να το προσγειώνει..

 

Αν δεν δωσω σημαδια ζωης αυριο κατι συμβαινει :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...