Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S4 Review


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν κάθισα να δω όλο για τον λόγο ότι κάθεστε και αναλύετε το software που στην συγκεκριμένη περίπτωση όλα όσα περιγράφετε γίνονται με τις κατάλληλες εφαρμογές μέσω Market σε διαφορετική περίπτωση μπορείς να βάλεις μια custom rom και να αλλάξεις πολλά πράγματα.

 

Εγώ όσο αφορά αυτό το κινητό θέλω να μάθω τα εξής:

1) Τρέξατε κανένα game που είναι υψηλό σε απαιτήσεις σε γραφικά?

2) Κάνατε κανένα benchmark? Αν ναι, είχε τρομερή διαφορά με τα άλλα κινητά? Αν ναι, πόση διαφορά?

3) Αξίζει όντως 749€ ή όποιος θα τα σκάσει θα κλαίει τα λεφτά του?

4) Λόγο διαφοράς τιμής: Αυτό ή Galaxy S3/Note 2?

 

Μπορεί να έχει τρελές λειτουργίες, μπορεί να κάνει τρελά πράγματα αλλά είναι ένα κινητό το οποίο κοστίζει 749€ και καφέ δεν φτιάχνει!

άσχετο με το άρθρο αλλά και εγώ δεν καταλαβαίνω την αγορά κινητών άνω τον 700 ευρώ από τη στιγμή που με 400 ευρώ υπάρχουν εφάμιλλες με τα καινούργια κινητά υλοποιήσεις

εκτός αν κοστολογούνται πανάκριβα τα 8 megapixel σε σχέση με τα 12 και τα 1.4GHz με τα 1.5GHz

διότι  η κόντρα μου θυμίζει τα δευτερόλεπτα στην επιτάχυνση των supercars αν πιάνουν τα 0-100 σε 6.4 ή σε 5.8 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 114
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ενα σχολιο το οποιο δεν έχει να κανει με os για οσους προτρέξουν. Οι δυνατότητες της Nokia με την τεχνολογια pureview (808,lumia 920) καθως και με το camera stabilization σε θεμα ποιότητας εικόνας και βιντεο δεν τις πλησιάζει κανενα κινητο της αγορας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικα με την ακριβεια του review ας σημειωθουν τα εξης: 1. Η γραμματοσειρα αλλαζει κατα βουληση, επιλεγοντας αναμεσα στους 5 προεγκαταστημενους τυπους γραμματοσειρων. 2. Η εξοικονομηση ενεργειας επιδρα στην αναλυση μέχρι και τη λειτουργια του επεξεργαστη. αποτελεσμα η μέχρι και 50 τοις εκατο παραπανω διαρκεια. Τα παραπανω ισχυουν ηδη απο την εποχη του galaxy s2 και αποτελουν ρυθμισεις του λειτουργικου συστηματος android ετσι οπως εχει τροποποιηθει απο τη samsung.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς όλους τους αποπάνω. Υπάρχει και το skroutz. Υπομονή 1 μήνα το πολύ.

 

Ενοείται ότι θα κάνω αγορά απο skroutzoμαγαζο διότι εαν αποφάσισε το καρτέλ να πουλήσει στα 739€ τότε ας υποστούν και τις συνέπειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία πολύ καλή εισαγωγή για το τί θα δίνει το note 3 όταν έρθει (κάνα 800άρι βέβαια εκτός skroutz.gr) με το καλό!

Από 'κεί και πέρα, το note 2 δε φεύγει από 'μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχας πολύ καλή παρουσιάσει μπράβο!!!ρε παίδες χαλαρώστε λιγω με την τιμη!!!! ακομα δεν προλαβε να κυκλοφορήσει το s4 στην αγορά στο κάτω κάτω να πόσο εχει και το sony xperia z http://www.e-germanos.gr/e-germanos/products/showCloseUp.eg?productListId=62554&selectedCategoryId=93 που φαγώθηκατε κάποιοι!!!και μην μου πείτε οτι τα σκρουτζομαγαζα το εχουν τόσο γιατι με πιάνουν τα γελια!!!σας ειπε κανεις να το πάρετε μολις κυκλοφορήσει αναροτιεμαι δηλαδή!! και εγω το γουστάρω το s4 αλλα  μπορώ να περιμενο κανα δίμηνο και τοτε θα το παρω γύρο στα 500 και τελείωσε υποθέσει!!!η αμα θελεται περιμένεται μεχρι του χρονου και θα το πάρετε στα 350!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα σχολιο το οποιο δεν έχει να κανει με os για οσους προτρέξουν. Οι δυνατότητες της Nokia με την τεχνολογια pureview (808,lumia 920) καθως και με το camera stabilization σε θεμα ποιότητας εικόνας και βιντεο δεν τις πλησιάζει κανενα κινητο της αγορας

Το Galaxy S4 την ημερα βγαζει καλυτερες φωτογραφιες απο το Nokia 808

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τι λύσσα με το ραδιόφωνο! Μια χαρά βολεύει και το tune in δεν κάνει και παράσιτα.

 

 

ολες οι χώρες ακουνε ραδιόφωνο μεσο Internet και εμεις κολλήσαμε στο radio?!

E καλα ενταξει τωρα, καλο χρυσο το internet radio αλλα δεν μπορεις να το εχεις 1) αν δεν εχεις καλο σημα και κατ'επεκταση 2) σε Μετρο κλπ. Επισης το data plan δεν ειναι απεριοριστο οπως στο εξωτερικο πχ,

 

 

 

Προσωπικα δε χρησιμοποιω το ραδιοφωνο αλλα μου φαινεται εντελως ακυρο που το εβγαλαν. Βεβαια η ελλαδα δεν εχει και το μεγαλυτερο αγοραστικο κοινο και στο εξωτερικο τα data plans/ποιοτητα ειναι καλυτερα οποτε εκει ισως να μην χρειαζεται το ραδιοφωνο οντως.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...