Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S4 Review


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φιλαρακο καινοτομια για το δαγκωμενο μηλαρακι ειναι ο τετραπυρηνος επεξεργαστης αφου εχετε ακομα δυπυρηνους κ ο οχταπυρηνος που εβγαλε το s4 ειναι ενα ονειρο που θα πραγματοποιηθει για εσας οταν ξεχρεωση η ελλαδα(χαχαχαχαχα)το ιδιο ισχυει κ για την full hd οθονη κ πολλα αλλα οσο για την τιμη ειναι ακριβο αλλα τουλαχιστον σου προσφερουν πολλα πραγματα παραπανω απο το s3 που ειναι ο προκατοχος του ενω το μηλαρακι το πληρωνεις ακριβα χωρις να σου προσφερει κ τπτ παραπανω απο το 4s κ δες της πωλησεις που εχει το iphone 5 ο κοσμος ξυπνησε κοιτα την γκαμπουρα σου που δεν μπορεις να βρεις μια μπαταρια να κραταει παραπανω απο 1,5 μερα κ ασε τους αλλους

Kαταρχην τα αυθαιρετα συμπερασματα οτι ειμαι της apple βγαλτα στην ακρη (galaxy S εχω ακομη) και δευτερον εαν θες να παρω στα σοβαρα το επομενο ποστ σου φροντισε πρωτα να μην αποκτησω αλλους 5 βαθμους μυωπια διαβαζοντας το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 114
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πηγα σημερα media markt για μια αλλη δουλεια και το ειδα απο κοντα.Ενταξει εμεινα μ@λ@κ@ς.Το κινητο απλα σπερνει.Απο χρωματα οθονης,γωνιες θεασης,ταχυτητα,αποκριση στην αφη κτλ.Απλα τελειο.

 

Δοκιμασα και τις διαφορες παπατζες που εχει,οπως να κρατας το δαχτυλο κοντα στην οθονη και να σου εμφανιζει το αλμουμ,να κανεις scroll σε μια ιστοσελιδα με τα ματια και να αλλαζεις εικονες με το χερι στον αερα.Ειδικα με αυτο το τελευταιο ψαρωσα την πωλητρια που με κοιταγε και μου λεει:"ααααα,αυτο δεν ηξερα οτι μπορουσες να το κανεις". :-D

 

Για σου ρε Hal με τα φροντιστηρια που μας εκανες. :lol:

 

EDIT:Ξεχασα να πω για οσους το λενε παντοφλα,οτι το κινητο καθοταν μια χαρα στο χερι μου(πολυ πιο ανετα σιγουρα απο το s3) και οχι δεν εχω κανα χερι κουπι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δείτε το και πείτε μου και μένα πώς προέκυψε το design της συσκευής...

 

Λέει ο wannabe Tadao Ando ότι "ο κόσμος πιστεύει πως δε μπορείς να κάνεις κάτι παραπάνω στη σχεδίαση ενός τηλεφώνου, αλλά εμείς πιστεύουμε ότι μπορούμε να προσφέρουμε κάτι νέο"... Το είδαμε!... Από την HTC!

 

 

 

s4one03.jpg

galaxy-s4-htc-one-design-640x426.jpg

 

Samsung-Galaxy-S4-vs-HTC-One_back-side.j

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δείτε το και πείτε μου και μένα πώς προέκυψε το design της συσκευής...

 

 

 

πραγματικα το βιντεο δε λεει απολυτως τιποτα για το deisgn ειναι πραγματικα πολυ αστεια τα σε αργη κινηση close up του κινητου δεν υπαρχει τιποτα στο σχεδιασμο που να το δικαιολογει αυτο, ηρεμη zen μουσικη, αερολογιες, ασχετες εικονες απο δω και απο εκει, το μονο επιτυχημενο ειναι το νεο σλογκαν "life companion" (το μονο που δινει νοημα στο video) καμια σχεση με το  "designed for humans" το οποιο δεν εχει απολυτως κανενα νοημα. Εκει η SAMSUNG πετυχε διανα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε λέει τίποτα γιατί δεν υπάρχει τίποτα να πει.

Παντως ολο αυτο το αδιαφορο design της συσκευης εχει και το καλο του, δε φοβασαι να "κακομεταχειριστεις" το κινητο, πραγματικα νομιζω θα το βλεπα να πεφτει και δε θα αγχωνομουν, παρα μονο μηπως και σπασει η οθονη. Ούτε θηκη θα σκεφτομουν αν το βαλω ουτε τιποτα.  Εχει και το καλο του λοιπον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που ζήλεψα είναι η μπαταρία του , και θα ήθελα αν κάποιος ειδικός ξέρει να μας πει αν ταιριάζει στο s3 ??? Μια χαρά είναι (s3) και δεν το αλλάζω ούτε με το s5 !!!!! :wub: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

"S for Samsung Style".... νομίζω η έκδοση του γιαγκόναν είναι καλύτερη!

 

 

 

 

Αυτό το βίντεο έχει όλη τη φιλοσοφία της Samsung και πρέπει να γίνει sticky για να μαθαίνουν όλοι τη διαφορά της από την Apple! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν ένα προιόν αποκτάει πολλούς fans και πολλούς haters και συζητιέται τόσο πολύ ακόμα και πριν κυκλοφορήσει είναι ένα πετυχημένο προιόν ανεξαρτήτως προτιμήσεων του καθενος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα το αγορασα και μπορω να πω τα σπαει! επιτελους φτιαξανε τα στραβα του 3 στο λογισμικο!

και περνει πολλες ακομα βελτιωσεις ειμαι πολυ ευχαριστιμενος με την συνωλικη αποδωση του και πιστευω πως θα μεινω σε αυτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...