Προς το περιεχόμενο

Παλιές σειρές που νοσταλγήσαμε και ξαναείδαμε


man of steel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με έπιασε μία νοσταλγία για να δω παλιές σειρές και συγκεκριμένα της δεκαετίας του 80( τότε που ήμουν παιδί ακόμα  :P ) τότε που δεν υπήρχαν τα πολλά εφέ και οι ηθοποιοί ήταν εξαιρετικοί.Κάνω λοιπόν την αρχή και παραθέτω τις σειρές που ξανά είδα ή βλέπω ακόμα μετά από πολλά χρόνια τον τελευταίο μήνα.

 

 

1)The wind of war  & war and remeberance.(Ρόμπερτ Μίτσαμ απλά αξεπέραστος)

2)Βόρειοι και νότιοι(Πάτρικ Σουέιζι απλά respect)

Τώρα βλέπω Δυναστεία και για μετά θα δω το galactica το παλιό.Περιμένω με ανυπομονησία να παραθέσετε και εσείς σειρές παλιές που ξανά είδατε ή που έχετε σκοπό να δείτε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πω X Files... 

Είσαι μία δεκαετία αργότερα αλλά σε ευχαριστώ για την πρόταση σου.Εννοείτε ότι κάποια στιγμή θα το ξαναδώ :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Too young for that!

Κάνε μία προσπάθεια να δεις τα δύο πρώτα που αναφέρω είναι και ιστορικά ακριβής αλλά και το στοιχείο του δράματος είναι απίστευτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έχουν μείνει δυο σειρές.

Η μια (που δυστυχώς δεν θυμάμαι τον τίτλο) ήταν με πρωταγωνιστές δύο μοτοσυκλετιστές τροχονόμους στην Αμερική, που περιπολούσαν πάντα μαζί, παρέα. Επειδή είμαι δίδυμος, ταυτιζόμασταν απόλυτα με τον αδελφό μου και μάλιστα είχαμε φροντίσει και είχαμε αποκτήσει απο μια αστυνομική μοτοσυκλέτα των playmobil και κάναμε ότι ήταν αυτές της σειράς  :-).

Η άλλη σειρά που μου 'χει μείνει, πιστεύω δεν χρειάζεται συστάσεις και είναι η μη εξαιρετέα "Ιππότης της ασφάλτου" :-D !

 

Απο τα πιο "πιασάρικα" themes: http://www.youtube.com/watch?v=GbfVmzF7N4g

 

 

 

Στο σήμερα, έφαγα τρελό σκάλωμα με το "Preason break" :o

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε μία προσπάθεια να δεις τα δύο πρώτα που αναφέρω είναι και ιστορικά ακριβής αλλά και το στοιχείο του δράματος είναι απίστευτο.

Τωρα το καλοκαιρακι θα γινει χαμος με τις σειρες! Ειχα τελειωσει το Supernatural (7 σεζον) μεσα σε 2 μηνες. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

 

Σειρες που εχτισαν καριερες. Το Mcgyver το επαιζε περσι ο Alpha το καλοκαιρι κατι περιεργες ωρες

στα Σ/Κ.

 

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...