Προς το περιεχόμενο

GamePop: Νέα κονσόλα παιχνιδιών που στηρίζεται στο Android


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ήμαρτον με τα συνδρομητικά. Είναι το πιο επικερδές μοντέλο, αυτό είναι γνωστό εδώ και αιώνες αλλά φαίνεται οτι ξαφνικά το ανακάλυψαν και στον τομέα της τεχνολογίας. Εμείς όμως τι φταίμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτό που δεν έχουμε δει ακόμα στις android tv εφαρμογές είναι να μην χρεισημοποιουν mobile hardware δηλ. κάτι που είναι φτιαγμένο για χαμηλή κατανάλωση αλλά να βάλουν υλικό αντίστοιχο με μίας παιχνίδι κονσόλας ή ενος pc που θα είχε πολύ μεγαλύτερο ενδιαφέρον κατα τη γνώμη μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω πως είχαν τη πρόθεση να χτυπήσουν ή να συγκριθούν με τις «μεγάλες» κονσόλες.... Καλύτερα γραφικά και μεγαλύτερη οθόνη από ότι τα κινητά λένε.

 

Και τα 94 ευρώ μια χαρά οικονομική τιμή είναι.

 

Αλλά συνδρομή; Ψόφος.

 

Δηλαδή αν δεν θέλω να ανανεώσω την επόμενη χρονιά θα μου κόβουν τη πρόσβαση στα παιχνίδια; Και θα θέλει να είμαι και μόνιμα συνδεδεμένος; Ψόφος λέμε.

 

Τελικά σε πόσο εξευτελιστικό επίπεδο έχει φτάσει ο εγκέφαλος ορισμένων ανθρώπων ώστε να δίνει την ελπίδα στα τσακάλια τους μανατζαραίους να προωθούν τέτοια σχέδια;

 

Και κρατιέμαι με τα χίλια ζόρια για να μην πω αυτό που έχω στο μυαλό μου για τις φάτσες που πρωταγωνιστούσαν στο βίντεο........................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...