Προς το περιεχόμενο

Έκθεση Φωτογραφιών Gaming Rooms/Συλλογών


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 963
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οριστε και απο μενα . τα μισα ειναι τα υπολοιπα δεν τα βγαλα στη φορα απο κονσολες δλδ και το pc μου γιατι ειναι ολιγον τι μορδελο....

post-199500-0-53349600-1384979655_thumb.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σήμερα κατεύθασε το (πρώτο) χριστουγεννιάτικο δώρο που έκανα στον εαυτό μου. :P

Θα βάλω αργότερα και φώτο, μαζί με τις δύο τελευταίες προσθήκες.

 

edit: η special στη μέση είναι η σημερινή παραλαβή, τα άλλα δύο τα έχω περισσότερο καιρό :)

 

27xlcog.jpg

Επεξ/σία από JohnVani18
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερεεεες....Γιαννη θελω φωτο απτο περιεχομενο της συλλεκτικης του Bioshock 2.

Μεγειες.

Καλησπέρα Κώστα. :)

Θα βάλω, αλλά λογικά θα αργήσω λίγο.. :P

 

ωραιος!

 

να η δικη μου software forzo-συλλογη

 

c360_2013-12-31-13-07sfu64.jpg

 

Thanks! Επίσης! :)

 

Εγώ μόνο τα Forza 2 και 3 έχω σε Collector's εκδόσεις. Επίσης τα έχω έχω και στις απλές εκδόσεις (βασικά το FM3 το έχω στην Ultimate).

Δυστυχώς το FM4 δεν μου άρεσε τόσο για να το αγοράσω, το Horizon αν πετύχω καμιά Special σε καλή τιμή κάτι θα γίνει. ;)

Για το 5 έχουμε μέλλον.. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 4 και το horizon ειναι ευκολα τα καλυτερα racing games, sim και arcade αντιστοιχα.

και βασικα το 2 μου αρεσε περισσοτερο απο το 3, το οποιο βρηκα λιγο συντηρητικο στο tyre friction.

παρ'ολα αυτα, και τα 4 forza στο 360 ειναι διαμαντια και τα καλυτεροτερα games για fans του ειδους.

 

και το πιο κουφο ειναι οτι το 5 καταφερνει και τα κανει ολα μαζι και φαινονται ... arcade παχνιδακια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαννη θελω φωτο απτο περιεχομενο της συλλεκτικης του Bioshock 2.

Here you go. ;) Δυστυχώς δεν έχω και πολύ χώρο σε αυτό το γραφείο οπότε είναι λίγο στριμωγμένα..

Και δεν έβγαλα ακόμη τα διαφημιστικά posters απο το σακουλάκι τους. :P

 

t7zc40.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ωραιος Γιαννη, να την χερεσε...δεν σου λεω καλοπαιχνιδο γιατι ειμαι σιγουρος πως εδω και καιρο το εχεις λιωσει το παιχνιδι.

Εγω σε καμια ωρα θα παω για μια χριστουγεννιατικη εξωρμηση στα public, εχω πολυ καιρο να το κανω και αφου μου εκατσαν κατι χρηματα λεω να παω να επενδυσω για ακομη μια φορα στο καταστημα τους. :D :P
Μακαρι να βρω καλα παιχνιδακια σε καλες τιμουλες.

 

EDIT: Σημερα πηγα για μια εξωρμηση στα public μιας και ειχα καποια χρηματα στην ακρη, ηθελα να παρω καμποσα παιχνιδακια αλλα δεν πηρα...αγορασα μονο το Gran Turismo 6 στα 70Ε μιας και δεν βρηκα κατι αλλο να με τραβηξει, ειδα και στα 10Ε used το castlevania αλλα μιας και εδωσα 70Ε για το GT6 ειπα να μην μεινω τελειως αφραγκος, ετσι κιαλλιος δεν υπηρχε περιπτωση να το παιξω πριν το καλοκαιρι.

Μελυπη μου αντικρισα καποια πραγματα σε σχεση με τις τιμες στα παιχνιδια του pc, καλα ειναι δυνατων να ζητανε περισσοτερα λεφτα τα παιχνιδια στο pc απο τα ιδια παιχνιδια στο ps360?Δεν θυμαμαι αυτη την στιγμη ακριβως ποια παιχνιδια ειναι αλλα ειδα 3-4 τιτλους οπου στο pc το παιχνιδι ηταν απο 5 εως και 10Ε ακριβοτερο απτο ιδιο παιχνιδι στο ps3, καλα μωρε μας δουλευουνε?και οχι δεν ηταν προσφορες τα παιχνιδια του ps3 ηταν οι κανονικες τους τιμες.Εχει φτασει Γεναρης και ακομα το fifa14 και το football manager 14 εχουν 40Ε στο pc, ουτε μια πτωση τιμης...τι γινετε?Αμ καλα κανει το steam και τους παταει απτον λαιμο.
Υ.Γ. Σορρυ για το ακυρο που εχω γραψει στο edit αλλα καπου ηθελα να το γραψω.
Επεξ/σία από kjtzemis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ειναι το set up στο σπιτι που μενω τωρα μαζι με την κοπελα μου..στο πατρικο μου εχω πιο πολλα πραγματα..θα το τραβηξω καποια στιγμη..<br><br>

post-249169-0-25195000-1389183889_thumb.png<br><br><br><br>

[ATTACH]449138[/ATTACH]

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...