Προς το περιεχόμενο

[Κάρτα γραφικών] 7870 (tahiti le) £164.39 (200€) amazon.uk


SokinLyg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απλως ενημερωνω οτι η καρτουλα(η 7870) εχει πέσει στις 157 λίρες με ελληνικο ΦΠΑ (Περιπου 184 ευρώ). Προσωπικά εχω παραγγειλει και οπως ανεφερα θα περιμενα καποιες μερες(μεχρι να βαλω λεφτα στη χρεωστικη) μηπως βρω καποια καλυτερη τιμη η προσφορά..Και τελικά ήρθε η καλυτερη τιμη :) . Δε νομιζω να παιξει κατι καλύτερο συντομα..

Όντως τέτοιες τιμές μέχρι να βγουν οι καινούριες σειρές δεν νομίζω να ξαναπαίξουν οπότε όποιος δεν μπορεί να περιμένει μερικούς μήνες καλύτερα να αγοράσει τώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 81
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κάτι που ξέχασα να ρωτήσω.

Έχω ένα CoolerMaster 620 τροφοδοτικό.

Το σύστημα είναι αυτό: i5 3570K, AsRock Z77 Extreme4, 32Gb DDR3, 2 HDD, 2 SSD, μια 24" και μια 27" οθόνη.

Θα είμαι εντάξει με αυτό το τροφοδοτικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα εισαι καλα. το τροφοδοτικο που εχεις ειναι καλο και σε watt και σε ποιοτητα, αρκει να μην το εχεις ζορισει πολυ στο παρελθον!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το DVI που έχει είναι Dual Link;

Παρήγγειλα αυτή την οθόνη και γράφει ότι υποστηρίζει μόνο DVI-D Dual Link ..

 

Edit: Πακέτο. Μόλις είδα ότι έχει DVI-I Dual Link η κάρτα, οπότε μάλλον δεν θα παίζει η οθόνη... :(

 

Edit 2. Μετά τον πρώτο πανικό και με την βοήθεια του Google από ότι βλέπω θα είμαι κομπλέ και με το DVI-I. :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ αργεί.. Υπάρχει περίπτωση να φάμε άκυρο;

 

Μπορώ να προσθέσω κάτι ακόμη στην παραγγελία μου για να γλιτωσω μεταφορικα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η περίπτωση για άκυρο πάντα υπάρχει αλλά η κάρτα κινείται από ότι βλέπω οπότε αργά ή γρήγορα θα ξαναπαραλάβουν. Τι άλλο να προσθέσεις αφού έτσι και αλλιώς με αυτό το ποσό έχεις δωρεάν μεταφορικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η περίπτωση για άκυρο πάντα υπάρχει αλλά η κάρτα κινείται από ότι βλέπω οπότε αργά ή γρήγορα θα ξαναπαραλάβουν. Τι άλλο να προσθέσεις αφού έτσι και αλλιώς με αυτό το ποσό έχεις δωρεάν μεταφορικά.

 

Είναι κάτι φτηνό που ήθελα να προσθέσω ώστε να έρθει μαζί με την κάρτα χωρίς επιπλέον μεταφορικά.

Γίνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...