Προς το περιεχόμενο

Need for Speed: Rivals


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators

Ένα review kukugames

 

Μερικές φορές, κάτι τέτοια με μπερδεύουν... -_-

 

Θετικά: 

+ αποτελεσματικός χειρισμός

+ απλός χειρισμός που λειτουργεί άψογα

+ πολύ δράση με γρήγορο και άμεσο χειρισμό

 

Αρνητικά:

- χρειάζεται πολύ εξάσκηση για να εξοικειωθούμε με το χειρισμό

 

Jackie-Chan-Meme-Template.jpg

 

Επίσης λέει για γνωστά μουσικά κομμάτια. Νομίζω ότι κάποια είναι (δεν ακούω πολύ ράδιο γενικώς) και στην Αμερική συνήθως ακούνε διαφορετικά από εμάς.

 

Και στο ότι αργείς λίγο να βρεις αντίπαλο, αν πας στον χάρτη, μαρκάρεις κάποιον και μπορείς να κάνεις spawn κοντά του και επειδή τον μάρκαρες είναι στο GPS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο ότι αργείς λίγο να βρεις αντίπαλο, αν πας στον χάρτη, μαρκάρεις κάποιον και μπορείς να κάνεις spawn κοντά του και επειδή τον μάρκαρες είναι στο GPS.

Δεν θα πρέπει όμως ο άλλος να θέλει να παίξει. Αν θυμάμαι καλά επιτρέπει λίγα άτομα σε κάθε lobby.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν θα πρέπει όμως ο άλλος να θέλει να παίξει. Αν θυμάμαι καλά επιτρέπει λίγα άτομα σε κάθε lobby.

 

Δεν έχει "lobby" σαν τα κανονικά παιχνίδια. Αν κάποιος παίζει online, βρίσκει παιχνίδι που δεν είναι γεμάτο και τον ρίχνει μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει "lobby" σαν τα κανονικά παιχνίδια. Αν κάποιος παίζει online, βρίσκει παιχνίδι που δεν είναι γεμάτο και τον ρίχνει μέσα.

ναι, αλλά σε αυτά τα παιχνίδια είναι λιγά τα άτομα και μπορεί ο κάθένας να θέλει να κάνει άλλο αγώνα. Κάνω λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Cops vs Racers είναι.

 

Μπορεί π.χ. ο racer να μην θέλει να τον κυνηγήσω, αλλά εγώ θα το κάνω (γιατί παίζω cop online).

 

Δεν υπάρχουν συμφωνίες, εκτός να έχεις δίπλα σε race/pursuit/Κλπ starting point κάποιον δικό σου και μπείτε μαζί.

 

Άλλωστε αυτό είναι το θέμα του Rivals ότι είναι Open World και ό,τι κάτσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω περιμενω μπας και βγει official fix για να ξελοκαρουν τα 30fps..

αλλιως δεν θα το παιξω ποτε μου το παιχνιδι..

4-5 πιστες επαιξα και το παρατησα δεν το αντεχω ουτε κλειδωμενο στα 30 και να κανει βουτιες αλλα 

ουτε το κολπακι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cops vs Racers είναι.

 

Μπορεί π.χ. ο racer να μην θέλει να τον κυνηγήσω, αλλά εγώ θα το κάνω (γιατί παίζω cop online).

 

Δεν υπάρχουν συμφωνίες, εκτός να έχεις δίπλα σε race/pursuit/Κλπ starting point κάποιον δικό σου και μπείτε μαζί.

 

Άλλωστε αυτό είναι το θέμα του Rivals ότι είναι Open World και ό,τι κάτσει.

έχει νόημα να κινηγάς κάποιον έτσι χήμα; rankings/leaderboards στα races δεν έχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

έχει νόημα να κινηγάς κάποιον έτσι χήμα; rankings/leaderboards στα races δεν έχει;

 

Μπα, πόντους και ranks που κρατάς όσο είσαι "ζωντανός" και μετά πας στην βάση σου και cash-in.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου άρεσε το παιχνίδι και ήμουν έτοιμος να το αγοράσω αυθεντικό για το online, αλλά όσες πειρατικές εκδόσεις και να κατέβασα μου κάνει σφάλμα μετά από λίγα λεπτά παιχνιδιού, οπότε δεν το διακινδυνεύω.
Κρίμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...