Προς το περιεχόμενο

Need for Speed: Rivals


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τρέχει κανείς τριγύρω αυτές τις μέρες;

Έχω μόνο τον ghostriderlsov αλλά έχει πάει για ρεκτιφιε μάλλον.

ΘΑ έτρεχα εγώ αν μπορούσα να κάνω bind τα TURN LEFT και TURN RIGHT στο σταυρό του xbox360 pad αντί του αναλογικού. Αλλά φευ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε κλαιν..τόσο πολύ σε ενοχλεί;

ΘΑ έτρεχα εγώ αν μπορούσα να κάνω bind τα TURN LEFT και TURN RIGHT στο σταυρό του xbox360 pad αντί του αναλογικού. Αλλά φευ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αναλογικό είμαι σαν κουλός. Δυστυχώς έχω τόσα games που θα βόλευε να παίζω με το ασύρματο και τα περισσότερα βάζουν τα controlls εκεί χωρίς να μπορείς να τα αλλάξεις κιόλας... Έχω δοκιμάσει με durazno αλλά τίποτα γιατί παίζει μπέρδεμα και με το τι αρχεία dll αναγνωρίζει κάθε game και με το αν τρέχει x86 ή x64 exe από ότι έχω καταλάβει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αναλογικό είμαι σαν κουλός. Δυστυχώς έχω τόσα games που θα βόλευε να παίζω με το ασύρματο και τα περισσότερα βάζουν τα controlls εκεί χωρίς να μπορείς να τα αλλάξεις κιόλας... Έχω δοκιμάσει με durazno αλλά τίποτα γιατί παίζει μπέρδεμα και με το τι αρχεία dll αναγνωρίζει κάθε game και με το αν τρέχει x86 ή x64 exe από ότι έχω καταλάβει...

ναι ότι δεν έχει άλλα μοτίβα είναι θέμα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Moderators

πως αλλαζω τα 30 fps?εχω win 8.1 64

 

http://www.nextpowerup.com/news/5561/need-for-speed-rivals-60fps-fix-is-out.html

 

Δυστυχώς όπως γράφει, δεν είναι "σωστό" 60 fps (γιατί αν σε ρίξει στα 55, τότε πας slow mo), καλά που μας έλεγαν ότι "θα βγει με 60 στο PC", μετά "μάλλον θα το βγάλουμε με 60" και κλασσικά για NFS PC "oh, there's a PC version out?".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.nextpowerup.com/news/5561/need-for-speed-rivals-60fps-fix-is-out.html

 

Δυστυχώς όπως γράφει, δεν είναι "σωστό" 60 fps (γιατί αν σε ρίξει στα 55, τότε πας slow mo), καλά που μας έλεγαν ότι "θα βγει με 60 στο PC", μετά "μάλλον θα το βγάλουμε με 60" και κλασσικά για NFS PC "oh, there's a PC version out?".

Ενω δημιουργω shortcut,δεν μου δινει επιλογη να το κανω paste,στο target.που πρεπει να το κανω επικολληση;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παιζει κανεις σε χβοχ360???Ξερω δεν ειναι το σωστο σεκτιον αλλα θελω 1 φιλο να κανουμε κοντρες και κανα 2 τσιβοζ που θελουν κο-οπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

η καρτα γραφικων.

που τη βρηκες τη συγκεκριμενη;

μονο OEM κατασκευαστες την βαζουν

ετοιμο υπολογιστη εχεις παρει;

πφφ. ναι ετοιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περαστικα :Ρ

 

θα χρειαστεις αλλαγη αν θες να παιζεις το συγκεκριμενο(βασικα για ολα τα παιχνιδια θα χρειαστεις αλλαγη)

Και ισως  να χρειαστεις ΚΑΙ αλλαγη τροφοδοτικου μιας και πιθανολογω θα ειναι κανενα φτηνο του κιλου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...