Προς το περιεχόμενο

Manta Powertab MID705


mpompo13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εφαρμογες-google play-καθαρισμος προσωρινης μνημης

 

κανε το ιδιο και στον browser που χρησιμοποιεις.

αφου μπει στο google play,κατεβαζεις το clean master και κανεις ενα γενικο καθαρισμο αχρηστων αρχειων.

θα βοηθουσε πολυ αν αλλαζες την ρομ σε 4.0.4(το λινκ ειναι λιγα μηνηματα πιο πριν),ειναι αρκετα ευκολο

να την εγκαταστησεις αν ακολουθησεις την διαδικασια που περιγραφει εδω αφου κανεις μεταφραση απο τα πολωνικα

σε ελληνικα.  http://www.manta.info.pl/forum/mid705-firmware/mid705-android-4-2-2-3738/

 

οτι βοηθεια θελεις εδω ειμαστε

Επεξ/σία από bill27
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εφαρμογες-google play-καθαρισμος προσωρινης μνημης

 

κανε το ιδιο και στον browser που χρησιμοποιεις.

αφου μπει στο google play,κατεβαζεις το clean master και κανεις ενα γενικο καθαρισμο αχρηστων αρχειων.

θα βοηθουσε πολυ αν αλλαζες την ρομ σε 4.0.4(το λινκ ειναι λιγα μηνηματα πιο πριν),ειναι αρκετα ευκολο

να την εγκαταστησεις αν ακολουθησεις την διαδικασια που περιγραφει εδω αφου κανεις μεταφραση απο τα πολωνικα

σε ελληνικα.  http://www.manta.info.pl/forum/mid705-firmware/mid705-android-4-2-2-3738/

 

οτι βοηθεια θελεις εδω ειμαστε

ευχαριστω αλλά για σένα είναι απλά εμένα μου φαίνονται βουνό.ειναι όντως πολύ αργό το tablet,έχει καλούτσικη οθόνη,αλλά αυτό με το play μου τη σπάει που δε τα κατάφερα να κατεβάσω ακόμα εφαρμογές.και η πλάκα ειναι ότι αγόρασα κάρτα μνήμης γι αυτό το σκοπό.αν δ καταφέρω να μπω θα το πετάξω η θα το χαρίσω σ συγγενικό πρόσωπο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην νομιζεις και εγω δεν ηξερα πολλα απο ταμπλετ και αντροιντ....

μιλαμε για το mid 705 ετσι???

εκανες αυτο που σου ειπα???ρυθμισεις-εφαρμογες-google play-καθαρισμος μνημης???

αν θελεις μπορω να σε βοηθησω για να παει καπως καλυτερα,μην το πεταξεις...κριμα ειναι

οτι θελεις ρωτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...