Προς το περιεχόμενο

Τροφοδοτικά desktop,ποιό;ποιός;;


coolerman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το Χρυσό είναι προφανώς καλύτερο απο το Bronze, οπότε... ;)

Και εγω εκεί κλείνω, σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου: Γενικά το βλέπεις καλό, είχα το Corsair VS650 και τώρα πάω σε αυτό, αξίζει?

Ακουσα καλά πράγματα, γι αυτό το προτίμησα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω εκεί κλείνω, σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου: Γενικά το βλέπεις καλό, είχα το Corsair VS650 και τώρα πάω σε αυτό, αξίζει?

Ακουσα καλά πράγματα, γι αυτό το προτίμησα!

Η μέρα με την νύχτα. Καλά τα Corsair αλλά ειδικά τα φτηνά...

 

Πολύ καλύτερο το καινούριο! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομαι να κανω sli 980ti λιγο αργοτερα στο συστημα μου.Τι PSU θα με καλυψει ωστε να να ειναι κλοκαρισμενο και το συστημα μου και οι 2 x 980ti?Το θεωρω δεδομενο οτι με το 850 που εχω ειναι ανεπαρκες...Σκεφτομαι για ενα απο τα δυο αυτα

 

http://www.e-shop.gr/psu-super-flower-leadex-gold-series-1300w-sf-1300f14mg-p-PER.811705

http://www.skroutz.gr/s/7593572/Corsair-RMx-Series-1000W.html

 

Οποιαδηποτε αλλη προταση ευπροσδεκτη (στο πρωτο που προτεινω γερνω γενικα σαν επιλογη,αλλα και για τα δυο εχω ακουσει πολυ καλα λογια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα εχουν βγει 2 εκδοσεις με 3 και 5 χρονια.Τα πιο καινουργια γραφουν στο κουτι 5 χρονια, οποτε εχει δωσει + 2 χρονια στα παλιας κατασκευης.Αυτο γραφει στο σιτε τους.Εστειλα και εμαιλ, μολις εχω νεοτερα θα ενημερωσω.

Το τροφοδοτικο πολυ καλο, καλη ποιοτητα κατασκευης και αθορυβο.

Hello,

 

Thank you for your email about your S12II-520.

Warranty of S12II Series is 5 years in North America and Europe. You can read more about this here.

If you have any more questions or concern, please let me know and I will be glad to answer you.

Thank you and have a nice day.

---

Cordialement / Best Regards,

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει το e-shop για την εβδομάδα το Coolermaster G750M GM SERIES 750W MODULAR 80+ BRONZE  στα 87€. 

 

Επειδή ψάχνω τροφοδοτικό σε αυτά τα λεφτά και ήμουν σε Corsair 650 μέχρι χθες, αξίζει να πάω γι' αυτό? Δεν είναι καμία τρελή προσφορά, αμέσως επόμενη τιμή στο skroutz στα 92€, απλά είναι 750αρι και στο εύρος τιμής που ψάχνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει το e-shop για την εβδομάδα το Coolermaster G750M GM SERIES 750W MODULAR 80+ BRONZE  στα 87€. 

 

Επειδή ψάχνω τροφοδοτικό σε αυτά τα λεφτά και ήμουν σε Corsair 650 μέχρι χθες, αξίζει να πάω γι' αυτό? Δεν είναι καμία τρελή προσφορά, αμέσως επόμενη τιμή στο skroutz στα 92€, απλά είναι 750αρι και στο εύρος τιμής που ψάχνω.

Αν θες τόσο μεγάλο ναι. Διαφορετικά παίρνεις το αντίστοιχο μικρότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες τόσο μεγάλο ναι. Διαφορετικά παίρνεις το αντίστοιχο μικρότερο.

 

Είναι όμως στην ίδια τιμή σχεδόν με το 650αρι, συνεπώς καλύτερα μεγαλύτερο κι ας είναι και αχρείαστο θεωρώ.

 

Σε σύνθεση με R9 390 και i5 6500 θα μπει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομαι να κανω sli 980ti λιγο αργοτερα στο συστημα μου.Τι PSU θα με καλυψει ωστε να να ειναι κλοκαρισμενο και το συστημα μου και οι 2 x 980ti?Το θεωρω δεδομενο οτι με το 850 που εχω ειναι ανεπαρκες...Σκεφτομαι για ενα απο τα δυο αυτα

 

http://www.e-shop.gr/psu-super-flower-leadex-gold-series-1300w-sf-1300f14mg-p-PER.811705

http://www.skroutz.gr/s/7593572/Corsair-RMx-Series-1000W.html

 

Οποιαδηποτε αλλη προταση ευπροσδεκτη (στο πρωτο που προτεινω γερνω γενικα σαν επιλογη,αλλα και για τα δυο εχω ακουσει πολυ καλα λογια).

Κοιτα και σε enermax- seasonic.Σταθερες αξιες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...