Προς το περιεχόμενο

Τροφοδοτικά desktop,ποιό;ποιός;;


coolerman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

απλα ρωταω γιατι το  τροφοδοτικο οταν βγηκε ειτανε απο το 2009  εννοω επειδι εινε παλιο σαν τεχνολογια..

 

επειδι εχουνε βγει νεα  τροφοδοτικα με νεες τεχνολογιες

 

αυτο εννοω..

 

η αυτο δεν παιζει καπιο ρολο..;;;

 

http://www.enermax.com/home.php?fn=eng/product_a1_1_1&lv0=1&lv1=54&no=6

 

οταν  βγηκε ειτανε το 2009 απλα εχουν περασει  7 χροννια σχεδον απο τοτε που βγηκε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

με  αυτο  που εχω;;; μπορει να τις σηκωσει ;;;  3   καρτες γραφικων  pascal΄;;; εννοω για τις νεες γεννιες.. καρτες γραφικων;;;;;

 

φίλε σοβαρά τώρα παίζει να βάλεις τρείς 1080 ας πούμε; Για να σε καλύψω δύο θα σηκώνει χαλαρίδης.

Άν είναι για να είσαι σίγουρος, να σου προτείνω ένα οικονομικό γιατί φαίνεται τσίμα τσίμα τα φέρνεις βόλτα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι διαφορα εχουνε τα    τα παλαιοτερα  τροφοδοτικα    σε σχεση με τα τωρινα;;


 


πχ το δικο μου  μπορει να σηκωσει 2  καρτες γραφικων  1080 gtx  ΄:;;;;;


 


οποτε τι μου προτεινεις να  αγορασω καπιο καινουργιο¨:  η να μεινω με αυτο που εχω΄¨΄΄¨¨¨:::;;;;


 


επειδι εχουνε βγει νεα  τροφοδοτικα με νεες τεχνολογιες


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν σε καλύπτει μην το αλλάξεις. Απο θέμα watt είσαι μια χαρά. Και αν θέλει να τινάξει τα πέταλα λόγο ηλικίας το πιθανότερο είναι ότι δεν θα πάρει κάτι άλλο μαζί του γιατί είναι μάρκας. Τρεις pascal πάντως δεν θέλεις, και η Nvidia το αποτρέπει, θες ειδικό microcod κτλ, λέει έχει πολύ καλύτερο scaling με 2.

 

Τώρα μην τσιμπάς με μερικούς εδώ μέσα :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν σε καλύπτει μην το αλλάξεις. Απο θέμα watt είσαι μια χαρά. Και αν θέλει να τινάξει τα πέταλα λόγο ηλικίας το πιθανότερο είναι ότι δεν θα πάρει κάτι άλλο μαζί του γιατί είναι μάρκας. Τρεις pascal πάντως δεν θέλεις, και η Nvidia το αποτρέπει, θες ειδικό microcod κτλ, λέει έχει πολύ καλύτερο scaling με 2.

 

Τώρα μην τσιμπάς με μερικούς εδώ μέσα :)

Ο από πάνω σου τρολάρει. Είναι γνωστός για το τρολάρισμα και από άλλα φόρουμ αλλά τον κατάλαβα και από άλλα θέματα. Ότι είπε βασικά ο Formation. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...