Προς το περιεχόμενο

[Amazon.com Android Appstore] ένα δωρεάν app κάθε μέρα


ssof

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτά τα πακέτα με τα δωρεάν apps συνήθως πόσες μέρες μένουν online; Γιατί τώρα είμαι εκτός σπιτιού με mobile και προτιμούσα να τα περάσω με την ησυχία μου από το σπίτι από Δευτέρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 992
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτά τα πακέτα με τα δωρεάν apps συνήθως πόσες μέρες μένουν online; Γιατί τώρα είμαι εκτός σπιτιού με mobile και προτιμούσα να τα περάσω με την ησυχία μου από το σπίτι από Δευτέρα...

Όπως γράφει και στην σελίδα....

 

Offer ends August 15, 2015 11:59PM PDT.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το offer είναι μέχρι τον 15αυγουστο.

 

kokalo21 αν είναι από το Amazon App Store application δεν λέει μέχρι πότε ισχύει εκεί. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο πακετακι αν και πολλα έχουν ξαναμπεί.

Καλα πάντως που κάνει αυτες τις προσφορες το Amazon App Store και παίρνουμε και καμια ποιοτικη εφαρμογη στο τζάμπα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμμ.. Δεν το πρόσεξα.

 

Όταν το έκανα από το PC ήταν αρκετά πιο απλό, έκανα απλά την αγορά και έμπαινε στις apps στο Amazon app store. Τώρα από το κινητό αν κατάλαβα καλά ανοίγεις υποχρεωτικά το link μέσα από το Amazon app store και ο μόνος τρόπος που κατάφερα να μπει η app στο cloud tab του Amazon app store ήταν να βάλω να κάνει install την app και να το κόψω στην μέση. Υπάρχει και άλλος τρόπος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο πακετακι αν και πολλα έχουν ξαναμπεί.

Καλα πάντως που κάνει αυτες τις προσφορες το Amazon App Store και παίρνουμε και καμια ποιοτικη εφαρμογη στο τζάμπα...

Εχεις δοκιμασει μηπως το Aptoide ???;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μου ηρθε email ειδοποιησης απο το αμαζον, οτι 1.193 coins ληγουν την 1η/Σεπ/2015.

Εχετε τον νου σας για παρομοιο email.

 

(Τυχον ιδεες αξιοποιησης, ευπροσδεκτες. Το εχουμε ξαναπει βεβαια αυτο, ισως για κατι νεοτερο που εχουν προσθεσει στο μαγαζι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται πως καταργείται (ή καταργήθηκε ήδη) το App of the Day και προωθούν το "Underground apps" (https://www.amazon.com/gp/feature.html?ie=UTF8&docId=1003016361&ref_=mas_surl_undrgrnd&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=merchandised-search-1&pf_rd_r=1Z8SBAVEJYFZ69008V8E&pf_rd_t=101&pf_rd_p=2176566302&pf_rd_i=11350978011), όπου πρέπει να εγκαταστήσεις άλλη μία εφαρμογή στο κινητό, αν θέλεις να έχεις πρόσβαση.

 

Εκτός αν κάτι δεν κατάλαβα σωστά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσω του Amazon app store Και μένα μου βγάζει μαύρη οθόνη. Ακολούθησα το link παραπάνω , το κατέβασα έβαλα χώρα Αγγλία και εγκαταστάθηκε κανονικά. Έκανα και μια δοκιμή να κατεβάσω κάτι, όλα κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...