Προς το περιεχόμενο

[Amazon.com Android Appstore] ένα δωρεάν app κάθε μέρα


ssof

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σχετικά με τα coins και την επικείμενη ληξη τους αυτές τις ημέρες, μίλησα με το chat σήμερα και μου είπαν πως λήγουν ένα χρόνο μετά από την τελευταία αγορά που έχεις κάνει.

Αν και το λέει ξεκάθαρα (βλ. φωτογραφία) δεν θέλω να πάρω κάποιον στο λαιμό μου όμως. Καλό θα ήταν να μιλήσετε στο chat και αν σας πουν το ίδιο να κρατήσετε την συνομιλία ως αποδεικτικό.

post-279346-0-47403200-1431638001_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 992
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ξερω νωριτερα, τωρα ομως εχει καποιες εφαρμογες, δεν ειναι μονο παιχνιδια. Για κοιτα και τωρα. ;)

 

Οχι νταξει τα ιδια εχει, απλα ειχα κανει login με το λογαριασμο και μετα πηγα να τα δω και δεν μου εμφανισε τις εφαρμογες που ηδη ειχα αποκτησει με αποτελεσμα να βλεπω σχεδον μονο παιχνιδια. lol Τα ειδα ως guest και οντως εχει και καποιες εφαρμογες.

 

 

16 Μάη τα είχα πάρει, μήπως λήξουν μεθαύριο;

http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?nodeId=201434520:

Promotional Coins expire one year after the later of the date we give them to you or the date you last purchased or redeemed Coins.

 

χμμ απο την αλλη ομως παρακατω στο "Earn Coins Promotion Terms" λεει :

 

Promotional Amazon Coins expire on the last day of the calendar month one year after we give them to you (for example, promotional Amazon Coins we give you on May 15 will expire on May 31 of the following year).

 

Μηπως ισχυει αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι νταξει τα ιδια εχει, απλα ειχα κανει login με το λογαριασμο και μετα πηγα να τα δω και δεν μου εμφανισε τις εφαρμογες που ηδη ειχα αποκτησει με αποτελεσμα να βλεπω σχεδον μονο παιχνιδια. lol Τα ειδα ως guest και οντως εχει και καποιες εφαρμογες.

 

 

 

χμμ απο την αλλη ομως παρακατω στο "Earn Coins Promotion Terms" λεει :

 

Promotional Amazon Coins expire on the last day of the calendar month one year after we give them to you (for example, promotional Amazon Coins we give you on May 15 will expire on May 31 of the following year).

 

Μηπως ισχυει αυτο;

Ναι, είναι πιο ειδικό και ξεκάθαρο νομίζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λήγουν; Και τι να πάρουμε ρε μάγκες, πείτε καμιά πρόταση!!!

και εγώ ψάχνω καιρό να βρω τίποτε αξιόλογο για αγορά αλλά τζίφος...

παιχνίδια δε με ενδιαφέρουν.

όλες οι καλές εφαρμογές δε κυκλοφορούν στο αμαζον :(

 

αν βρει κάποιος κάτι έστω και λίγο αξιόλογο ας ενημερώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα Minecraft να το έχω. Αλλά 20 δολλάρια για σκότωμα.. Δυστυχώς δεν έχει το baldurs gate.

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει αρκετά αξιόλογα ...

 

Link.png Site: SuperSU Pro

 

Link.png Site: Zooper Widget Pro

 

Link.png Site: Root Explorer

 

Link.png Site: Smart Launcher Pro 2

 

Link.png Site: SwiftKey

 

 

Link.png Site: Swype Keyboard

 

Link.png Site: Yatse, the XBMC / Kodi remote

 

Δεν μπορώ να βρω το greenify που είναι Must αγορά....... (Το είχε σίγουρα , γιατι το έχω αγοράσει με coins απο amazon)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

^ Αυτά είναι προφανως προτασεις για "ξοδεμα" των coins για να μην μπερδευτεί κανεις ότι είναι Free app of the day ή προσφορες.

 

Έχει αρκετά αξιόλογα ...

 

Link.png Site: SuperSU Pro   2.56$

 

Link.png Site: Zooper Widget Pro   2.99$

 

Link.png Site: Root Explorer    (αγορασμενο δωρεαν από FAOTD (Free app of the day)

 

Link.png Site: Smart Launcher Pro 2   3.99$

 

Link.png Site: SwiftKey (αγορασμενο δωρεαν από FAOTD (Free app of the day)

 

 

Link.png Site: Swype Keyboard (αγορασμενο δωρεαν από FAOTD (Free app of the day)

 

Link.png Site: Yatse, the XBMC / Kodi remote   Free είναι αυτο

 

Δεν μπορώ να βρω το greenify που είναι Must αγορά....... (Το είχε σίγουρα , γιατι το έχω αγοράσει με coins απο amazon) δεν βλεπω ουτε εγω να το εχει πλεον - δωρεαν στο play

 

Εβαλα και καποιες υποσημειώσεις στα παραπανω με τα κοκκινα για βοηθεια στους υπολοιπους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρεμπτιπτοντως το SwiftKey ειναι δωρεαν πλεον απο το playstore. Το greenify (αν το ειχαν) δεν υπαρχει πλεον εδω και τουλαχιστον 1 χρονο. Εγω κοιταξα τα JuiceDefender Ultimate, GreenPower Premium, deep sleep pro , SetCPU, CamScanner License, και τιποτα με καμερες. Δεν τα γνωριζω γενικοτερα αλλα τα πηρα γιατι θα εληγαν τα coins ουτως ή αλλως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το greenify δεν έχει πάνω από 3 μήνες που το πήρα, 

 

Yatse και Greenify μπορεί να είναι free αλλά χρειάζονται πληρωμή για τα xtra χαρακτηριστικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

... αλλα τα πηρα γιατι θα εληγαν τα coins ουτως ή αλλως.

 

Θεωρω πιθανοτερο να μην ληξουν συμφωνα με οσα εχω διαβασει και εδώ. Ετσι λοιπον απλα αγορασα με coins μια εφαρμογή πριν κανενα μηνα και περιμενω-ρισκάρω. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το greenify δεν έχει πάνω από 3 μήνες που το πήρα, 

 

Yatse και Greenify μπορεί να είναι free αλλά χρειάζονται πληρωμή για τα xtra χαρακτηριστικά 

 

Μιλας για τη free εκδοση στο amazon ή για την donated; Γιατι τη free εννοειται οτι την ειχε παλιοτερα (τωρα πλεον δεν υπαρχει ουτε αυτη) ενω την donated μεχρι και τον Δεκεμβρη που το εψαξα δεν υπηρχε και τελικα την πηρα απο το playstore. Τι στο καλο την εβγαλαν για μια μερα;

 

 

Θεωρω πιθανοτερο να μην ληξουν συμφωνα με οσα εχω διαβασει και εδώ. Ετσι λοιπον απλα αγορασα με coins μια εφαρμογή πριν κανενα μηνα και περιμενω-ρισκάρω. :P

 

Ριξε μια ενημερωση 1/6. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλας για τη free εκδοση στο amazon ή για την donated; Γιατι τη free εννοειται οτι την ειχε παλιοτερα (τωρα πλεον δεν υπαρχει ουτε αυτη) ενω την donated μεχρι και τον Δεκεμβρη που το εψαξα δεν υπηρχε και τελικα την πηρα απο το playstore. Τι στο καλο την εβγαλαν για μια μερα;

 

 

 

3 Γενάρη τελικά το είχα αγοράσει...... Η διαδικασία ηταν απλή, έβαζες την free εκδοση απο το αμαζον και μεσα απο το Greenify όταν πήγαινες να ξεκλειδώσεις τις εξτρα δυνατότητες, στη πληρώμή σου πέταγε μήνυμα επιλογής ...... Playstore ή Amazon .....

Πλέον βλέπω ούτε η free υπάρχει στο amazon  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...