Προς το περιεχόμενο

tattoo


Trendy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 891
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μαρία, εννοούσα πως ο Star_Light, ειρωνεύτηκε (καλοπροαίρετα, καλός άνθρωπος φαίνεται!) την επιλογή του θέματός σου στο tatoo. Ξέρεις, τριαντάφυλλα, καρδιές, κορδέλες, αγνό ρομάντζο ρε παιδί μου, οπότε πέταξε και αυτός τον πρίγκηπα στο λευκό άτι. Εγώ απλώς το επεσήμανα.

 

Το 'χουμε;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαρία, εννοούσα πως ο Star_Light, ειρωνεύτηκε (καλοπροαίρετα, καλός άνθρωπος φαίνεται!) την επιλογή του θέματός σου στο tatoo. Ξέρεις, τριαντάφυλλα, καρδιές, κορδέλες, αγνό ρομάντζο ρε παιδί μου, οπότε πέταξε και αυτός τον πρίγκηπα στο λευκό άτι. Εγώ απλώς το επεσήμανα.

 

Το 'χουμε;

yeap

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαρία, εννοούσα πως ο Star_Light, ειρωνεύτηκε (καλοπροαίρετα, καλός άνθρωπος φαίνεται!) την επιλογή του θέματός σου στο tatoo. Ξέρεις, τριαντάφυλλα, καρδιές, κορδέλες, αγνό ρομάντζο ρε παιδί μου, οπότε πέταξε και αυτός τον πρίγκηπα στο λευκό άτι. Εγώ απλώς το επεσήμανα.

 

Το 'χουμε;

 

Εννοειται βρε παιδια μην  παρεξηγηθω κιολας... καλη καρδια. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, και γω ειμαι γαργαλίτσας, αλλα εκει θέλω να κάνω..

Κανε στο κουτουπιε ρε τρελακια,στην πατουσα θα στραβολαιμιασεις για να το βλεπεις. :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Πολύ καλός είναι ο Τζένιος στο Π. Φάληρο. Εκείνος μου έκανε το πρώτο μου και μέχρι τώρα ακούω θετικά σχόλια για την ποιότητα του τατουάζ μου. Το 2ο το έκανα στο NewAge Tattoo στην Καλλιθέα, αλλά δεν έμεινα τόσο ευχαριστημένη. Στο 3ο θα πάω ή στον Dr. Pepper ή στο Fetish Ink στο Παγκράτι. Οι τυπάδες κεντάνε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...