Προς το περιεχόμενο

tattoo


Trendy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπου και να το κάνεις, μια βελόνα θα τρυπάει με μικρά αλλεπάλληλα τσιμπήματα το δέρμα σου. Άρα όπου και να το κάνεις, θα πονάει. Αν δεν θέλεις να πονέσεις, ασχολήσου με κάτι άλλο καλύτερα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, δεν είναι ακριβώς έτσι. Εγώ που δεν είμαι και κανένας με τρελές αντοχές στον πόνο, επειδή έκανα μεγάλο στο χέρι και κράτησε 7 ώρες, και ήμουν ξάπλα, ε, κάποια στιγμή κόντεψα να αποκοιμηθώ ενώ η κοπέλα συνέχιζε να τρυπάει. Στην αρχή είχε λίγο πόνο, μέχρι να το συνηθίσω. Μετά πιο πολύ σε ενόχληση έμοιαζε.

 

Έχω ακούσει όμως ότι σε άλλα σημεία πονάει πραγματικά πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

εχω κανει εναν ηλιο στο μπρατσο.το εκανα περιπου πριν απο 10 χρονια και δεν το εχω μετανιωσει καθολου.καθε αλλο το βλεπω και το γουσταρω.το θεμα τωρα ειναι πως αποφασισα να κανω και αλλο ενα και δεν μπορω να αποφασισω σε ποιο τατοο στουντιο  να παω.για ριχτε καμια ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

εχω κανει εναν ηλιο στο μπρατσο.το εκανα περιπου πριν απο 10 χρονια και δεν το εχω μετανιωσει καθολου.καθε αλλο το βλεπω και το γουσταρω.το θεμα τωρα ειναι πως αποφασισα να κανω και αλλο ενα και δεν μπορω να αποφασισω σε ποιο τατοο στουντιο  να παω.για ριχτε καμια ιδεα?

Εξαρταται που εισαι. Για Αθηνα προσωπικα προτεινω το Sake Tattoo στο Χαλανδρι. Δεν ειναι απο τους φθηνοτερους, αλλα ειναι απο τα καθαροτερα που εχω δει. Βεβαια αναμενομενο ειναι πως ο καθενας θα σου προτεινει αυτο/α που εχει κανει και ο ιδιος, οποτε πες και τι στυλ tattoo θελεις για να πας και σε καποιον που ειδικευεται στο συγκεκριμενο. Πχ το Sake εχει περισσοτερο ψηφιακοστυλ. Αν και αυτο που ειχα κανει εγω το οποιο ηταν σχετικα απλο μια χαρα το εκανε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το θηριο εχει πολυ συγχρονα μαγαζια και απο καθαριοτητα ειναι σουπερ.απο tatoo artists δεν ξερω τι λεει καθως απ'οτι ειδα δεν ειναι εξιδικευμενοι στα τατου.ο ενας ειναι γραφιστας,ο αλλος ειναι ειδικος στην ανακαινηση κτιριων και ειναι και μια κοπελα η οποια μου διαφευγει τωρα.μαλλον με βλεπω για κορυδαλλο πισω απο τις φυλακες.ειναι πολλα χρονια και εχουν κανει καλες δουλειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...