Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω πηρα το SE μου απο το Citishop. Κανενα προβλημα επισης. Τους πηρα το πρωι τηλεφωνο, κατα τις 2 μου ειπαν οτι ειναι διαθεσιμο, το απογευμα παρελαβα απο το καταστημα. Ειναι και κοντα στο σπιτι μου κιολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγώ από phonegallery πήρα το g6 και μου ήρθε του "κουτιού" με φορεμένη μεμβράνη και το imei sv στο 16.... Τι ν συμπεράνω τώρα??

Περίεργο, θα το έχω υπόψιν μου πάντως. 

 

 

Έχει πάρει κάποιος από το playmobiles?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη φορά το ακούω αλλά από κάτω τα phonegallery και το seven είναι πιο γνωστά(έχουν αγοράσει περισσότεροι)

 

Επίσης αυτό το root που γράφει δεν μαρεσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη φορά το ακούω αλλά από κάτω τα phonegallery και το seven είναι πιο γνωστά(έχουν αγοράσει περισσότεροι)

 

Επίσης αυτό το root που γράφει δεν μαρεσει

Όντως ρώτησα κ εγώ για το Root τι είναι κ μου είπαν ότι είναι θέμα του site, θέμα προγραμματισμού κ περιμένουν τόν τεχνικό να το φτιάξει.... έτσι μού είπε η κοπέλα στο τηλέφωνο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω ένα κινητό κοντά μέχρι 200€ (dual SIM). Η χρήση του θα είναι απλή (από εφαρμογές). Δεν θέλω κινεζιά γιατί είναι για θείο μου και μπορεί να τον ενοχλήσει εκείνο το menu. Επίσης επειδή το κινητό θα χρησιμοποιείται πολύ για κλήσεις, το χαμηλό SAR θα εκτιμηθεί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω ένα κινητό κοντά μέχρι 200€ (dual SIM). Η χρήση του θα είναι απλή (από εφαρμογές). Δεν θέλω κινεζιά γιατί είναι για θείο μου και μπορεί να τον ενοχλήσει εκείνο το menu. Επίσης επειδή το κινητό θα χρησιμοποιείται πολύ για κλήσεις, το χαμηλό SAR θα εκτιμηθεί. 

https://www.skroutz.gr/s/11087863/Lenovo-Moto-G5-Dual-2GB-16GB.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα ένα S7 από το Smarties του σκρουτζ και θέλω να ρωτήσω ρε παιδιά, είναι γνήσια τα κινητά που πουλάνε τα σκρουτζομάγαζα ή όχι?

Αναλογως τα κινητα κ αναλογως τα σκρουτζομαγαζα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τι ακριβώς δεν σε κάλυψε; Σε μια γενική ερώτηση, απάντησε ανάλογα. Εσύ θες να μάθεις αν αγόρασες γνήσιο ή όχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα ένα S7 από το Smarties του σκρουτζ και θέλω να ρωτήσω ρε παιδιά, είναι γνήσια τα κινητά που πουλάνε τα σκρουτζομάγαζα ή όχι?

Συνηθως ο κοσμος τα ρωταει αυτα πριν προβει στην οποια αγορα,οχι αφου εχει ηδη αγορασει....

 

Τελος παντων ναι ειναι κανονικα τα κινητα και μπορεις να το επιβεβαιωσεις αυτο με το Imei της συσκευης αν παρεις και ρωτησεις την Samsung τηλεφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ μην τρελαίνεστε.


Συνηθως ο κοσμος τα ρωταει αυτα πριν προβει στην οποια αγορα,οχι αφου εχει ηδη αγορασει....

 

Τελος παντων ναι ειναι κανονικα τα κινητα και μπορεις να το επιβεβαιωσεις αυτο με το Imei της συσκευης αν παρεις και ρωτησεις την Samsung τηλεφωνο.

 

Πήρα τηλέφωνο τη Samsung και μου είπαν ότι είναι ιταλικό και υπάρχει σαν ΙΜΕΙ, το κουτί απ έξω έχει αυτοκόλλητο της ιταλικής εταιρείας κινητής τηλεφωνίας ΤΙΜ και είναι branded της ΤΙΜ. Άρα εφόσον το βρήκαν είναι γνήσιο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ μην τρελαίνεστε.

 

Πήρα τηλέφωνο τη Samsung και μου είπαν ότι είναι ιταλικό και υπάρχει σαν ΙΜΕΙ, το κουτί απ έξω έχει αυτοκόλλητο της ιταλικής εταιρείας κινητής τηλεφωνίας ΤΙΜ και είναι branded της ΤΙΜ. Άρα εφόσον το βρήκαν είναι γνήσιο? 

 

Προφανώς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...