Προς το περιεχόμενο

The Crew


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον... Αφου τελειωσε η beta και κατεγραψα 6-8 ωρες εχω ηδη αποφασισει αν θα το αγορασω ή οχι. 

Τα γραφικα ηταν ικανοποιητικα. Με την sapphire 6870, ολα στο high και με το anti-aliazing και το v-sync κλειστα επιανα 54+ Fps. Μολις ειδα οτι υπηρχε default lock στα 30 fps, με ενα γρηγορο googlarisma βρηκα πως το βγαλω. Υπηρχε ομως ενα shuttering το οποιο ηταν εκνευριστικο. Ακομα και στα cutscene τα αυτοκινητα δεν ετρεχαν ομαλα αλλα κολλαγαν, λες και υπηρχε καποιο Internal lag. Η φυσικη του αυτοκινητου ηταν αρκετα περιεργη. Οταν τρακαρα αλλα αυτοκινητα, κολωνες, καδους κλπ δεν υπηρχε σωστη αντιδραση οπως την ξερουμε. Για παραδειγμα, αν εβρισκα με τον προφυλακτηρα τον μπροστινο με αρκετα χλμ, αυτο που εκανε ηταν να πηγαινει λιγο αριστερα αυτος, εμενα να μου μειωνει την ταχυτητα και συνεχιζα κανονικα τον δρομο μου. Δεν ηταν σοβαρο τρακαρισμα που θα με εβγαζε εκτος. Και δεν νομιζω οτι αυτο ηταν λογω της beta.

Η οδηγηση ειναι arcade, ειχε την δυσκολια της αλλα ηταν υποφερτη. Ενα απο τα σημαντικα θετικα του παιχνιδιου ειναι το coop και ο χαρτης. Μπορεις να κανεις πολλα πραγματα και ειδικα με παρεα ειναι διασκεδαστικο. Δεν καταφεραμε να παιξουμε μαζι στην beta λογω τεχνικων προβληματων αλλα οκ... beta ηταν ελπιζω να μην εχει τετοια θεματα.

Αν το βρω σε καλη τιμη, φτιαχτουν τα προβληματα που εχει και πεισω καποιους να το αγορασουν τοτε για τον χαβαλε ειναι μια χαρα. Μου θυμισε το test drive unlimited και συγκινηθηκα... (Το πρωτο, οχι το απαισιο δευτερο μερος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....ρε παιδια πως βγαίνει το παιχνίδι από τον browser του uplay....οποτε μπαίνω uplay μου το έχει σαν επιλογή να το κανω  download...ενω το έχω απεγκαταστησει.....help????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα ούτε που μου δώσανε κλειδί *****. Είχα κάνει Sign up κάτι μήνες πριν και τελικά δεν μου στείλανε, κρίμα και ήμαρτον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα ούτε που μου δώσανε κλειδί *******. Είχα κάνει Sign up κάτι μήνες πριν και τελικά δεν μου στείλανε, κρίμα και ήμαρτον.

Α Π Ο Κ Α Ι  Κ Λ Ε Ι Ε Τ Α Ι

 

deuce600.jpg

 

η εγγραφή στην beta άνοιξε μέσα στην Ε3 σχεδόν ένα μήνα πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Να γράψω κι εγώ την γνώμη μου από το λίγο που έπαιξα.

 

Υπέρ:

 

- Μεγάλος χάρτης με λεπτομέρεια.

- Visual custom-ιές στα αμάξια.

- Κόντρες δίπλα στο Grand Canyon. :P

- Cockpit camera.

- Side Activities (precision, jump, κλπ)

- Raid tuned cars.

 

Κατά:

 

- Story (θα εξηγήσω πιο κάτω)

- Χειρισμός των unupgraded αμαξιών.

- Uplay, open all ports needed or no MP for you.

- Side Activities στην μέση του δρόμου. -_-

- Checkpoint races.

 

Έτσι κι έτσι:

 

- Ακριβά αμάξια.

- Το χέρι δεν πατάει την κόρνα.

- Physics.

- Co-op.

- Γραφικά.

- Αίσθηση ταχύτητας.

- Gordon Freeman driver. :P

 

Για το στόρυ... Γιατί βρε Ubisoft σε παιχνίδι με αμάξια πρέπει να βάλεις άλλη μια βαρετή ιστορία εκδίκησης; -_-

Επίσης, σούπερ οδηγός, τον βοηθάει μια γκόμενα και τρέχει στην Αμερική για να ξεπληρώσει ένα χρέος (πλην της εκδίκησης). NFS: The Run anyone?

Οκ, αρκετές διαφορές, αλλά και αρκετές ομοιότητες.

Τουλάχιστον έχουν φάση μερικά πράγματα εκεί, π.χ. ο άλλος που στέλνει την παρέα του να σε κυνηγήσει γιατί είπες ψέματα. :P

 

Πάντως θα μπορούσε να ήταν απλά ένα "γίνε ο καλύτερος", που θα κόλλαγε στο συγκεκριμένο. Αλλά κλασσικό ΜΜΟ, "you are the one and only hero, along with (Insert Number Here) more drivers".

 

 

Edit: Κι ένα ωραίο βίντεο από το Reddit.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε είναι ζα,όχι πως δεν το περίμενα αλλά βγάζουν παιχνίδια με αμάξια και στα ******** τους τα physics αρκεί να τσουλανε...ποιος κάνει κέφι να οδηγήσει μια ******** με ρόδες πραγματικά απορώ...βγήκε το horizon που είναι ο ορισμός του open world arcade και αντί να το πανε ένα βήμα πέρα,θα βγάλουν άλλη μια ********* να χουμε...μόνο η ea πήρε πρέφα ότι τα Nfs είναι για ******** κε δεν βγάζει φέτος!!!

 

edited

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το video πάντως ανοίγει την όρεξη  

δηλ πόσο χάλια να είναι το game ?

 

τι πρέπει να κάνεις στο game ?

δεν είναι racing game με αγώνες ?

 

sorry δεν το έχω παράκολουθήσει 

το συγκεκριμένο 

Επεξ/σία από aliakas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α Π Ο Κ Α Ι  Κ Λ Ε Ι Ε Τ Α Ι

 

deuce600.jpg

 

η εγγραφή στην beta άνοιξε μέσα στην Ε3 σχεδόν ένα μήνα πριν.

KAI ΟΜΩΣ!!!! Τότε έκανα Sign up. Είχε εμφανιστεί λίγο πριν την E3. (5-10 μέρες).

Τότε έκανα. Άμα σου λεω.... Σίγουρα!!!!! πως να στο αποδείξω...???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα ούτε που μου δώσανε κλειδί *****. Είχα κάνει Sign up κάτι μήνες πριν και τελικά δεν μου στείλανε, κρίμα και ήμαρτον.

 

Υπαρχουν και χειροτερα!

- Η BETA ηταν 21 με 25 Ιουλιου.

- Μου εστειλαν email με το KEY στις: Jul 24, 2014 at 11:49 AM

- Το email το ειδα σημερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

KAI ΟΜΩΣ!!!! Τότε έκανα Sign up. Είχε εμφανιστεί λίγο πριν την E3. (5-10 μέρες).

Τότε έκανα. Άμα σου λεω.... Σίγουρα!!!!! πως να στο αποδείξω...???

ναι εντάξει μας έπεισες

(he said κάτι μήνες πριν..now it's 5-10 days)

 

Κάναμε όλοι εγγραφή εκείνη την ώρα που ανακοινώθηκε.

 

 

 

Υπαρχουν και χειροτερα!

- Η BETA ηταν 21 με 25 Ιουλιου.

- Μου εστειλαν email με το KEY στις: Jul 24, 2014 at 11:49 AM[/size]

- Το email το ειδα σημερα.

άστον μωρέ μας δουλεύει..

___

 

Εμ τσεκάρουμε και κανά email βρε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5-10 Μερες πριν την Ε3

ναι αυτό λέω!

 

αφού πως να το κάνουμε άνοιξε την ώρα της παρουσίασης!Γω ήμουν κιολας που σας το έγραψα εδώ την ώρα που το βλέπαμε live.

ή παρακολουθούμε ένα παιχνίδι ή όχι..

και είτε λέμε ή απλώς να χουμε να λέμε!

 

Περιμένουμε.... Έχω κάνει sign up από την E3 αλλά ακόμα περίμένω. Φαίνεται συναρπαστικό....

δεν το γραψα εγώ αυτό!Οι μήνες πριν,γίνανε μέρες πριν,και ΩΩΩΩΩ ξαφνικά γίνανε μέρες Ε3..

 

σελίδες 1 και 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...