Προς το περιεχόμενο

The Crew


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε το πιστεύεις ή όχι δικαιωμά σου. Δεν σε ανάγκασε κανείς να το πιστέψεις.
Τώρα αν στέκεσαι στις μέρες και μήνες, το κάνεις μάλλον για κάποιο λόγο που πιστεύω και εξηγώ πιο κάτω. Αυτό που ήθελα να τονίσω ήτανε ότι το έκανα όσο το δυνατών πιο γρήγορα. Παρόλ'αυτά.
Ήμουνα από τα άτομα που ήθελα να το παίξω, εκτός άμα γράφω σε αυτό το topic από το πέμπτο σχόλιο για χαβαλέ.

Σωστό αυτό που έγραψες για το σχόλιο μου... ΡΕ τι ψεύτης είμαι. Εγραψα τότε ότι έκανα sign up και τελικά ???
Χμμμ μεγάλο δίκιο έχεις. Έγραψα ότι έκανα sign up (αυτό το post έψαχνα να βρω) και τελικά? Δεν έκανα  ή trollάρα τότε??? (το δεν μου στείλανε Α Π Ο Κ Α Ι  Κ Λ Ε Ι Ε Τ Α Ι )

Μιας που εσύ απότι φαίνεται τρώγεσαι με τα ρούχα σου και το να λες ότι σε δουλεύω, με προσβάλλει και επειδή δεν θέλω να το συνεχίσω προσβαλλοντάς σε και εγώ, το σταματάω εδώ.
ΔΕΝ ΔΗΛΩΣΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.

Ευχαριστώ. Πάμε παρακάτω τώρα.
 

 

 

το video πάντως ανοίγει την όρεξη  

δηλ πόσο χάλια να είναι το game ?

 

τι πρέπει να κάνεις στο game ?

δεν είναι racing game με αγώνες ?

 

sorry δεν το έχω παράκολουθήσει 

το συγκεκριμένο 

Απότι ακούγεται και είδαμε σε πολλά video της beta, τα physics είναι χάλια.

Στο game ακολουθείς ένα story και θα μπορείς να παίζεις και Online με τους φίλους σου, κάνοντας ένα  Crew (συμμορία :P )

Δες τα post, δες κανένα βιντεάκι στο youtube και πιστεύω θα σου αρέσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 399
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΔΕΝ ΔΗΛΩΣΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ

ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.

και συ προσβάλλεις την νοημοσύνη μας με τα ψέματα σου,αλλά δεν κάνουμε έτσι.

Τώρα ναι χαίρομαι.

 

Ρε Xtrm, θα μας πειράζει πολύ τώρα αν ήταν μήνες ή μέρες...; -_-

ή θα μιλάμε ή θα λέμε ψέματα!Η ανακοίνωση έγινε τότε,από και πέρα,ναι είμαι ο παπας.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω. Χρησιμοποίησε κανείς το Logitech F710???
Να μας πει αν είχε πρόβλημα πουθενά. Παλευότανε??? Έχω το F710 και το F310 απλά ρωτάω για το 710 γιατί το άλλο δεν το βλέπω πιθανό να το έχουνε και άλλοι :P .

Ακούστηκε άμα θα προστεθούνε και άλλα αυτοκίνητα?? Στις αρχές λέγανε ότι θα έχουνε μεγάλη γκάμα από αυτοκίνητα  "Την μεγαλύτερη που έχουμε δει σε Racing game" Link.png Site: εδώ . Έχει ακούσει κανείς τίποτα? Γιατί δεν τα βλέπω και πολλά εγώ προς το παρόν στο site εκτός και αν τα κρατάνε κρυφά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω. Χρησιμοποίησε κανείς το Logitech F710???

Να μας πει αν είχε πρόβλημα πουθενά. Παλευότανε??? Έχω το F710 και το F310 απλά ρωτάω για το 710 γιατί το άλλο δεν το βλέπω πιθανό να το έχουνε και άλλοι :P .

 

Ακούστηκε άμα θα προστεθούνε και άλλα αυτοκίνητα?? Στις αρχές λέγανε ότι θα έχουνε μεγάλη γκάμα από αυτοκίνητα  "Την μεγαλύτερη που έχουμε δει σε Racing game" Link.png Site: εδώ . Έχει ακούσει κανείς τίποτα? Γιατί δεν τα βλέπω και πολλά εγώ προς το παρόν στο site εκτός και αν τα κρατάνε κρυφά.

 

 

 

Το F710 χρησιμοποιησα. Τι εννοεις αν παλευοτανε; Αποκριση, ευκολια χειρισμου κλπ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το F710 χρησιμοποιησα. Τι εννοεις αν παλευοτανε; Αποκριση, ευκολια χειρισμου

Ναι ακριβώς αυτό..... Απόκριση ευκολία κτλ.... Ακριβώς αυτά που ανέφερες.... Συμβατότητα φαντάζομαι είχε από την στιγμή που έπαιξες :P

 

 

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΝΑΦΕΡΩ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΑΠΟΚΑΛΕΣΕ ΨΕΥΤΗ και πολλά άλλα επίθετα που πολύ διάβασαν.

Για αυτο το λόγο, επειδή δεν μου αρέσει να με αποκαλούνε ψεύτη ειδικά όταν δεν έχω δώσει δικαιώματα, ήθελα να δείτε αυτό!!!!

 

8yfmGvY.png

 

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι σημαίνει αυτό????  Το κομμάτι που λέει "if you're choosen to participate."

Τι σημαίνει??? Γιατί μπερδεύτικα. Τελικά δούλευα τον xtrmsnpr ή όχι??? " Α Π Ο Κ Λ Ι Ε Τ Α Ι " να μου στείλανε κλειδί ή όχι???

Μπορεί κάποιος να μου πει. Μιας που έστειλα προσωπικά μύνημα στον χρήστη και εκτός ότι δεν μου απάντησε, με έβρισε κιόλας :P

 

"όπου θες βάλτην (εννοεί την φωτογραφία) μαζί με την ειρωνία σου ψεύτη."  

 

Αν κάποιος δεν πιστεύει ούτε αυτό, υπάρχει και Print Screen.

 

Ευχαριστώ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι ακριβώς αυτό..... Απόκριση ευκολία κτλ.... Ακριβώς αυτά που ανέφερες.... Συμβατότητα φαντάζομαι είχε από την στιγμή που έπαιξες :P

 

 

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΝΑΦΕΡΩ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΑΠΟΚΑΛΕΣΕ ΨΕΥΤΗ και πολλά άλλα επίθετα που πολύ διάβασαν.

Για αυτο το λόγο, επειδή δεν μου αρέσει να με αποκαλούνε ψεύτη ειδικά όταν δεν έχω δώσει δικαιώματα, ήθελα να δείτε αυτό!!!!

 

 

 

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει τι σημαίνει αυτό????  Το κομμάτι που λέει "if you're choosen to participate."

Τι σημαίνει??? Γιατί μπερδεύτικα. Τελικά δούλευα τον xtrmsnpr ή όχι??? " Α Π Ο Κ Λ Ι Ε Τ Α Ι " να μου στείλανε κλειδί ή όχι???

Μπορεί κάποιος να μου πει. Μιας που έστειλα προσωπικά μύνημα στον χρήστη και εκτός ότι δεν μου απάντησε, με έβρισε κιόλας :P

 

"όπου θες βάλτην (εννοεί την φωτογραφία) μαζί με την ειρωνία σου ψεύτη."  

 

Αν κάποιος δεν πιστεύει ούτε αυτό, υπάρχει και Print Screen.

 

Ευχαριστώ....

κάποιον ψεύτη τον καίει πολύ μάλλον.Όπως σου απάντησα στις ειρωνείες(να τα λες όλα,αν πρόκειται να στέλνεις τα pms σε όλους) που μου σπάμαρες,κατάλαβε τί λεω 2 σελίδες τώρα.Δεν αμφισβήτησε κανείς αν έκανες εγγραφή,αλλά το πότε την έκανες,μιας και αποκλείεται μήνες πριν να την έκανες,δεν υπήρχε η φόρμα,και οι μήνες μετά γίνανε μέρες πριν,και μάλλον είναι μέρες μετά!

Αν είναι αυτό βρίσιμο εντάξει,ρίξτε με στην πυρά,γιατί αγοράκι μου ποτέ δεν βρίζω

 

Δεν θα σου απαντούσα ούτε εδώ,αλλά μιας και είσαι ψεύτης,πάλι ψέματα γράφεις και διαβάζει ο κόσμος.Δεν τα γράφεις όλα.

Συνεχίζουμε με PM αν πάλι δεν τα εμφανίσεις δημόσια,γιατί για έναν ψεύτη να φαω ban δεν θέλω.

 

Αυτό το μήνυμα είναι κρυφό γιατί έχετε επιλέξει να αγνοείτε μηνύματα από τον wazzaa.

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ακριβώς αυτό..... Απόκριση ευκολία κτλ.... Ακριβώς αυτά που ανέφερες.... Συμβατότητα φαντάζομαι είχε από την στιγμή που έπαιξες :P

 

Συμβατοτητα ειχε απο την πρωτη στιγμη. Τα υπολοιπα ηταν μια χαρα, δεν ειχα παραπονο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ανακοινωθηκε 2ο κυμα beta 25-29 Αυγουστου. Οποιος θελει κανει register 

http://thecrew-game.ubi.com/portal/en-GB/beta/index.aspx

 

Εγω αφου το απεγκατεστησα, δεν το ξανα κατεβαζω. Θα κανω register και αν παρω κλειδι θα το δωσω σε καποιον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευκαιρία να κάνω και εγώ ΠΑΛΙ !!!
Άραγε γιατί κάνανε δεύτερο κύμα αφού όλοι όσοι κάνανε register πήρανε κλειδί??? Χμμμμμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευκαιρία να κάνω και εγώ ΠΑΛΙ !!!

Άραγε γιατί κάνανε δεύτερο κύμα αφού όλοι όσοι κάνανε register πήρανε κλειδί??? Χμμμμμ

δηλαδη ειμαι ο μοναδικος που δεν πηρα κλειδι παρολο που ειχα κανει register? -.-

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη ειμαι ο μοναδικος που δεν πηρα κλειδι παρολο που ειχα κανει register? -.-

Όχι φίλε μου.... Δεν είσαι ο μοναδικός... Άμα πας κάποιες σελίδες πριν θα καταλάβεις γιατί το είπα.... Anyway.

Έκανα ξανά Register και ελπίζουμε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλει κλειδί αυτή τη φορά ή λάθος διάβασα;

 

Απο την στιγμη που το δειχνει ακομα στο Uplay και μπορω να το κατεβασω, κατα 99% οσοι ηταν στο πρωτο κυμα θα ειναι και τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...