Προς το περιεχόμενο

Assetto Corsa


panos2171

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 minutes ago, adi32 said:

αυτο ειναι το competizione,ειναι αλλο παιχνιδι! https://www.cdkeys.com/assetto-corsa-pc σε αυτο το γκειμ μπαινουν τα mods.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/4/2023 στις 10:01 ΜΜ, Anastazio είπε

αυτο ειναι το competizione,ειναι αλλο παιχνιδι! https://www.cdkeys.com/assetto-corsa-pc σε αυτο το γκειμ μπαινουν τα mods.

επιτελους τα καταφερα με αυτο εδω 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 7 μήνες μετά...

Γιατί χρειάστηκα τόσα χρόνια για να ανακαλύψω τον Content Μanager; Ανοίγει έναν τελείως διαφορετικό κόσμο.

To παιχνίδι δεν έχει λήψει ποτέ από τον σκληρό μου από το 2014, αλλά κάτι συμβαίνει κάθε λίγο καιρό και νιώθω σαν να το αγόρασα μόλις χθες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγω κατι τετοιο δεν καταφερα να το κανω να δουλεψει ποτε σωστα 

 

επισης στα mods αυτα αν το αυτοκινητο βγει απο το δρομο πεταει στο απειρο τις πιο πολλες φορες 

Ακομα βλεπω οτι αυτοι στριβουν το τιμονι τρελα και το αυτοκινητο συμεριφερεται σαν arcade 

Εγω αν το στριψω ετσι εχει φυγει εξω για πλακα το αυτοκινητο  

Επεξ/σία από adi32
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κι εγω καπως ετσι το στριβω οταν εχει τραφικ, αλλά δε βγαινει εξω που λες. Μηπως εχεις μειωσει τις μοιρες στο τιμονι με αποτελεσμα να ειναι πολυ αποτομο? Θα πρεπει να τις εχεις παντα στις 900 ή 1080 στο Assetto. Σε πολλά mods οταν βγεις εξω εχεις τρυπες που γυριζεις ατελειωτα.......αλλα σε πετανε στην αφετηρια, άλλα κολάνε και θελει να κανεις shutdown την πιστα

Επεξ/σία από sellsoap
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, sellsoap είπε

κι εγω καπως ετσι το στριβω οταν εχει τραφικ, αλλά δε βγαινει εξω που λες. Μηπως εχεις μειωσει τις μοιρες στο τιμονι με αποτελεσμα να ειναι πολυ αποτομο? Θα πρεπει να τις εχεις παντα στις 900 ή 1080 στο Assetto. Σε πολλά mods οταν βγεις εξω εχεις τρυπες που γυριζεις ατελειωτα.......αλλα σε πετανε στην αφετηρια, άλλα κολάνε και θελει να κανεις shutdown την πιστα

Τιμονι εχω ενα αρχαιο οποτε μαλλον γι αυτο 

Καμια προταση για τιμονι οικονομικο σχετικα εχει νοημα ή ειναι πεταμενα λεφτα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχει νόημα εφόσον γουστάρεις να έχεις Force Feedback και πληροφορία στα χέρια σου, που αυτό είναι όλο το immersion. Δεν ξέρω τι εννοείς οικονομικό. Θα σου έλεγα να δεις τις Thrustmaster T148 ή την T300. Mην σκεφτείς Logitech σε καμμία περίπτωση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

χλωμό, δεν ξέρεις σε τι ενταση έχει δουλέψει το μοτέρ και μπορεί να είναι λιωμένο ή να έχει προβλημα....

Η πιο καλή entry είναι η Τ128 που παέι γύρω στα 190 απο οτι βλεπω ....(με 2 πετάλια χωρίς αμπραγιάζ βέβαια)

Δώσε 20 παραπάνω να το ευχαριστηθείς!

Επεξ/σία από sellsoap
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, nzeppos said:

Άντε να φτάσει το καλοκαίρι μπας και δούμε επιτέλους AC2 να έχουμε λόγο να αναβαθμίσουμε τίποτα...

Πατάω συνεχώς το F5 όχι για να διαβάσω κανένα νέο, αλλά για να πληρώσω όσο γίνεται πιο γρήγορα και να μπω στο early access!..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...