Προς το περιεχόμενο

Assetto Corsa


panos2171

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
31 λεπτά πριν, djkostas84 είπε

Μπες σε Practice ή Track Day.

ναι εκει ξεκιναει καλα με το Content Manager

Στο κανονικο παιχνιδι δεν εχει προβλημα αλλα δεν εχει τραφικ

Κατι τετοιο δεν εχω καταφερει να βαλω 

 

Επεξ/σία από adi32
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα το Assetto Corsa την πρώτη ημέρα και έχω γράψει γύρω στις 250 ώρες-όχι και τόσο πολλές. Λίγο μετά άρχισα να χρησιμοποιώ το RSR Live timing. Έχω περάσει 10 χρόνια μιζέριας, αυτολύπησης, ανασφάλειας και αυτοεξευτελισμού. Έλεγα στον εαυτό μου "Άσε μας ρε ξεφτίλα Voodooman, που μου θέλεις και Fanatec. Δεν βλέπεις τα χάλια σου που σε κάθε αγώνα, με κάθε αυτοκίνητο, είσαι στις τελευταίες δυο-τρεις σελίδες της κατάταξης; H Logitech ήδη είναι πολύ παραπάνω από όσο αξίζεις, άμπαλε, πεταμένε".

Σήμερα το πρωί ανακάλυψα στο RSR το φίλτρο που δείχνει μόνο όσους παίζουν στις Pro ρυθμίσεις!

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ίδια κι εγώ, κυρίως παλιότερα στο iRacing. Μέχρι που κατάλαβα ότι εκεί σχεδόν όλοι παίζουν σε "Pro" ρυθμίσεις οπότε δεν μπήκα στον κόπο να πάρω Fanatec γιατί θα ήταν τζάμπα τα λεφτά 😅

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορούσα να καταλάβω τι κάνω λάθος. Ακόμη και σε τέλειο γύρο, έβλεπα τον πρώτο να με περνάει 13-15" και δεν μου πέρασε από το μυαλό ότι μπορεί να έχουμε διαφορετικές ρυθμίσεις. Τώρα πια βλέπω να έχω 1-2 δεύτερα διαφορά από τον πρώτο και ξέρω ότι είναι θέμα ικανότητας και, ίσως, setup, αλλά όχι και 13...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τι φτιάχνουν!..

Με €2.7 (η έκδοση μόνο για τα AC, αν θέλεις την εφαρμογή για όλα τα driving games και τα flight sims  που κυκλοφορούν €7 περίπου) το παλιό κινητό εκτελεί πλέον χρέη πίνακα οργάνων και έχουμε πιο "καθαρή" οθόνη!

 

 

20240203_204639.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...