Προς το περιεχόμενο

[SERIES] Game of Thrones Season 4 (Open Spoiler Thread Seasons 1-3)


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διαβάζω ξανα το πρώτο βιβλίο και βλέπω τον πρώτο κύκλο.

 

Υπάρχουν μικρές διάφορες, κυρίως γιατι η δομή του βιβλιου εστιάζει σε συγκεκριμένα πρόσωπα.

 

Επιπλέον, ως συγκλονιστικοτερη στιγμή λογίζω τον μονόλογο του Ντρόγκο στην τηλεοπτική version σχετικά με τον iron throne. Νομίζω πως απ´όλους τους χαρακτήρες που μας έχουν αφήσει ο Καλ είναι η μεγαλύτερη απώλεια. Και ως δεύτερη καλύτερη σκηνή το γδαρσιμο του ελαφιού και την συζήτηση Ταϊγουιν- Τζέιμι. Αμφότερες νομίζω δεν υπαρχουν στο book αν και δεν παίρνω όρκο μιας και μένουν περί τις 200 σελίδες ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά μπορείς να βάλεις από όλες τις σεζόν τα 2 πρώτα επεισόδια (για να καταλάβεις τι παίζει) και μετά το 9ο. Τα υπόλοιπα δε χρειάζεται να τα δεις, η Καλίσι κόβει βόλτες στην έρημο, ο νάνος μεθοκοπάει και ο Χόντορ κάνει μαλακίες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά μπορείς να βάλεις από όλες τις σεζόν τα 2 πρώτα επεισόδια (για να καταλάβεις τι παίζει) και μετά το 9ο. Τα υπόλοιπα δε χρειάζεται να τα δεις, η Καλίσι κόβει βόλτες στην έρημο, ο νάνος μεθοκοπάει και ο Χόντορ κάνει μαλακίες.

 

Ιερόσυλος!! Στη πυρά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βαράς tattoo τώρα ή δεν το βαράς...; Ότι πρέπει για πλάτη, αλλά άντε βρες artist να το πετύχει.

 

I feel ya

 

Καθαρίζοντας σήμερα την βιβλιοθήκη, έπεσε μέσα από την θήκη της 5αλογίας του GοT ο πρώτος τόμος του a dance with dragons.

 

Για κακή μου τύχη το μάτι έπεσε στην σύνοψη του οπισθόφυλλου. Έφαγα major spoiler χωρίς καν να περάσω στην δεύτερη γραμμή.

 

Πόσο μαλάκας.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα κατεβασε καναν οδηγο με ονοματα να μαθεις λιγο τις οικογενειες και πως πανε γιατι θα χασεις τη μπαλλα..

 

επισης κανα χαρτη να ξερεις τι παιζει και που ειναι ο καθενας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...