Προς το περιεχόμενο

NBA 2K14 [Consoles]


johnnyman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 508
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Παρε και μερικα ακομα απο neogaf.

i6segcozlNPO7.gif

iJXeW7GyOZL1w.gif

ifx5WT7i3A018.gif

grab00954.gif

 

 

H Νext gen εκδοση του fifa δειχνει αστεια μπροστα σε αυτο.

Ok δεν διαφωνει κανεις αλλα αυτο τι σημαινει; Οτι δεν θα παιξουμε το next gen fifa14 επειδη εχει χειροτερα γραφικα απο το nba2k14; Αυτο τουλαχιστον αστειο που λες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok δεν διαφωνει κανεις αλλα αυτο τι σημαινει; Οτι δεν θα παιξουμε το next gen fifa14 επειδη εχει χειροτερα γραφικα απο το nba2k14; Αυτο τουλαχιστον αστειο που λες...

 

Καλα εσενα μην σου θιξουμε το fifa...

Εγραψα εγω καπου να μην το παιξεις?

 

Ειναι αστειο το next gen fifa γιατι εδω εχει πεσει τρελη δουλεια,στο fifa εχουν αλλαξει ελαχιστα πραγματα.

Αν εσυ δεν ηθελες αναλογο αλμα και στο fifa, προβλημα σου.Εγω περιμενα περισσοτερα πραγματα.

 

Ελπιζω η Κοναμι να τα δωσει με το PES next gen.Εχω να παρω pes απο το ps2 και εχω παιξει ολα τα current gen fifa μεχρι σημερα,αλλα δεν θα τυφλωθω επειδη ειμαι φανατισμενος με μια σειρα..

Το fifa του PS4 ειναι ΑΣΤΕΙΟ μπροστα στα παραπανω(oπως και το NBA live για να τα λεμε ολα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ιδρώτα και reflections και μεταξωτά υφάσματα και κορδέλες βλέπω εγώ και με ζώνουν τα φίδια με το performance...

Μακάρι να βγω ψεύτης αλλά το κόβω να έχουν υπεραιωνόβια loading times και χαμηλά frame rates.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλα εσενα μην σου θιξουμε το fifa...

Εγραψα εγω καπου να μην το παιξεις?

 

Ειναι αστειο το next gen fifa γιατι εδω εχει πεσει τρελη δουλεια,στο fifa εχουν αλλαξει ελαχιστα πραγματα.

Αν εσυ δεν ηθελες αναλογο αλμα και στο fifa, προβλημα σου.Εγω περιμενα περισσοτερα πραγματα.

 

Ελπιζω η Κοναμι να τα δωσει με το PES next gen.Εχω να παρω pes απο το ps2 και εχω παιξει ολα τα current gen fifa μεχρι σημερα,αλλα δεν θα τυφλωθω επειδη ειμαι φανατισμενος με μια σειρα..

Το fifa του PS4 ειναι ΑΣΤΕΙΟ μπροστα στα παραπανω.

Για μια ακομη φορα κανεις λαθος. Δεν ειμαι φανατισμενος με καμια σειρα. Αν το προ next gen ειναι καλυτερο του χρονου, φυσικα και θα παιξω αυτο. Και φυσικα θα ηθελα τετοιο αλμα και στο φιφα! Αλλα και παλι εισαι λαθος. Μπορεις να συγκρινεις 2 ανομοια πραγματα; Δεν μπορει να συγκριθει το φιφα με το 2k. Το ενα ειναι ποδοσφαιρο με 10000 παικτες μεσα, καμια 60αρια γηπεδα και γυρω στις 1000 ομαδες, με 11αδες να τρεχουν μεσα στο γηπεδο σε μεγαλο χωρο. Το αλλο ειναι μπασκετ, με 5αδες να τρεχουν σε μικροτερο γηπεδο, γυρω στις 60-70 ομαδες αν βαλεις και τις classics, 30 γηπεδα μικροτερης χωρητικοτητας και περιπου 1000 παικτες! Ειναι δυνατον να βγαζουν τα ιδια γραφικα τα δυο παιχνιδια;

 

Ειναι σαν να μου συγκρινεις σε γραφικα το last of us πχ με το final fantasy. Καμια σχεση το ενα με το αλλο...

 

Ή μηπως πιστευετε οτι αν εβγαζε η 2k ποδοσφαιρο, θα ειχε γραφικα nba2k14 ps4; Πολυ χλωμο...Σκεφτομαστε λιγο πριν σχολιασουμε...

Επεξ/σία από polakis21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ιδρώτα και reflections και μεταξωτά υφάσματα και κορδέλες βλέπω εγώ και με ζώνουν τα φίδια με το performance...

Μακάρι να βγω ψεύτης αλλά το κόβω να έχουν υπεραιωνόβια loading times και χαμηλά frame rates.

 

Παντα εδιναν βαση στο performance ,δεν υπαρχει λογος να το αφησουν τωρα.Αλλα ποτε δεν ξερεις.

Για μια ακομη φορα κανεις λαθος. Δεν ειμαι φανατισμενος με καμια σειρα. Αν το προ next gen ειναι καλυτερο του χρονου, φυσικα και θα παιξω αυτο. Αλλα και παλι εισαι λαθος. Μπορεις να συγκρινεις 2 ανομοια πραγματα; Δεν μπορει να συγκριθει το φιφα με το 2k. Το ενα ειναι ποδοσφαιρο με 10000 παικτες μεσα, καμια 60αρια γηπεδα και γυρω στις 1000 ομαδες, με 11αδες να τρεχουν μεσα στο γηπεδο σε μεγαλο χωρο. Το αλλο ειναι μπασκετ, με 5αδες να τρεχουν σε μικροτερο γηπεδο, γυρω στις 60-70 ομαδες αν βαλεις και τις classics, 30 γηπεδα μικροτερης χωρητικοτητας και περιπου 1000 παικτες! Ειναι δυνατον να βγαζουν τα ιδια γραφικα τα δυο παιχνιδια;

 

Ειναι σαν να μου συγκρινεις σε γραφικα το last of us πχ με το final fantasy. Καμια σχεση το ενα με το αλλο...

 

 

Εγω δεν ειπα οτι δεν θα το παιξεις το PES αν ειναι καλο.Αλλωστε θυμαμαι οτι ησουν PES fan ,οπως και εγω ημουν,μεχρι να βγει το τοτε Next-gen fifa.

Απλα φανατιζεσαι υπερβολικα με αυτο που θεωρεις καλυτερο,πχ τωρα με το fifa.Δες και κανα αρνητικο...

Εγω ας πουμε φετος δεν αγορασα fifa γιατι βαρεθηκα να βλεπω τους παιχτες να στριβουν σαν μαριονετες.Θελω να βλεπω λιγη αδρανεια στην κινηση τους οπως στο pes.

Το PES απο την αλλη ειναι BETA και δεν αξιζει να το αγορασω.

 

Τωρα για αυτο που λες οτι το ποδοσφαιρο ειναι διαφορετικο απο το μπασκετ.Aς πουμε οτι συμφωνω μαζι σου(που δεν) ...τοτε γιατι αυτο που λες δεν εμποδισε την ΕΑ να μας εντυπωσιασει με το next gen fifa του 2008?

Τοτε πως μπορεσε και δεν μπορει τωρα?

 

Οκ δεν θελω να το κρινω γιατι ειναι το πρωτο fifa στην νεα γενια(και τοτε ειχε βγαλει το euro 2008 και ηταν μαπα) ,αλλα απο την νεα χρονια θα ειμαι πολυ αυστηρος.

Προς το παρον δεν με εντυπωσιαζει το next-gen fifa.Σιγουρα θα ειναι καλυτερο απο αυτο που υπαρχει τωρα αλλα ως εκει.

 

Οταν βλεπω το 2k να εχει κανει τετοια αλματα ,εχω απαιτησεις απο ολους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...