Προς το περιεχόμενο

Αγορά VGA


Devil666

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 426
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

T2eC16dHJGoE9nuQg13lBRScgIemdw60_35-1.jp

 

 

Σαν συνολο ειναι επανω η AMD γιατί βάζει RADEON στα APU και έχει διώξει σε μεγάλο βαθμό την Nvidia από αυτές τις κατηγορίες καρτων !

 

Φυσικά και η Intel παίζει εκεί με τα δικά της APUS.

 

Αυτό από εδώ και πέρα θα είναι ένα από τα μεγάλα προβλήματα της Nvidia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά μιας και σκέφτομαι να πάρω και εγώ μια γραφικών και οι απαιτήσεις είναι πάνω κάτω οι ίδιες του φίλου, γράφω εδώ για να μην ανοίγω νέο θέμα,

σκέφτομαι να τσιμπήσω την evga και ας μην πρόλαβα την προσφορά αλλά λέω να πάρω αυτή http://eu.evga.com/products/moreInfo.asp?pn=04G-P4-3768-KR&family=GeForce%20700%20Series%20Family&uc=EUR αντί της απλής που όταν σε προσφορά αξίζει λέτε τα 30 ευρουλακια παραπάνω από την τωρινή τιμή;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα θα προτιμούσα την evga και για την καλύτερη μεταπώληση και για τα 4gb και το ότι θέλω να παίζω όλα τα παιχνίδια ακόμα και μετά την άφιξη των νέων κονσολών που θα ανέβουν λιγάκι τα γραφικά στο full full. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μνήμη είναι ένα λογικό επιχείρημα, για τη μεταπώληση δεν είμαι και τόσο βέβαιος.. 

 

όλες οι 7xx θα φάνε μεγάλο σκότωμα όταν είναι να πουληθούν και δεν ξέρω πόσοι θα είναι διατεθημένοι να δώσουν τα επιπλέον χρήματα για τα 4GB που ενδεχομένως ζητήσεις

επίσης δεν έχω προσέξει κάποιες φίρμες να πουλιούνται πιο εύκολα από άλλες.. τέσπα, είναι λίγο νωρίς να μιλάμε για μεταπώληση 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...