Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

κλασικοι κινεζοι... πριν τελειωσει η προσφορα το ξαναβαλανε στα διπλα

 

ενα αλλο  http://www.everbuying.com/product433177.html?utm_source=embmail_shs.1111&utm_medium=mail&utm_campaign=regular.1111

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λέω να τσιμπήσω και εγώ ένα αύριο που βγαίνει σε προσφορά πάλι... Φαίνεται πολύ καλό.. Αλλά με προβληματίζει το μέγεθος :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε mrboor μην το σκέφτεσαι κινητό με τέτοια χαρακτηριστικά και σε τέτοια τιμή δεν βρίσκεις εύκολα!!!Φίλε deathy το κινητό που πόσταρες είναι πολύ κατώτερο από αυτό που πήρα !!

 

 

ακόμα στα 95 δολάρια είναι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε mrboor μην το σκέφτεσαι κινητό με τέτοια χαρακτηριστικά και σε τέτοια τιμή δεν βρίσκεις εύκολα!!!Φίλε deathy το κινητό που πόσταρες είναι πολύ κατώτερο από αυτό που πήρα !!

έχεις δίκιο... Ήμουν σε φάση αναζήτησης κινητού και έλεγα να περιμένω τα Χριστούγεννα για καμιά προσφορά (αφού δεν προλάβαμε το optimus g από την βονταφον)... αλλά με δύο σιμ που με βολεύει κιόλας δεν νομίζω να βρω σε αυτή την τιμή κάτι από εδώ... ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι μάλλον το λευκό πρέπει να τσίμπησα ,δεν ξέρω αν ήταν out of stock αλλά εγώ έκανα κανονικά παραγγελία και πλήρωσα φυσικά μέσω paypal !!!

 

βεβαίως εγώ ήθελα το μαύρο αλλά δεν πειράζει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις παρελαβα αυτο : http://www.geekbuying.com/item/Tronsmart-TS7-Glacier-4-7inch-HD-Screen-MTK6589-Quad-Core-Smart-Phone-1G-4G-12-6MP-Camera-Android-4-2-OS-3G-GPS-Silver-317666.html

(με τα 8GB Ομως ) ειναι το 2ο που παιρνω σε φιλο , τουμπανο , καλη καμερα για κινεζικο , ωραιο ποιοτικο FULLHD βιντεο με καλο frame rate και εντυπωσιακη οθονη. Τα κοιταω διπλα διπλα με το nexus μου , και αν μου λεγανε να διαλεξω , θα επαιρνα το HTC clone καθοτι έχει μεγαλυτερη οθονη και πιο ωραιο design.  

2 μπαταριες 2200mAH , θηκουλα που δεν προσθετει ογκο , και 2 ζελατινες , η μια περασμενη απο κινεζο guru.

Ο φιλος που πηρε απο εμενα το πρωτο , 4 μηνες τωρα , δεν του εχει κανει κιχ . Τα ακουστικα ειναι χειροτερα και απο λαική , αλλα δοξα τω θεώ , με 6 ευρο παιρνεις επωνυμα ποιοτικα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις παρελαβα αυτο : http://www.geekbuying.com/item/Tronsmart-TS7-Glacier-4-7inch-HD-Screen-MTK6589-Quad-Core-Smart-Phone-1G-4G-12-6MP-Camera-Android-4-2-OS-3G-GPS-Silver-317666.html

(με τα 8GB Ομως ) ειναι το 2ο που παιρνω σε φιλο , τουμπανο , καλη καμερα για κινεζικο , ωραιο ποιοτικο FULLHD βιντεο με καλο frame rate και εντυπωσιακη οθονη. Τα κοιταω διπλα διπλα με το nexus μου , και αν μου λεγανε να διαλεξω , θα επαιρνα το HTC clone καθοτι έχει μεγαλυτερη οθονη και πιο ωραιο design.  

2 μπαταριες 2200mAH , θηκουλα που δεν προσθετει ογκο , και 2 ζελατινες , η μια περασμενη απο κινεζο guru.

Ο φιλος που πηρε απο εμενα το πρωτο , 4 μηνες τωρα , δεν του εχει κανει κιχ . Τα ακουστικα ειναι χειροτερα και απο λαική , αλλα δοξα τω θεώ , με 6 ευρο παιρνεις επωνυμα ποιοτικα. 

Χρειάζεται η δεύτερη μπαταρία και πως την φορτίζεις; Βγάζεις και βάζεις τις μπαταρίες συνέχεια;  

10 ζελατίνες βλέπω στο λινκ.

Πως ζητάς να στην βάλουν επάνω;

Παίρνει και root;

 

Σε ζάλισα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μαυρο οταν πατας boy now :-(  σου δειχνει τη διπλη τιμη , λεει σε 20 ωρες θα αρχισει η προσφορα μαλλον 5-6 κομματια δεινουν χαμηλα για κραχτη...

 

 

 

 

κι αλλο παρομοιο http://www.geekbuying.com/item/W450-4-5inch-FWVGA-Capacitive-Screen-MTK6582-Quad-Core-Smartphone-1G-4G-8-0MP-Camera-Android-4-2-OS-3G-GPS---Black-321182.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρειάζεται η δεύτερη μπαταρία και πως την φορτίζεις; Βγάζεις και βάζεις τις μπαταρίες συνέχεια;  

10 ζελατίνες βλέπω στο λινκ.

Πως ζητάς να στην βάλουν επάνω;

Παίρνει και root;

 

Σε ζάλισα!

 Η κλασσικη χρηση ειναι να την φορτισεις μια φορα , και να την εχεις μαζι σου στην περιπτωση αναγκης , αν εισαι εξω και ξεμεινεις. 

Υπαρχουν και εξωτερικοι universal φορτιστες (για το nexus εχω παρει πχ) .

Σου δινει μια spare ζελατινα και η αλλη ερχεται fix κολλημενη επανω. 

Η δευτερη slot ειναι για microSIM FYI . 

Για root δεν το εχω ψαξει , γιατι προοριζεται για γυναικες , αν ηταν για μενα , θα ηταν ηδη ροοτ .  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και λίγο καιρό έχω κατασταλάξει στο Huawei Honor 3 Outdoor σαν την επόμενη συσκευή μου.

 

Βέβαια πάμε στα 255 ευρά με περασμένα ελληνικά.

 

Με έβαλες σε μπρίζες papeipa.

 

:unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις παρελαβα αυτο : http://www.geekbuying.com/item/Tronsmart-TS7-Glacier-4-7inch-HD-Screen-MTK6589-Quad-Core-Smart-Phone-1G-4G-12-6MP-Camera-Android-4-2-OS-3G-GPS-Silver-317666.html

(με τα 8GB Ομως ) ειναι το 2ο που παιρνω σε φιλο , τουμπανο , καλη καμερα για κινεζικο , ωραιο ποιοτικο FULLHD βιντεο με καλο frame rate και εντυπωσιακη οθονη. Τα κοιταω διπλα διπλα με το nexus μου , και αν μου λεγανε να διαλεξω , θα επαιρνα το HTC clone καθοτι έχει μεγαλυτερη οθονη και πιο ωραιο design.  

2 μπαταριες 2200mAH , θηκουλα που δεν προσθετει ογκο , και 2 ζελατινες , η μια περασμενη απο κινεζο guru.

Ο φιλος που πηρε απο εμενα το πρωτο , 4 μηνες τωρα , δεν του εχει κανει κιχ . Τα ακουστικα ειναι χειροτερα και απο λαική , αλλα δοξα τω θεώ , με 6 ευρο παιρνεις επωνυμα ποιοτικα. 

με τελωνειο/μεταφορικα τι γινεται?

καλα οκ κοιταχτε εδω

 https://www.facebook.com/Geekbuyingfans

 

 

GeekBuying JK809 Half Price Contest is here! Five JK809 will be awarded to five winners for only €71 (€71 (€71 (€71 ($95)))). To participate:

 

- Like, share, and comment on this post (you must do ALL three)

- Top five people who get the most likes for their comment will win

* you can comment anything you want, like a joke or with a picture. It doesn't have to relate to JK809 or how much you want it

 

καποιος μας κανει πλακα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...