Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το πολυ καλο ΖΤΕ V5 με 1GB και 2GB ram στα 120 και 140$ αντιστοιχα,στο αριστο vickmall.Εξαιρετικη τιμη για 2GB ram

Στο μετριο 1949deal ενα Dakele Cola με ΜΤΚ6582,2GB ram,16GB rom,5΄΄ HD,13ΜΡ στα 86$.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει κανένα κουπόνι για pandawill; το θέλω για ταμπλετάκι φθηνό, 52 ευρώ κάνει, ας υπάρχει για να μειώσω και άλλο την τιμή

Αν ισχύει ακόμη το PANDA2014

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει κανένα κουπόνι για pandawill; το θέλω για ταμπλετάκι φθηνό, 52 ευρώ κάνει, ας υπάρχει για να μειώσω και άλλο την τιμή

BFTB15  ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να ρωτήσω την άποψη σας για το ZTE v5 2g ?έχετε ν προτείνετε και κάποιο άλλο μέχρι 120 ευρώ

Ευχαριστώ

Υποθέτω εννοείς αυτό -> ZTE V970 4.3 Inch Capacitive QHD Android4.0 Smartphone (Dual Camera, Dual SIM)!?

Ορίστε 3 με καλύτερα χαρακτηριστικά, στα ίδια λεφτά....

iNew I4000S MTK6592 1.7GHz Octa core Android 4.2 5.0 inch FHD OGS IPS 13MP HD Camera RAM 2G ROM 16G UMTS/3G - 118.39€

ELEPHONE G6 MT6592 1.7GHz Octa Core 5 Inch HD OGS Screen Android 4.4 3G Smartphone - 117.59€

IOCEAN X7S 2015 MTK6592 1.7GHz Octa Core 5.0 Inch HD Screen Android 4.2 3G Smartphone - 117.59€

 

P.S.Τώρα είδα λες άλλο. Το πρώτο είναι καλύτερο, τ' άλλα δύο σε μερικά σημεία. Δες τα πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποθέτω εννοείς αυτό -> ZTE V970 4.3 Inch Capacitive QHD Android4.0 Smartphone (Dual Camera, Dual SIM)!?

Ορίστε 3 με καλύτερα χαρακτηριστικά, στα ίδια λεφτά....

iNew I4000S MTK6592 1.7GHz Octa core Android 4.2 5.0 inch FHD OGS IPS 13MP HD Camera RAM 2G ROM 16G UMTS/3G - 118.39€

ELEPHONE G6 MT6592 1.7GHz Octa Core 5 Inch HD OGS Screen Android 4.4 3G Smartphone - 117.59€

IOCEAN X7S 2015 MTK6592 1.7GHz Octa Core 5.0 Inch HD Screen Android 4.2 3G Smartphone - 117.59€

 

P.S.Τώρα είδα λες άλλο. Το πρώτο είναι καλύτερο, τ' άλλα δύο σε μερικά σημεία. Δες τα πάντως.

Απο αυτό το μαγαζι http://www.vickmall.com/zte-v5-red-bull-3g-smartphone-snapdragon-msm8226-quad-core-android-4-2-2gb-8gb-13-0mp.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το ίδιο δείχνουμε. Το vickmall είναι εξίσου αξιόπιστο. Κοίτα τα χαρακτηριστικά από το πρώτο, νομίζω είναι καλύτερο. Τ' άλλα δύο είναι σχεδόν παρόμοια με το ΖΤΕ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το ίδιο δείχνουμε. Το vickmall είναι εξίσου αξιόπιστο. Κοίτα τα χαρακτηριστικά από το πρώτο, νομίζω είναι καλύτερο. Τ' άλλα δύο είναι σχεδόν παρόμοια με το ΖΤΕ.

 

Καλά ειδικά για την εταιρία ELEPHONE ... δεν θα έλεγα καλό λόγο, θα σου έλεγα να την αποφύγεις ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να ρωτήσω την άποψη σας για το ZTE v5 2g ?έχετε ν προτείνετε και κάποιο άλλο μέχρι 120 ευρώ

Ευχαριστώ

Το εχω το zte v5 2gb εδώ και περίπου 1 μήνα. πιστευω ότι ειναι η καλύτερη δυνατή αγορά στα 140 δολάρια μιας και φοράει τον snapdragon400 που είναι κλάσεις πάνω απο mediatek (βλεπε κλειδώνει το gps σε δευτερόλεπτα, καλύτερος κώδικας και υποστηριξη, και και και).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω το zte v5 2gb εδώ και περίπου 1 μήνα. πιστευω ότι ειναι η καλύτερη δυνατή αγορά στα 140 δολάρια μιας και φοράει τον snapdragon400 που είναι κλάσεις πάνω απο mediatek (βλεπε κλειδώνει το gps σε δευτερόλεπτα, καλύτερος κώδικας και υποστηριξη, και και και).

Και το mediatek το κάνει με αυτό το κολπάκι.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το mediatek το κάνει με αυτό το κολπάκι.... 

Δεν πιάνει σε όλα βέβαια. Πολλά έχουν καρφίτσες ραψίματος για κεραίες. Γενικά πρέπει να το έχει δοκιμάσει κάποιος πρώτα το κόλπο σε κάποιο μοντέλο για να είσαι σίγουρος.

 

Μη ξεχνάμε όπως ανέφερε πολύ νωρίτερα ο Doc http://www.efox-shop.com/Promotions/black-friday-2014/?utm_source=st&utm_medium=email&utm_campaign=st141127ξεκίνησαν και τα σημερινά 50%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...