Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Shiped με NL και οι δυο παραγγελιες απο τις προσφορες του reportspam (landvo l550 και efox new smart e5)

 

Αψογοι μεχρι στιγμης παρ' ολο τον χαμο.

Σημειωνω οτι τα προλαβα μεσω smartphone και με το αθλιο 3g της wind.

εμένα οχι ακόμη καθώς είχα πρόβλημα στο PayPal . πλήρωσα μετά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ για να είμαι ειλικρινής δεν θα αγόραζα από ebay κινητό. Όχι ότι έχουν κάτι, αλλά έχω διαβάσει πολλές φορές τις υποσημειώσεις ότι δεν δηλώνουν στο πακέτο ότι είναι φθηνό αντικείμενο, ώστε να υπάρξει μικρότερη πιθανότητα ελέγχου στο τελωνείο.

 

Πχ, στο μεσαίο κινητό γράφει με μεγάλα μεγάλα γράμματα....

 

 

Import duties, taxes and charges are not included in the item price.

 

These charges are the buyer's responsibility. Please check with your country's customs office to determine what these additional costs will be prior to bidding/buying. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανενα καλο tablet με win 8.1 + 2 gb ram + hdmi + αξιοπρεπη σχετικά πίσω κάμερα στα κινεζικα site εχουμε;

Εχω δει το http://www.merimobiles.com/onda-v975w-9-7-inch-2k-display-trail-t-z3735d-32gb_p/meri10427.htmστο Merimobiles ,το οποιο υποτιθεται δινει και διετη εγγυηση αν το αγορασει κανεις τωρα στα BF...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Shiped με NL και οι δυο παραγγελιες απο τις προσφορες του reportspam (landvo l550 και efox new smart e5)

 

Αψογοι μεχρι στιγμης παρ' ολο τον χαμο. 

Σημειωνω οτι τα προλαβα μεσω smartphone και με το αθλιο 3g της wind.

To Bluboo x3 και μένα. Χαρές ο father. το iOcean unshipped ακόμη. Πήρα πρόσφατα από cooli για φίλο πάντως έκανε 2,5 βδομάδες αν εξαιρέσουμε ότι άργησαν 1,5 βδομάδα να το στείλουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα. Ψαχνω κινητο με τα εξης χαρακτηριστικα

Θα προτιμουσα 8πυρηνο με 2gb ram τουλαχιστον.η καμερα δε με νοιαζει καθολου, με απασχολει ομως το SAR.

Οθονη στις 5,7 ιντσες, ισως και μεγαλυτερη αν τα bezels ειναι μικρα. (ισως καποιος κλωνος του Note 3 / 4  να αρκει)

Προαιρετικα χαρακτηριστικα: δικαρτο & 4g.

 

Περιμενω τις προτασεις σας

  Zopo 3X (ZP999Lite)

 

ZOPO-zp999-Lion-Heart.png

 

 

 

και με κουπονάκι βγαίνει $268 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελλάδα στέλνει με EMS ,επομένως δεν ξέρω αν αξίζει το ρίσκο του τελωνείου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη φορά ακούω την μάρκα. Πάρε καλύτερα το xiaomi note 4g. Στα ίδια λεφτά είναι και σίγουρα πιο έμπιστο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελλάδα στέλνει με EMS ,επομένως δεν ξέρω αν αξίζει το ρίσκο του τελωνείου

Επικοινωνείς με τον πωλητή και του λες με τι κούριερ θέλεις να στο στείλει και τι να γράψει κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικοινωνείς με τον πωλητή και του λες με τι κούριερ θέλεις να στο στείλει και τι να γράψει κτλ.

αφού γράφει

"

For Brazil / Greece / Ukraine / Maldives  / Cyprus / Fiji / Belarus / Mongolia Buyers

 

Your shipment may arrive by EMS but unfortunately we aren't able to offer an option during checkout."

 

κατά την άποψη μου ,δεν αξίζει το ρίσκο (τουλάχιστον για αυτή την διαφορά τιμής)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LANDVO L550 5.0" IPS MT6592M Octa-Core 1.4Ghz Android 4.4 Phone 8GB ROM 1GB RAM 8.0MP+2.0MP - White 43E!!

http://en.comebuy.com/cell-phones-android-cell-phone-5-inch-phones-om49395.html

 

Παραείναι φθηνό....ελπίζω να μην είναι καμιά απατεωνιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...