Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

όταν λέει 15:00 το efox ,τί ώρα Ελλάδος είναι?

16.00 νομίζω (+1 γερμανία)  Πας για Kolina K100? γιατί το Νο1 δεν θα το άγγιζα. Αυτά τα 1:1 κλώνοι είναι τα πιο σιχαμένα.

 

ξεκινάει και Doogee dg310 τίμια αγορά νομίζω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε προλαβα....  μεχρι paypal εφτασα

πλάκα κάνεις μπήκε? έκανα refresh και ούτε καν το είδα στην εκπτωτική τιμή.

 

Έχει 50 και 40 κομμάτια στη συνέχεια άνοιξε 4-5 tabs στο προϊόν και δώσε refresh αβέρτα. Το efox δεν έχω ιδέα τι είναι. Μάλλον OEM του ομώνυμου site αλλά έχει 2800mah μπαταρία (ελπίζω) που το κάνει πολύ καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια εγώ γιατι στο efox δεν είδα ουτε στιγμή μειωμένη τιμή; σε 2-3 που περίμενα να προσπαθήσω. εσείς πώς το κάνετε; περιμένετε να δειτε μειωμένη τιμή στη σελίδα και μετά το βάζετε στο καλάθι; το βάζετε από πριν και κανετε refresh μεχρι να μειωθει; δωστε μια βοηθεια καλοί μου άνθρωποι! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε προλαβα....  μεχρι paypal εφτασα

 

και εγω τα ιδια ....οταν μπαινει καλαθι δεν θα επρεπε να δεσμευεται για λιγο?

ρε παιδια εγώ γιατι στο efox δεν είδα ουτε στιγμή μειωμένη τιμή; σε 2-3 που περίμενα να προσπαθήσω. εσείς πώς το κάνετε; περιμένετε να δειτε μειωμένη τιμή στη σελίδα και μετά το βάζετε στο καλάθι; το βάζετε από πριν και κανετε refresh μεχρι να μειωθει; δωστε μια βοηθεια καλοί μου άνθρωποι! :)

εγω με το που το ειδα το εβαλα στο καλαθι με την τιμη της εκπτωσης αλλα στην πληρωμη μου εβγαλε κανονικη τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω τα ιδια ....οταν μπαινει καλαθι δεν θα επρεπε να δεσμευεται για λιγο?

εγω με το που το ειδα το εβαλα στο καλαθι με την τιμη της εκπτωσης αλλα στην πληρωμη μου εβγαλε κανονικη τιμη

Περίεργο από το reportspam (που είναι συνεργάτες. ίσως οι ίδιοι) χθες κατάλαβα πως κλειδώνει η τιμή. Μάλιστα έλεγε πως ότι βάλεις στο καλάθι έχεις 60 λεπτά για να το πληρώσεις αλλιώς χάνεται. Τώρα μπορεί απλά να στάθηκα τυχερός με το χθεσινό μιας και κατά τύχη πέτυχα τα sales

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16.00 νομίζω (+1 γερμανία)  Πας για Kolina K100? γιατί το Νο1 δεν θα το άγγιζα. Αυτά τα 1:1 κλώνοι είναι τα πιο σιχαμένα.

 

ξεκινάει και Doogee dg310 τίμια αγορά νομίζω.

Thanks!!

Για το V3 λέω να δοκιμάσω την τύχη μου.

Το kolida τα σπάει αλλά δυστυχώς λεφτά δεν υπάρχουν ,ούτε με το 50% δεν μου περισσεύουν!!

 

Ξέρει κανείς αν υπάρχουν και άλλες ημερομηνίες που κάνουν τέτοιες γενναίες εκπτώσεις τα κινεζομάγαζα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το mediatek το κάνει με αυτό το κολπάκι....

το θέμα είναι να δουλεύει out of the box και χωρίς να χρειάζεται να κάνεις κόλπα κ δεδομένα για να δουλέψει.από mediatek επεξεργαστή έρχομαι (ZTE v970) που υποτίθεται ότι είχε κ καλό κλείδωμα δορυφόρων κ η διαφορά είναι μέρα με την νύχτα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια,

Ψαχνω δωρο κινητο για κοπελα,χρηση ιντερνετ και facebook/messenger.

Budget μεχρι 100 ευρω,αν υπαρχει και κατι καλυτερο με λιγοτερα λεφτα που να καλυπτει τις αναγκες no problem.

Μεχρι 4,5''-4,7'' το πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια,

Ψαχνω δωρο κινητο για κοπελα,χρηση ιντερνετ και facebook/messenger.

Budget μεχρι 100 ευρω,αν υπαρχει και κατι καλυτερο με λιγοτερα λεφτα που να καλυπτει τις αναγκες no problem.

Μεχρι 4,5''-4,7'' το πολυ.

κατι τετοιο ψάχνω για μενα αλλα μεχρι 5". υπαρχει κατι καλο στα 100ε το πολύ?

τωρα που εχει και εκπτώσεις η να περιμενω το χριστούγεννα μηπως βαλουν παλι εκπτωσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ XronisR σε 6 λεπτά (14.00) πάρτο 40 ευρό http://www.efox-shop.com/iocean-x1-mtk6582-13ghz-quad-core-45-zoll-ips-qhd-bildschirm-android-44-3g-smartphone-g-296840 αν προλάβεις, έχει και χρωματάκια για κοπέλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...