Προς το περιεχόμενο

Logitech G400 mouse 29.90


Fulgore1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οπως λεει και ο τιτλος κατω απο 30ευρο ενα απο τα πιο αξιοπιστα gaming ποντικια που παλια εκανε πανω απο 39 ευρο http://www.skroutz.gr/s/350983/Logitech-Optical-Gaming-Mouse-G400.html B) 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πιθανο να μπορεις να το δοκιμασεις αν πας απο Πλαισιο μερια.Και 3 χρονια εγγυηση εχει σε αντιθεση με τα αλλα που εχουν 1-2 χρονια.Να προσθεσω και Logitech  g600 στα 59 απο 72 που εχει στο skroutz http://www.insomnia.gr/topic/482222-%CE%B2%CF%81%CE%AE%CE%BA%CE%B1-%CE%BA%CE%AC%CF%84%CE%B9-%CF%80%CE%BF%CF%85-%CF%85%CF%80%CE%BF%CF%84%CE%AF%CE%B8%CE%B5%CF%84%CE%B1%CE%B9-%CE%BF%CF%84%CE%B9-%CE%B5%CE%AF%CE%BD%CE%B1%CE%B9-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AC-%CE%B5%CE%AF/page-44

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μισο χρονο μετα, πιανει αυτη την τιμη επιτελους και καταστημα εντος Ελλαδος (το Δεκεμβρη νομιζω, ειχα ανοιξει θεμα για το ποντικι σ αυτη την τιμη, απο αμαζον, τωρα δεν το βρισκω το ρημαδι αλλα δεν πειραζει). Καλο ποντικι, καλη σχετικα τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμπιστευεστε το πλαισιο; Σιγουρα μεταχερισμενο ή ελλατωματικο θα ειναι.. Τοσο φθηνα.. 

Μα πως θα γινει αυτο?Μπορεις να το εξηγησεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξερω.. Λιγα εχεις ακουσει για το πλαισιο και τα συναφη, οταν εχουν sales και crazy sundays;

 

Δες και τις αθλιες κριτικες που εχει στο skroutz..

 

Μολις εκανα την παραγγελια.. Για να δουμε τι θα ερθει.

 

Σα να το εχω μετανιωσει λιγακι..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξερω.. Λιγα εχεις ακουσει για το πλαισιο και τα συναφη, οταν εχουν sales και crazy sundays;

 

Δες και τις αθλιες κριτικες που εχει στο skroutz..

 

Μολις εκανα την παραγγελια.. Για να δουμε τι θα ερθει.

 

Σα να το εχω μετανιωσει λιγακι..

Τις κριτικες στο skroutz δεν τις ειχα δει.Οντως,εχει αρκετα στο 1-2 αστερια.

Ευτυχως δουλευει ακομη το ποντικι μου,αν χαλασει θα παρουμε αλλο. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμπιστευεστε το πλαισιο; Σιγουρα μεταχερισμενο ή ελλατωματικο θα ειναι.. Τοσο φθηνα..

Αυτή δεν είναι λογική, δε σημαίνει πως κάθε τι φθηνό έχει και πρόβλημα, ούτε και πως κάθε τι ακριβό είναι καλό

 

Και σιγά τη φοβερά χαμηλή τιμή, καλή είναι άλλα δε τη λες και χώμα

 

Το αν εμπιστεύσαι το συγκεκριμένο μαγαζί είναι άλλο θέμα, αλλά δε νομίζω ότι μπορεί να παίρνει μεταχειρισμένα ποντίκια και να τα πακεταρει ξανά

 

Ούτε η logitech θα έπαιζε το όνομα της έτσι

 

Απλά υπάρχουν και προσφορές, τι να κάνουμε;

 

Άλλωστε το μοντέλο αντικαταστάθηκε από το 400s τι πιο λογικό να πέσει η τιμή του;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Logitech είναι γνωστή για την ποιότητα της οπότε δεν υπάρχει θέμα, επίσης είναι γνωστή για τις σφραγισμένες συσκευασίες τουλάχιστον σε ότι προϊόν έχω πετύχει μέχρι τώρα, αν δεν σας πιάσουν το μπλα μπλα να σας πείσουν ότι με λιγότερα λεφτά αγοράζεις το πολύ καλύτερο σούπερ ντουπερ gaming mouse turbo-x τότε αγοράσετε άφοβα...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως απο την στιγμη που θα κανεις την αγορα θα εισαι στα χερια της logitech και οχι του πλαισιου για την εγγυηση.Και εγω οπως ειπα στον Qsis σε αλλο σχολιο αγορασα ακουστικα Logitech απο το πλαισιο και μου δινανε 2 χρονια εγγυηση αντιπροσωπειας οταν στο κουτι γραφει 3 χρονια,το ιδιο και στο site.Για οποιο προβλημα υπαρχει απλα επικοινωνεις κατευθειαν με Logitech και εχεις το κεφαλι σου ησυχο.Ασε που ειδικα το g400 εχει κρατησει χρονια στους πιο πολλους χρηστες.

 

Ολη η φασαρια με το Πλαισιο γινεται στα turbo x κυριως σε αγορες προιοντων τυπου Logitech μην φοβαστε τσαμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμπιστευεστε το πλαισιο; Σιγουρα μεταχερισμενο ή ελλατωματικο θα ειναι.. Τοσο φθηνα.. 

 

Δε ξερω.. Λιγα εχεις ακουσει για το πλαισιο και τα συναφη, οταν εχουν sales και crazy sundays;

 

Δες και τις αθλιες κριτικες που εχει στο skroutz..

 

Μολις εκανα την παραγγελια.. Για να δουμε τι θα ερθει.

 

Σα να το εχω μετανιωσει λιγακι..

κλαίω!!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Logitech είναι γνωστή για την ποιότητα της οπότε δεν υπάρχει θέμα, επίσης είναι γνωστή για τις σφραγισμένες συσκευασίες τουλάχιστον σε ότι προϊόν έχω πετύχει μέχρι τώρα, αν δεν σας πιάσουν το μπλα μπλα να σας πείσουν ότι με λιγότερα λεφτά αγοράζεις το πολύ καλύτερο σούπερ ντουπερ gaming mouse turbo-x τότε αγοράσετε άφοβα...

 

Αμα σου δώσουν turbo-x σε καλύτερη τιμή. Με 1000, όλα είναι ποιοτικά και αξίζουν κάθε ευρώ. Έχω ένα πληκτρολόγιο που δουλεύει ακόμη και σήμερα μετά από 5 χρόνια (διότι είναι στο ράφι, από τη πρώτη μέρα έκανε αποσυνδέσεις σε τυχαίες στιγμές, τους το πήγα δεν ήταν τυχερό να τους κάνει αποσύνδεση στο χρόνο που το τσεκάραν, μου το δώσαν πακέτο πίσω)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον ειπαμε logitech αγοραζεις με κλειστα ματια αν θες ποιοτητα και αξιοπιστια.Λιγο στα keyboard μας τα εχει χαλασει με παρα πολυ μεγαλες τιμες,αλλα σε γενικες γραμμες μην φοβαστει τσαμπα.Αν παθει κατι το ποντικι μιλατε με logitech κατευθειαν και σαν στελνουν αλλο.Οποιος ενδιαφερεται και τον φοβιζει απλα το Πλαισιο καλα θα κανει να το αγορασει και να μην φοβηθει τσαμπα τουλαχιστον για το συγκεκριμενο προιον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...