Προς το περιεχόμενο

Logitech G400 mouse 29.90


Fulgore1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν καταλαβαινεις ελληνικα??? <_< Με το που αγορασεις το ποντικι απο το Πλαισιο ή απο καπου αλλου αν σου παθει κατι ακομα και απο το κουτι εχεις 3 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ Logitech. Ακομα και χαλασμενο να σου δωσει το Πλαισιο μιλας με logitech τηλεφωνικα και σου στελνουν νεο ποντικι.Ποσες φορες πρεπει να το γραψουμε για να το καταλαβετε μερικοι.....Σε αυτο που γραφουμε γενικα για το Πλαισιο ειναι να αποφευγουν τα προιοντα Turbo X,στα αλλα πραγματα υπαρχει η εγγυηση αντιπροσωπειας μας ενδιαφερει μιας και στα turbo x εχεις εγγυηση μονο Πλαισιου..

Εσυ δε καταλαβαινεις φιλε μου. Γιατι να κατσω να παραγγειλω απο ενα καταστημα που εχει αθλιες κριτικες και να ασχολουμε με τις αντιπροσωπειες, επειδη αυτο μου δεινει ελλατωματικα κομματια; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εσυ δε καταλαβαινεις φιλε μου. Γιατι να κατσω να παραγγειλω απο ενα καταστημα που εχει αθλιες κριτικες και να ασχολουμε με τις αντιπροσωπειες, επειδη αυτο μου δεινει ελλατωματικα κομματια;

Βρε luxx τρολλαρεις τώρα; πες ότι δε γουστάρεις να τα σκάσεις στο πλαίσιο να σε καταλάβω (ούτε εγώ γουστάρω όσο καλή κι αν είναι η τιμή)

 

Αλλά άσε τα ελαττωματικά έξω γιατί δε στέκουν

 

Και ναι αν μιλάμε για Logitech με αντιπροσωπεία θα μιλήσεις, γιατί αυτό σε συμφέρει να κάνεις από όποιο μαγαζί κι αν ψωνίσεις

 

Οταν ειναι για χρηση π.χ. για ενα ιντερνετ καφε μονο τοτε η εγγυση ειναι ενα χρονο.

Αυτό από πού κι ως πού ισχύει;

Επεξ/σία από qsis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ δε καταλαβαινεις φιλε μου. Γιατι να κατσω να παραγγειλω απο ενα καταστημα που εχει αθλιες κριτικες και να ασχολουμε με τις αντιπροσωπειες, επειδη αυτο μου δεινει ελλατωματικα κομματια; 

 

 

Δε ξερω.. Λιγα εχεις ακουσει για το πλαισιο και τα συναφη, οταν εχουν sales και crazy sundays;

 

Δες και τις αθλιες κριτικες που εχει στο skroutz..

 

Μολις εκανα την παραγγελια.. Για να δουμε τι θα ερθει.

 

Σα να το εχω μετανιωσει λιγακι..

 

:wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό από πού κι ως πού ισχύει;

Επειδη ειναι για επαγγελματικη χρηση.

 

Οταν παιρνεις απο το καταστημα το mouse και μετα απο καποιο διαστημα σου χαλασει το επιστρεφεις στο καταστημα και αυτοι το στελνουν στην infoquest.Μολις η infoquest διαπιστωσει οτι οντως το mouse εχει προβλημα στελνει ενα καινουργιο στο καταστημα και απο εκει το δινουν σ'εσενα.

 

Αυτη η διαδικασια ειναι οσο αναφορα την επαγγελματικη χρηση στην οποια ισχυει ενας χρονος εγγυηση,

 

Αν θυμαμαι καλα νομιζω οτι γενικως τα προιοντα που προοριζονται για επαγελματικη χρηση(οχι ολα αλλα τεχνολογικου τομεα) εχουν ενα χρονο εγγυηση.

Ειχα μιλησει πολυ παλια με την Γ.Γ.Καταναλωτη και μου τα ειχαν πει αναλυτικα απλα εχει περασει καιρος και δεν θυμαμαι αναλυτικα ουτε τι μου ειχαν πει ουτε τι ισχυει σημερα σε περιπτωση που εχει αλλαξει κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον αυτο το καιρο δε ειμαι κατανοητος. Μαλλον φταιω εγω.. 

 

Οταν λεω ελλατωματικα, δε κατηγορω τη logitech, αλλα το πλαισιο! Και ξαναειπα οτι συνηθως κατι crazy sundays και super-duper προσφορες ειναι απο ελαφρως μεταχειρισμενα προϊοντα ή εκθεσειακα. 

 

Τοσα χρονια εδω μεσα, λες και το ακουτε πρωτη φορα αυτο για το plaisio,ebw, κτλ παρομοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον αυτο το καιρο δε ειμαι κατανοητος. Μαλλον φταιω εγω.. 

 

Οταν λεω ελλατωματικα, δε κατηγορω τη logitech, αλλα το πλαισιο! Και ξαναειπα οτι συνηθως κατι crazy sundays και super-duper προσφορες ειναι απο ελαφρως μεταχειρισμενα προϊοντα ή εκθεσειακα. 

 

Τοσα χρονια εδω μεσα, λες και το ακουτε πρωτη φορα αυτο για το plaisio,ebw, κτλ παρομοια.

Θα συνεχίσουμε πολύ να λέμε ανακρίβειες? ούτε οι προσφορές του πλαίσιο ούτε τα crazy sundays έχουν μεταχειρισμένα η εκθεσειακά προιόντα, τώρα αν τύχει να βρει κάποιος ανοιχτή συσκευσία απλά δεν παραλαμβάνει και ζητάει σφραγισμένο προιόν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.skroutz.gr/s/350983/Logitech-Optical-Gaming-Mouse-G400.html

 

http://www.plaisio.gr/periferiaka-othones/periferiaka/pontikia-mouse/Logitech-G400s-Optical-Gaming-Mouse-910-003426.htm

Γιαυτο και υπαρχει η τιμη αυτη λογω νεου ποντικιου.Και αν τυχει και εχει προβλημα το ποντικι μιλας με Logitech και σου στελνουν καινουργιο,το μονο που σε ενδιαφερει ειναι να το αγορασεις και να εχεις την αποδειξη αγορας :-) .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον αυτο το καιρο δε ειμαι κατανοητος. Μαλλον φταιω εγω.. 

 

Οταν λεω ελλατωματικα, δε κατηγορω τη logitech, αλλα το πλαισιο! Και ξαναειπα οτι συνηθως κατι crazy sundays και super-duper προσφορες ειναι απο ελαφρως μεταχειρισμενα προϊοντα ή εκθεσειακα. 

 

Τοσα χρονια εδω μεσα, λες και το ακουτε πρωτη φορα αυτο για το plaisio,ebw, κτλ παρομοια.

 

Μήπως μπερδεύεις το stock house??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπερδευω τιποτα. Και χαλαρωστε. Εξαλλου ημουν ο πρωτος που εκανα παραγγελια το "μεταχειρισμενο" ποντικι. :D

Εξήγησε τι εννοείς με το μεταχειρισμένο? με κάτι τέτοια τρομάζει ο κόσμος και χάνει τις προσφορές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...