Προς το περιεχόμενο

Vodafone: 3 GB δωρεάν για το διάστημα 8-18 Αυγούστου


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασική προϋπόθεση για να δώσει προσφορα η Wind θα πρέπει να είναι αν έχει στην πράξη 3g δίκτυο και όχι μονο στα χαρτιά

καλά ας βγάλει κι αυτή και μια χαρά θα έχουμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το θέμα της wind εχω να πω οτι έχει 3G σημα σχεδόν σε όλη την Χαλκιδική. Αρα αδικα κραζετε. Επίσης δεν νομίζω να δωσει δωρεάν η wind.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι ειναι συννενοημένοι και δίνουν τσιγκουνεύονται για ιντερνετ, ειναι τυχαίο ότι δίνουν όλοι μα όλοι μισό μήνα με διαφορετικές ημερομηνίες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επειδη η προσφορα εχει τιτλο "απεριοριστο" και "για ολους", να σημειωσουμε 2-3 πραγματα για να μην εχουμε αποριες στη συνεχεια...

 

Με σκοπό τη διασφάλιση της απρόσκοπτης λειτουργίας και της υψηλής ποιότητας των υπηρεσιών δεδομένων της συνολικά, ισχύει πολιτική ορθής χρήσης με ανώτατο όριο κατανάλωσης όγκου δεδομένων 3GB 

 

Από την προσφορά εξαιρούνται τα προγράμματα Vodafone ΚαρτοInternet, M2M

 

Με σκοπό την αποφυγή συμφόρησης του δικτύου της, η Vodafone δύναται να επαναπροσδιορίσει την ονομαστική ταχύτητας πρόσβασης στο 3G/4G δίκτυό της.

 

Sent from my XT890 using Insomnia

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά μας έκατσε οι του CU, αυτό http://www.insomnia.gr/topic/493123-vodafone-cu-free-nights-%CE%B4%CF%89%CF%81%CE%B5%CE%AC%CE%BD-%CE%BA%CE%BB%CE%AE%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82sms-mb/ + την προσφορά 3gb 8-18 μια χαρά! Ήδη με καρτοinternet έχω φάει τα gb της κάρτας για 15 μέρες σε 6 μόλις μέρες οπότε μια χαρά είμαστε! Είμαι σε βουνό και έχω 3G εκτός από τις συννεφιασμένες μέρες που πέφτει σε EDGE.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχαχα...απιστευτο....10 μερες και οποιος προλαβει...γιατι δεν δινει 10Gb για 3 μερες?? Δεν ντρεπονται και λιγο τοσα εκατομμυρια συνδρομιτες εχουν..αντι να κανουν καλες προσφορες για το ευχαριστω .. μας κοροίδευουν ολους..

Συμφωνώ και νομίζω ότι και αυτή και η κοσμοτέ αυτή την προσφορά θα έπρεπε να την έχουν βγάλει για όλο τον Αύγουστο όχι για 10 και για 15 μέρες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή:

 

  • Για τους συνδρομητές που δεν έχουν ενεργοποιημένο πακέτο δεδομένων ή πρόγραμμα χρήσης που να έχει ενσωματωμένο όγκο, ξεκινά η χρέωση για χρήση internet σύμφωνα με τα όσα ορίζονται στο πρόγραμμα χρήσης. Ειδικότερα για τους  συνδρομητές που χρησιμοποιούν το πρόγραμμα «internet ΟΛΗ ΜΕΡΑ» θα χρεωθούν με 1 euro ανά ημέρα χρήσης.  

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω λέω,

 

*έπρεπε να βγεί προσφορά από 15 Ιουλίου ως 15 Σεπτεμβρίου που πάει διακοπές ο τζαμπατζης Ελληνάρας, να μη μείνει κανένας παραπονεμένος.

* Η να κάνει μια δημοσκόπηση βρε αδερφε "πότε θα πάτε να βρέξετε το μπακοκοίλι σας;"

* ή ακόμα καλύτερα, να βγάλει απ'ευθείας για 5 χρόνια που προβλέπεται να είμαι άνεργος.

 

..κάτι τέτοιο ξέρωγω. Ερασιτέχνες.. :P

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πιστευω η προσφορα επρεπε να ηταν απο αρχες ιουνιου μεχρι τελη σεπτεβρη κ οχι με 3 gb αλλα 20..ε ναι πως θα κοινοποιησει απο την παραλια η μαρικα τα δοντια του γαιδαρου που μολις της χαρισανε...βρεεειι μην ειστε αχαριστοι:-P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...