Προς το περιεχόμενο

Vodafone: 3 GB δωρεάν για το διάστημα 8-18 Αυγούστου


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κ χρεωνουν τα 20 mb πλεον του πακετου σου 2 €, αισχος!

 

σε ποιο προγραμμα γινεται αυτο? εγω με vodafone προς ολους 300, εχω 400mb και αν τα ξεπερασω εχω 200Mb με 5 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για 2η χρονιά μια πολύ καλή κίνηση από την Vodafone.

 

Αν το έκανε βέβαια μέχρι τέλος Αυγούστου, θα ήταν ακόμα καλύτερα,

αλλά ΟΚ, μου έκατσε μέσα στην άδεια φέτος! :)

 

Για κάποιους βέβαια, τους χαρίζουν γάιδαρο και εκείνοι τον κοιτάνε στα δόντια,

αλλά anyway...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι ωραίο..που υπάρχει ανταγωνισμός..γιατί το μονοπώλιο πάντα καταλήγει σε λάθος χειρισμό. Αν συνεχίσει έτσι όμως η vodafone, θα φάει ένα πιστόλι η Cosmote τον Σεπτέμβρη που θα ακουστεί σαν κανόνι!! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτή η wind.... γιατί είναι πάντα στην απ'έξω....

Εγώ ακόμη προσπαθώ να καταλάβω γιατί υπάρχει ακόμα η wind. Όσο για τη βόνταφον, δεύτερη έρχεται στα προγράμματα και το λέω εγώ που είχα χρόνια βόνταφον και άλλαξα να πάω σε κοσμοτέ πριν 2-3 μήνες γιατί μπούχτησα με τις σαχλαμάρες του να έχει λίγα μηνύματα και λιγότερα ΜΒ στις ίδιες τιμές (τώρα ναι έβαλε τα Red κλπ αλλά και πάλι στην Κοσμοτέ μου ήρθε καλύτερα και με περισσότερα ΜΒ). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ακόμη προσπαθώ να καταλάβω γιατί υπάρχει ακόμα η wind.

 

Γιατί είναι φθηνότερη και εν μέσω κρίσης πολλοί την προτιμούν θυσιάζοντας την ποιότητα των υπηρεσιών που λαμβάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Εγώ ακόμη προσπαθώ να καταλάβω γιατί υπάρχει ακόμα η wind.

Γιατί είναι φθηνότερη και εν μέσω κρίσης πολλοί την προτιμούν θυσιάζοντας την ποιότητα των υπηρεσιών που λαμβάνουν.

Πού ακριβώς ειναι φθηνότερη; Γιατί οι τιμές τους στα συμβόλαια είναι πάνω κάτω παρόμοιες με τους άλλους δυο και το σήμα χειρότερο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πού ακριβώς ειναι φθηνότερη; Γιατί οι τιμές τους στα συμβόλαια είναι πάνω κάτω παρόμοιες με τους άλλους δυο και το σήμα χειρότερο.

Είναι φθηνότερη κάνει καλύτερες προσφορές

 

Καλά τα περί σήματος που λέτε αγγίζουν τα όρια του γραφικού,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά πάντως, Βάζεις και τσάμπα napster για 1 3μηνο και με τόσα gb....ουουουυουου αράζεις παραλία ή περιπλανιέσαι μεσα στην Αθήνα (για μένα) με 14.000.000 τραγούδια στο κινητό σου...!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να το κάνω? πλέον ΄γυρισα σε ένα samsung  των 15 ευρω, το οποίο μου βγάζει μια βδομαδα + και παραπάνω με την μπαταρία του.. να τα χαίρεστε τα mb πάιδες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη εγω που εχω 1,5 gb θα εχω αλλα 3 gb? Ok. Πρεπει να κανω κατι για να το ενεργοποιησω?

Δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι για να το ενεργοποιήσεις.

Όταν έρθει η 8η του μηνός, θα ξεκινήσεις να καταναλώνεις από τα 3GB που σου κάνει δώρο η Vodafone.

Αν τα 3GB τα καταναλώσεις πριν την 18η, θα συνεχίσεις να χρεώνεσαι βάσει του προγράμματος χρήσης που έχεις.

 

Sent from my iPhone

 

<p>Μια χαρά πάντως, Βάζεις και τσάμπα napster για 1 3μηνο και με τόσα gb....ουουουυουου αράζεις παραλία ή περιπλανιέσαι μεσα στην Αθήνα (για μένα) με 14.000.000 τραγούδια στο κινητό σου...!!</p>

 

Όντως για όσους έχουν ενεργοποιήσει και το 3μηνο δωρεάν Napster by Vodafone, αυτό το high season 10ημερο θα είναι ξέγνοιαστο! :)

 

Sent from my iPhone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...